Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 1.12.22 | 20:45 | CESMI | Legion Aliena B Pyjavíce FK | 11. | 10:4 |
Čt 17.11.22 | 18:00 | HRAB1 | Pyjavíce FK F.C.K. | 10. | 3:5 |
Čt 10.11.22 | 20:30 | SCBEC | Pyjavíce FK Sebranka FC B | 9. | 5:1 |
Čt 3.11.22 | 18:15 | BECH | Deportivo Estudiantil FC A Pyjavíce FK | 8. | 4:1 |
Čt 27.10.22 | 19:15 | HRAB2 | Pyjavíce FK Arabská | 7. | 3:12 |
Čt 13.10.22 | 20:30 | STER2 | Borussia Dortšpunt B Pyjavíce FK | 6. | 4:2 |
Čt 6.10.22 | 18:00 | KORAB | Pyjavíce FK Inter Letná | 5. | 2:5 |
Pá 30.9.22 | 19:30 | DEKAN | RSC Modřany Pyjavíce FK | 4. | 10:5 |
Čt 22.9.22 | 19:15 | TEMPO | Pyjavíce FK Ol´school Fellas BK | 3. | 2:3 |
Čt 15.9.22 | 17:00 | DEKAN | Dromedarians Praha Pyjavíce FK | 2. | 1:5 |
Čt 8.9.22 | 19:30 | BECH | Pyjavíce FK GoGo 1.NC | 1. | 10:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arabská | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:19 | 19 |
2. | RSC Modřany | 11 | 8 | 0 | 3 | 62:33 | 16 |
3. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:18 | 16 |
4. | Legion Aliena B | 11 | 8 | 0 | 3 | 48:30 | 16 |
5. | Dromedarians Praha | 11 | 4 | 3 | 4 | 28:39 | 11 |
6. | Ol´school Fellas BK | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:42 | 10 |
7. | GoGo 1.NC | 11 | 3 | 3 | 5 | 31:42 | 9 |
8. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 5 | 1 | 5 | 51:40 | 7 |
9. | F.C.K. | 11 | 2 | 3 | 6 | 32:42 | 7 |
10. | Inter Letná | 11 | 2 | 3 | 6 | 22:45 | 7 |
11. | Pyjavíce FK | 11 | 3 | 0 | 8 | 42:57 | 6 |
12. | Sebranka FC B | 11 | 1 | 2 | 8 | 17:56 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 21.9.22 | 18:15 | HOSTI | Bába FC Fénix SC (HL5E) |
St 21.9.22 | 19:30 | HOSTI | AC SK FC Queens Park Club (HL3C) |
St 21.9.22 | 20:45 | HOSTI | MVS Penguins 6:5 4077 DUCKS (HL3C) |
Čt 24.11.22 | 18:15 | ARIT | Retro Tamu Pua JIP FC SUP (SVL3C) |
Čt 24.11.22 | 19:30 | ARIT | Torpédo Řepy Patočkova brána FC (HL8H) |
Čt 24.11.22 | 20:45 | ARIT | Parta AC O2 TV Sport (HL6H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Blahoňovský Pavel | 8 | 7 |
Brožek David | 5 | 2 |
Kraus Jaroslav | 11 | 9 |
Kraus Lubomír | 9 | 1 |
Majerníček Marek | 7 | 3 |
Matějček Martin | 3 | 0 |
Obrtel Jan | 9 | 0 |
Piešťanský Robert | 9 | 8 |
Šefara Emil | 6 | 1 |
Šmatla Jaromír | 7 | 4 |
Štěrba Jiří | 8 | 5 |
Tomsa Pavel | 7 | 1 |