Út 6.9.22 17:00, 18:15 HANSP Kužely Kublov FK
Čt 15.9.22 19:30, 20:45 ZAK Beerchester United
Pá 23.9.22 18:00, 19:15 MALES Dropa FC A
Ne 25.9.22 19:00, 20:15 STOD SoClose United
Po 26.9.22 19:00, 20:15 METE1 Inter Urus
Út 27.9.22 18:00, 19:15 HRAB3 Kužely Kublov FK
St 28.9.22 18:00, 19:15 LITVI My
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Ještěři vůbec netrpěli nováčkovským ostychem a hned na první pokus si vybojovali další postup. V útoku sice nijak zvlášť neexcelovali, ale vše vynahrazovali skvělou obranou, která na podzim inkasovala pouze třináctkrát. Svou jedinou porážku utrpěli až v posledním kole, když si na ně vyšlápla motivovaná Dropa a vybojovala si záchranu. Druhý nakonec skončil Sturm, protože využil závěrečného zaváhání Kuželů Kublov s Boss United a po výhře nad posledními My se vrací do šesté ligy. Kužely, v jejichž útoku zářil autor 31 branek Radim Kochman, ale i tak slaví druhý postup za sebou, byť až ze třetí pozice. Všechno ale mohlo být jinak, kdyby Boss United, který přitom měl patřit spíš k outsiderům, nepřišel o čtyři body kvůli absenci rozhodčích. Takhle může jen doufat, dvanáct bodů je ale hodně málo. Deers v posledním kole remizovali s Potížemi, což znamenalo pro oba nováčky v součtu s vítězstvím Dropy rychlý návrat do osmé ligy.

4. 12. 22 12:30 BECH Ještěři FC Dropa FC A 11. 0:2 (0:0)
Dropa zaslouženě vyhrála, o dvou bodech rozhodla dvěma góly ve druhé půli. Michal Černoch, Jan Novák
Ještěři FC Dropa FC A
Marek Červík – Vojtěch Bešta, Václav Hruška, Adam Kaderka, Tomáš Krauz, Adam Krčmář, David Kryl, Adam Kůrka, Jakub Švelbl, Max Traxmandl, Daniel Vlček vs Martin Votruba – Adam Brotánek, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horn, Pavel Jančovič, David Piják
40. Jan Horn
55. Pavel Jančovič
4. 12. 22 12:30 ZAK Deers FC Potíže 11. 2:2 (0:1)
V první půli vyrovnaného duelu se ujala pouze první střela a do vedení šly Potíže, ty asi třikrát nastřelily i tyč. V druhé půli přibyly goly a zápas skončil zaslouženou remízou. Petr Jambor
Deers FC Potíže
Tomáš Krátký – Lukáš Fryč, Jakub Hlavička, Daniel Kaló, Jiří Krucký, Petr Kubát, Zdeněk Kvapil, Luboš Vlachý vs Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Jan Benýšek, Miroslav Kaštyl, Rastislav Macko, David Srb, Martin Zástěra, Ondřej Zezulka
45. Daniel Kaló
55. Jiří Krucký
15. Rastislav Macko
48. David Srb
4. 12. 22 12:30 P2 Rasta Velbloudi Beerchester United 11. 4:5 (0:3)
Úspěch v tomto zápase slavila zkušenost staršího ze soupeřů. Beerchester United lépe kombinovali, lépe zakončovali a bedlivěji střežili svou svatyni. Domácím se v závěru se podařilo zkorigovat na rozdíl jednoho gólu - více už v tomto utkání nestihli. Tomáš Andrle, Jan Novák
Rasta Velbloudi Beerchester United
Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jakub Obst, Ondřej Sekyrka, Adam Těšina, Marek Vaculík vs Zdeněk Nesveda – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Michal Horký, Štěpán Pavlíček, Martin Pokorný, Robert Sklenařík, Pavel Štěpánek, Michal Vávra, Petr Vítek