Čt 15.9.22 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Polnohospodár Praha
St 28.9.22 18:00, 19:15, 20:30 SANC2 Traktor Praha A
Ne 2.10.22 15:00, 16:15, 17:30 ZABEH Nekopnem si FC
St 5.10.22 18:00, 19:15, 20:30 STER1 Vládci Prahy
Út 11.10.22 18:00, 19:15, 20:30 MALES Kubrt
Út 18.10.22 18:30, 19:45 KBELY Traktor Praha A
Čt 20.10.22 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Nekopnem si FC
Pá 21.10.22 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Sanitka AS
Pá 21.10.22 18:00, 19:15, 20:30 ZAK A.Č.A.B. FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Vládcům Prahy se podařilo odrazit se ode dna. Po jarním vyloučení se propadli o dvě soutěže níž, tady se jim ale povedlo se zkonsolidovat a hned si vybojovat postup do páté ligy. Dlouho to vypadalo na první místo, v 9. kole ale Vládci prohráli šlágr s Polnohospodárem 0:1 a v posledním dějství jen remizovali se sestupujícími F3N. Takže prvenství nakonec díky lepšímu vzájemnému zápasu uzmul Polnohospodár, pro který to bude i díky skvělému brankáři Janu Cerhovi druhý postup v řadě. Bronz nakonec po zaváhání Kubrta s Nekopnem si berou Primitives Prague, které táhl autor 22 branek Milan Jerečič. Kdyby ale v minulém kole Primitives sami neztratili se Sanitkou, tak to mohlo být mnohem veselejší, neboť by to na dodatečný postup s přehledem stačilo. Sestupuje Traktor Praha, který nedokázal navázat na povedené jaro. Spolu s ním si sedmičku na jaře zahrají F3N a také Ústavan, tomu už nebyla nic platná ani závěrečná nadílka do sítě Orgasmica. Po dvou skocích vzhůru tak přichází návrat o schůdek níž.

28. 11. 22 19:30 ARIT Ústavan 01 KK Orgasmico L.S.D. 11. 5:0 (3:0)
Hezké utkání plné šancí. Lepší výkon Ústavanu v prvním poločase rozhodl o jeho vítězství. Milan Husák
Ústavan 01 KK Orgasmico L.S.D.
Tomáš Libora – Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Natálie Görnerová, Martin Kadlec, Václav Krčál, Jakub Marianovský vs Daniel Vavruša – Noam Babila, Michal Čížek, Karel Jůza, Michael Král, Matěj Prell, Daniel Riegger, Jan Spěvák, Matěj Šůcha, Jakub Vančura
18., 55. Jakub Marianovský
22. Václav Krčál
27. Natálie Görnerová
57. Martin Kadlec
28. 11. 22 19:30 HOSTI Traktor Praha A Primitives Prague FC 11. 5:9 (3:4)
Primitives byli kombinačně lepší, ale v prvním poločase dopláceli na horší obranu. Ve druhém poločase zlepšili bránění a nepřipustili zdramatizování zápasu. Daniel Vostřez
Traktor Praha A Primitives Prague FC
Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Petr Stiblík, Jan Zajíček vs Daniel Hamák – Matyáš Havlovic, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Tomáš Pospíšil, Radek Viktora