Deportivo bez Coruna B

Hanspaulská liga, 7J

podzim 2022

Nejbližší

Nejbližší utkání

BECH

Nejbližší pískání

PLAM
OOO FC Komety FC A   (HL3D)

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
So 24.9.22 10:00 ZABEH Deportivo bez Coruna B Profesoři 3. 3:2
So 17.9.22 10:00 MALES Sporting GCL Deportivo bez Coruna B 2. 3:3
So 10.9.22 10:00 MALES Deportivo bez Coruna B Ross Crock 1. 7:4
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Gud Fellas FC 3 2 1 0 10:4 5
2. Deportivo bez Coruna B 3 2 1 0 13:9 5
3. Lesser Side FC 3 2 0 1 18:3 4
4. Sigma Churpos TJ 3 2 0 1 11:2 4
5. Lesy mírného pásu 3 2 0 1 7:9 4
6. Sporting GCL 3 1 1 1 12:10 3
7. Ross Crock 3 1 1 1 8:10 3
8. Profesoři 2 1 0 1 6:6 2
9. Laxní přístup 3 1 0 2 4:10 2
10. Jabadabadoo Prosek 2 0 1 1 2:4 1
11. Basta fidli B 3 0 1 2 7:12 1
12. Pornolištičky 3 0 0 3 0:19 0

Utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo
So 1.10.22 08:45 BECH Basta fidli B Deportivo bez Coruna B 4.
So 8.10.22 10:00 BECH Deportivo bez Coruna B Jabadabadoo Prosek 5.
So 15.10.22 10:00 MALES Deportivo bez Coruna B Gud Fellas FC 6.
So 22.10.22 10:00 TEMPO Sigma Churpos TJ Deportivo bez Coruna B 7.
So 5.11.22 10:00 TEMPO Deportivo bez Coruna B Lesser Side FC 8.
So 12.11.22 10:00 MALES Laxní přístup Deportivo bez Coruna B 9.
So 19.11.22 10:00 MALES Deportivo bez Coruna B Lesy mírného pásu 10.
So 3.12.22 10:00 P3 Pornolištičky Deportivo bez Coruna B 11.
Utkání skupiny

Rozpis pískání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté
Ne 2.10.22 13:30 PLAM OOO FC Komety FC A   (HL3D)
Ne 2.10.22 14:45 PLAM Parádníci Rapid Libeň   (HL6L)
Ne 23.10.22 13:30 PLAM Komety FC A Hodkovičky United FC   (HL3D)
Ne 23.10.22 14:45 PLAM Komety FC B Taggart   (HL6L)
Ne 13.11.22 13:30 PLAM Komety FC A Uragan   (HL3D)
Ne 13.11.22 14:45 PLAM Paraguay Komety FC B   (HL6L)
Kompletní rozpis pískání Rozpis pískání skupiny

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
24. 9. 22 10:00 ZABEH Deportivo bez Coruna B Profesoři 3. 3:2 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí byli lepší, i když se o výhru báli. Michal Šťástka, Václav Dreksler
Deportivo bez Coruna B Profesoři
Zdeněk Ševčík st. – Lukáš Bürgel, Lukáš Filo, Petr Hrbek, Václav Krampera, Zdeněk Kubů, Filip Obermajer, Martin Prkno, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil, Tomáš Zura vs Milan Vojtěch – Jaroslav Dušek, Tomáš Dvořák, Ivan Lipták, Peter Maurer, Martin Nůsek, Juraj Olejník, Tomáš Semerád
Góly Karty Góly Karty
3. Jiří Uchytil
27. Tomáš Zura
39. Zdeněk Ševčík st.
45 Tomáš Zura 35. Juraj Olejník
49. Peter Maurer
54. Juraj Olejník
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
17. 9. 22 10:00 MALES Sporting GCL Deportivo bez Coruna B 2. 3:3 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas byl od začátku zcela vyrovnaný. I když se hosté dostali do dvoubrankového vedení, na výhru to nestačilo a zápas skončil remízou. Zdeňka Kabeláčová, Marek Grůša
Sporting GCL Deportivo bez Coruna B
Matěj Vimr – Milan Badal, Michal Bohatý, Tomáš Dvořáček, Ondřej Komín, Matěj Šarboch, Jakub Vojíř vs Zdeněk Ševčík st. – Lukáš Bürgel, Lukáš Filo, Petr Hrbek, Václav Krampera, Zdeněk Kubů, Filip Obermajer, Martin Prkno, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil, Tomáš Zura
Góly Karty Góly Karty
47., 48. Milan Badal
58. Tomáš Dvořáček
12., 37., 52. Tomáš Zura 54. Martin Prkno
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
10. 9. 22 10:00 MALES Deportivo bez Coruna B Ross Crock 1. 7:4 (4:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané utkání se spoustou šancí a šťastnějším koncem pro domácí. Filip Rulf
Deportivo bez Coruna B Ross Crock
Zdeněk Ševčík st. – Lukáš Bürgel, Daniel Fábry, Václav Krampera, Filip Obermajer, Martin Prkno, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil, Tomáš Zura vs Tomáš Přibyl – Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava, Filip Zděnek
Góly Karty Góly Karty
4., 17., 39. Jiří Uchytil
29. Daniel Fábry
30. Lukáš Bürgel
34. Tomáš Zura
60. Filip Obermajer
19. Jaroslav Gaudek
35. Jaroslav Plachý
45., 51. Adam Podroužek
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 28. 9. 22, 15:35