Dýně AC A

Web

Hanspaulská liga, 7K

podzim 2022

Nejbližší

Nejbližší utkání

TEMPO

Nejbližší pískání

MIKU2

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Ne 25.9.22 18:45 ZABEH s.Oliver A Dýně AC A 3. 9:4
Ne 18.9.22 15:00 TEMPO Dýně AC A Rychlá rota 2. 6:5
Ne 11.9.22 15:00 TEMPO Dýně AC A Strážci Pomeranče 1. 5:6
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Enchillada 3 3 0 0 29:1 6
2. s.Oliver A 3 2 1 0 21:12 5
3. Krabice 3 2 0 1 10:9 4
4. Pětapůl TJ 3 2 0 1 6:11 4
5. Smrtijedi FK 2 1 1 0 12:6 3
6. Rychlá rota 2 1 0 1 11:6 2
7. Alkmar 3 1 0 2 7:8 2
8. Renewal Jirky Měsíce 3 1 0 2 8:12 2
9. Dýně AC A 3 1 0 2 15:20 2
10. Strážci Pomeranče 3 1 0 2 8:14 2
11. Pražská Stoka 3 1 0 2 4:11 2
12. Protector 1320 FC 3 0 0 3 2:23 0

Utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo
Ne 2.10.22 15:00 TEMPO Dýně AC A Krabice 4.
Ne 9.10.22 15:00 TEMPO Alkmar Dýně AC A 5.
Ne 16.10.22 15:00 TEMPO Dýně AC A Enchillada 6.
Ne 23.10.22 15:00 TEMPO Pětapůl TJ Dýně AC A 7.
Ne 6.11.22 15:00 TEMPO Dýně AC A Pražská Stoka 8.
Ne 13.11.22 15:00 TEMPO Protector 1320 FC Dýně AC A 9.
Ne 20.11.22 15:00 TEMPO Dýně AC A Renewal Jirky Měsíce 10.
Ne 4.12.22 18:45 TEMPO Smrtijedi FK Dýně AC A 11.
Utkání skupiny

Rozpis pískání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté
St 19.10.22 17:45 MIKU2 Pražský axiom S nadhledem   (HL8F)
St 19.10.22 19:00 MIKU2 Opatovští kanonýři FC Vošach gang-bang   (HL5E)
St 19.10.22 20:15 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík Executors United   (HL7F)
St 9.11.22 17:45 MIKU1 Cormoran FC UVL V.C.   (UVL2B)
St 9.11.22 19:00 MIKU1 Santa Tranta PC C AC SK FC   (HL3C)
St 9.11.22 20:15 MIKU1 Saens 1.FC A PAPE Dejvice   (HL2B)
Kompletní rozpis pískání Rozpis pískání skupiny

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
18. 9. 22 15:00 TEMPO Dýně AC A Rychlá rota 2. 6:5 (1:5)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se dokázali prosadit a zaslouženě vyhráli. Lukáš Krajči
Dýně AC A Rychlá rota
Petr Skalický – Jiří Andrle, Robert Apolín, Michal Mach, Karel Nejedlý, Ondřej Nejedlý, Petr Přerovský, Martin Vrkoč, David Wister vs Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil, Marek Palán, Dominik Vít
Góly Karty Góly Karty
7., 49., 57. Ondřej Nejedlý
33. Petr Přerovský
43. David Wister
48. Robert Apolín
10., 23. Jaroslav Bureš
12., 24. Dominik Vít
25. Rudolf Kvapil
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
11. 9. 22 15:00 TEMPO Dýně AC A Strážci Pomeranče 1. 5:6 (2:5)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza. Lukáš Krajči, Richard Dobiaš
Dýně AC A Strážci Pomeranče
Petr Skalický – Robert Apolín, Michal Mach, Ondřej Nejedlý, Petr Přerovský, Petr Radzik, Martin Vrkoč, David Wister vs Richard Zandt – Petr Rokyta, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný, Petr Tinka, David Zatkal
Góly Karty Góly Karty
18., 33., 59. Ondřej Nejedlý
29., 41. David Wister
8., 23., 25. Petr Rokyta
11., 44. Petr Tinka
19. Slavomír Stárek
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 28. 9. 22, 15:35