10. Athletico Spořilov 11 3 1 7 17:45 7
11. Sestra Sojka 11 3 0 8 26:42 6
12. DDR FC 11 1 1 9 21:70 3

Komentář

Athletico Spořilov se v šesté lize ohřálo jen na sezonu a už je zase zpátky. Spolu s ním sestoupil také s.Oliver, který srdnatě bojoval až do posledního kola, ale marně. V cestě za návratem do šestky by se jim měli pokusit zabránit hlavně Rychlá rota a Xichties, případně SoClose United, pokud se

Zobrazit celý text
jim tedy povede nezapomenout na pískání. Potenciál dominovat skupině ale mají především někteří nováčci. Ultimate Tým byl na podzim stoprocentní v obraně i útoku a měl by být hlavním favoritem na první místo. Skvělou sezonu za sebou mají i Black Fellaz, ti inkasovali pouhých deset gólů. S Ultimate hladce postoupil i Rapid Libeň, spoustu zkušeností s vyššími ligami mají na kontě My a Dropa zas po vyloučení ze čtvrté ligy pokračuje ve své cestě do pater, kam ještě nedávno patřila. Své připomínky, podněty ke zlepšení a žádosti o opravy můžete posílat na e-mail vedouci@psmf.cz, budeme se vám snažit v rámci možností vyhovět.

19. 6. 22 17:30 ZAK My Dropa FC A 11. 2:5 (1:2)
Po první půli vedla Dropa 2:1, na úvod druhé půle My srovnali, ale Dropa třemi góly jančoviče otočila znovu výsledek na svojí stranu. Petr Jambor
My Dropa FC A
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Jan Janeček, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Zdeněk Štěpán, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček, Ronny Zangenberg vs David Piják – Adam Brotánek, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horn, Pavel Jančovič, Patrik Přibyslavský
7. Aleš Vaníček
33. Lukáš Rejmon
26. Adam Brotánek
28. Patrik Přibyslavský
45., 49., 56. Pavel Jančovič
19. 6. 22 17:30 ZABEH Athletico Spořilov Rychlá rota 11. 1:4 (0:1)
V utkání dvou týmů ohrožených sestupem byla vidět opatrnost. Hosté až v posledních deseti minutách rozhodli o svém vítězství. Jiří Smetana
Athletico Spořilov Rychlá rota
Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Antonín Kec, Jiří Květoň, Dominik Prokop, Josef Šabat, Martin Šabat vs Vít Trůbl – Martin Holub, Lukáš Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil, Vladimír Škaloud, Dominik Vít
48. Martin Šabat 23. Lukáš Kapinus
33. Dominik Vít
51. Martin Holub
56. Lukáš Hrnčíř
19. 6. 22 17:30 MIKU1 Black Fellaz FC Xichties FC 11. 0:0 (0:0)
Xichties odolali tlaku Fellaz a kdyby trefili dvakrát prázdnou branku, mohli pomýšlet na výhru. Domácí nastřelili v závěru tyč, jinak většinu šancí pochytal gólman Pytlíček. Jiří Čapla, Tomáš Procházka
Black Fellaz FC Xichties FC
Daniel Sklenář – Jakub Čakan, Vojtěch Chalupa, Jakub Chuman, David Kroutil, Michal Mašek, Lukáš Nekvinda, Jakub Remuta, Dan Sedláček, Tomáš Veselý vs Roman Pytlíček – Tomáš Chrudimský, Jakub Horáček, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík
19. 6. 22 17:30 DEKAN Ultimate Tým 21 Praha DDR FC 11. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
19. 6. 22 17:15 HOSTI Sestra Sojka SoClose United 11. 4:3 (2:3)
V 15. minutě to vypadalo, že je rozhodnuto. Hosté vedli 3:0 a byli jasně lepší, ale domácí bojovali a velkým důrazem ve vápně se jim nakonec podařilo výsledek otočit. Milan Šebek
Sestra Sojka SoClose United
Jan Bělonožník – Dalibor Bátrla, Daniel Bátrla, Ondřej Holubík, Adam Vála, Ondřej Vála, Jiří Výborný, Michal Žák vs Lukáš Klíma – Jan Alaxin, Petr Chudomel, Peter Cincula, Igor Grytsyk, Marek Husník, Jakub Khek, Michal Simonics, Jan Vejvoda
20., 23. Dalibor Bátrla
45. Michal Žák
51. Adam Vála
3. Petr Chudomel
5. Jan Alaxin
14. Igor Grytsyk
12. 6. 22 16:15 ZAK Rapid Libeň s.Oliver A 11. 4:2 (1:1)
Rapid byl lepší a hlavně mladší, běhavější. Neměl ale gólmana a góly, které dostal, byly zadarmo. Ale vítězství je zasloužené. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin