St 28.9.22 18:00 SANC2 Lužinýýý Boys Pivovar Moucha FC   (HL6F)
St 28.9.22 19:15 SANC2 Alténa ST Umělci z Prahy   (HL6F)
St 28.9.22 20:30 SANC2 Czech line PJovci   (HL7F)
Út 18.10.22 18:30 KBELY Kaizer chiefs FC Fermé   (HL8A)
Út 18.10.22 19:45 KBELY Sipral Stars Proradost FK   (HL7E)

28. 11. 22 19:30 HOSTI Traktor Praha A Primitives Prague FC 11. 5:9 (3:4)
Primitives byli kombinačně lepší, ale v prvním poločase dopláceli na horší obranu. Ve druhém poločase zlepšili bránění a nepřipustili zdramatizování zápasu. Daniel Vostřez
Traktor Praha A Primitives Prague FC
Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Petr Stiblík, Jan Zajíček vs Daniel Hamák – Matyáš Havlovic, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Tomáš Pospíšil, Radek Viktora
59. Kryštof Janík
14. 11. 22 20:45 ARIT Orgasmico L.S.D. Traktor Praha A 10. 7:1 (3:0)
Domácí byli od začátku lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Tomáš Andrle, Jan Novák
Orgasmico L.S.D. Traktor Praha A
Daniel Vavruša – Noam Babila, Michal Čížek, Karel Jůza, Daniel Riegger, Jan Spěvák, Matěj Šůcha, Jakub Vančura vs Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Jan Novotný, Petr Stiblík
12., 27., 42., 51. Karel Jůza
22. Noam Babila
37. Daniel Riegger
53. Jan Spěvák
43. Jan Brož 35. Petr Stiblík
7. 11. 22 17:45 MIKU1 Traktor Praha A Ústavan 01 KK 9. 4:2 (0:2)
Po prvním poločase se zdálo, že hostům výhra neunikne. Jejich dvougólový náskok se však stal minulostí už ve 44. minutě a protože domácí ve své útočné snaze nepolevili a byli úspěšní i střelecky, odváží si zaslouženě oba body. Tomáš Andrle
Traktor Praha A Ústavan 01 KK
Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Jan Novotný, Petr Stiblík vs Tomáš Libora – Matěj Görner, Natálie Görnerová, Michal Hudec, Martin Kadlec, Václav Krčál, Jakub Marianovský
54. Jakub Marianovský
24. 10. 22 20:30 ZAK Nekopnem si FC Traktor Praha A 8. 4:1 (1:1)
Po vyrovnané první půli se v druhé části prosadili domácí. Petr Jambor
Nekopnem si FC Traktor Praha A
Jan Bouček – Filip Brodský, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, David Němeček, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman vs Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Petr Stiblík, Jan Zajíček, Haris Zulić
20., 33. Filip Brodský
42. Jakub Hendrych
58. Vojtěch Skuhravý
12. Petr Hošek
17. 10. 22 20:45 ARIT Sanitka AS Traktor Praha A 7. 5:2 (3:0)
Zasloužené vítězství Sanitky. Daniel Vostřez
Sanitka AS Traktor Praha A
Martin Komárek – Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Matěj Malý, Petr Puchmertl, Vít Sklenář, David Slaboch, Lukáš Slaboch vs Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Petr Stiblík, Jan Zajíček, Haris Zulić
1. OG
3. Matěj Malý
30. Lukáš Slaboch
31., 52. Vít Sklenář
46. Jan Brož
47. Petr Stiblík
10. 10. 22 20:45 HANSP Traktor Praha A Orosený Paragraf 6. 1:3 (0:2)
Hosté byli v koncovce jednoznačně produktivnější a zaslouženě vyhráli. Dušan Melíšek
Traktor Praha A Orosený Paragraf
Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Petr Hošek, Jan Novotný, Pavel Rybář, Petr Stiblík, Haris Zulić vs Aleš Blahut – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Martin Řehák, Vlastislav Tůma, Milan Vrchotka
58. Haris Zulić 7. Milan Vrchotka
24. Pavel Bret
59. Vlastislav Tůma
3. 10. 22 19:15 MOTO4 Vládci Prahy Traktor Praha A 5. 5:2 (4:0)
Slušný zápas vyrovnaných týmů, vyhráli domácí. Jan Velík, Petr Buchta
Vládci Prahy Traktor Praha A
Karel Erben – Tomáš Bábovka, Josef Brandejs, Adam Hlava, Martin Humpl, Jakub Klíma, Lukáš Koutský, Martin Kovář, Daniel Peterka, David Sváček, Lukáš Turhanovský, Richard Vohanka, Jan Vosátka vs Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Petr Hošek, Pavel Rybář, Marek Seidel, Petr Stiblík, Haris Zulić
17., 30. Lukáš Turhanovský
19., 34. Martin Humpl
26. Daniel Peterka
36. Haris Zulić
26. 9. 22 20:15 METE2 Traktor Praha A Kubrt 4. 2:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Viktor Lešek, David Šamonil
Traktor Praha A Kubrt
Jan Zajíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Petr Stiblík, Haris Zulić vs Tomáš Luhan – Jakub Benda, Jakub Daněk, Tomáš Dytrich, Vladimir Merkulov, Jan Novák, Jakub Přída
6. Petr Hošek
48. Haris Zulić
35. Jan Novák
40. Jakub Daněk
19. 9. 22 20:45 ARIT F3N FC B Traktor Praha A 3. 4:3 (1:2)
Překrásné utkání dvou vyspělých týmů, kdy Traktor několikrát vedl, ale nakonec odešel poražen. Milan Husák
F3N FC B Traktor Praha A
Filip Kohoutek – Martin Charvát, Vít Ficl, Pavel Hodura, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Marek Teller vs Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Petr Stiblík, Petr Táborský
28., 53. Vít Ficl
45., 58. Jaroslav Klika
8. Petr Stiblík
16. Marek Seidel
48. Jan Brož
12. 9. 22 20:45 ARIT Traktor Praha A A.Č.A.B. FC 2. 2:1 (2:0)
Nádherné utkání, oba týmy bojovaly od začátku až do konce s vysokým nasazením, ale hostům se nedařilo překonat výborného gólmana Traktoru. Milan Husák, Jan Liška
Traktor Praha A A.Č.A.B. FC
Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Jan Novotný, Petr Stiblík, Jan Zajíček vs David Hradečný – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jakub Kafka, Jan Kafka, Jan Pejša, Šimon Peterka, Matěj Tomíček, Ondřej Trojan
1., 18. Petr Hošek 48. Telis Aliapulios
5. 9. 22 19:30 LITVI Polnohospodár Praha Traktor Praha A 1. 13:8 (5:4)
Utkání, které nejde vymyslet. Ani sedm gólů Hoška nestačilo na bod. Dušan Melíšek
Polnohospodár Praha Traktor Praha A
Jan Cerha – Jiří Havle, Václav Kočí, Martin Král, Tomáš Mikula, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Zahrádka vs Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Petr Stiblík, Petr Táborský