Út 29.3.22 18:15, 19:30, 20:45 BECH Rychlá rota
Út 5.4.22 19:15, 20:30 STER3 SoClose United
Út 5.4.22 19:30, 20:45 DEKAN Athletico Spořilov
St 6.4.22 19:30, 20:45 TEMPO Black Fellaz FC
St 13.4.22 18:00, 19:15 HRAB1 Rapid Libeň
Čt 14.4.22 18:15, 19:30 HOSTI Ultimate Tým 21 Praha
St 27.4.22 19:00, 20:15 MIKU3 SoClose United
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Ultimate Tým potvrdil roli černého koně a coby nováček s přehledem ovládl skupinu. Uspěl zejména kvůli dobré obraně a asi nejvyrovnanějšímu kádru. O tom svědčí i to, že přestože měl lídr tabulky s 57 góly nejproduktivnější útok, jeho nejlepší střelec dal jen sedm branek. Spolu s UT21 postupuje jeho jediný přemožitel Rapid Libeň, i pro něj jde o druhý postup za sebou. Rapid v posledním kole v přímém souboji o stříbro porazil s.Oliver, postupují ale samozřejmě oba celky. Bramborová pozice zbyla na Xichties, těm navíc moc nepomohla ani remíza s Black Fellaz, čtrnáct bodů by ale mělo na dodatečný postup stačit. Až pátá skončila Dropa, jejíž mise za návratem do čtvrté ligy se zasekla hned v prvním výškovém táboře. Nepomohlo ani 18 gólů nejlepšího střelce skupiny Patrika Gregora, problémem totiž byla hlavně obrana. Vyjma posledních DDR nikdo neinkasoval víc gólů. Sestra Sojka a DDR pokračovaly v slabších výkonech z podzimu a výsledkem nemohlo být nic jiného než sestup. Trio neúspěšných doplňuje trochu překvapivě Athletico Spořilov, které v posledním kole neuspělo v přímém souboji s Rychlou rotou.

19. 6. 22 17:30 ZAK My Dropa FC A 11. 2:5 (1:2)
Po první půli vedla Dropa 2:1, na úvod druhé půle My srovnali, ale Dropa třemi góly jančoviče otočila znovu výsledek na svojí stranu. Petr Jambor
My Dropa FC A
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Jan Janeček, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Zdeněk Štěpán, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček, Ronny Zangenberg vs David Piják – Adam Brotánek, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horn, Pavel Jančovič, Patrik Přibyslavský
7. Aleš Vaníček
33. Lukáš Rejmon
26. Adam Brotánek
28. Patrik Přibyslavský
45., 49., 56. Pavel Jančovič
19. 6. 22 17:30 ZABEH Athletico Spořilov Rychlá rota 11. 1:4 (0:1)
V utkání dvou týmů ohrožených sestupem byla vidět opatrnost. Hosté až v posledních deseti minutách rozhodli o svém vítězství. Jiří Smetana
Athletico Spořilov Rychlá rota
Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Antonín Kec, Jiří Květoň, Dominik Prokop, Martin Šabat, Zdeněk Šabat vs Vít Trůbl – Martin Holub, Lukáš Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil, Vladimír Škaloud, Dominik Vít
48. Martin Šabat 23. Lukáš Kapinus
33. Dominik Vít
51. Martin Holub
56. Lukáš Hrnčíř
19. 6. 22 17:30 MIKU1 Black Fellaz FC Xichties FC 11. 0:0 (0:0)
Xichties odolali tlaku Fellaz a kdyby trefili dvakrát prázdnou branku, mohli pomýšlet na výhru. Domácí nastřelili v závěru tyč, jinak většinu šancí pochytal gólman Pytlíček. Jiří Čapla, Tomáš Procházka
Black Fellaz FC Xichties FC
Daniel Sklenář – Jakub Čakan, Vojtěch Chalupa, Jakub Chuman, David Krauz, Michal Mašek, Lukáš Nekvinda, Jakub Remuta, Dan Sedláček, Tomáš Veselý vs Roman Pytlíček – Tomáš Chrudimský, Jakub Horáček, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík
19. 6. 22 17:30 DEKAN Ultimate Tým 21 Praha DDR FC 11. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
19. 6. 22 17:15 HOSTI Sestra Sojka SoClose United 11. 4:3 (2:3)
V 15. minutě to vypadalo, že je rozhodnuto. Hosté vedli 3:0 a byli jasně lepší, ale domácí bojovali a velkým důrazem ve vápně se jim nakonec podařilo výsledek otočit. Milan Šebek
Sestra Sojka SoClose United
Jan Bělonožník – Dalibor Bátrla, Daniel Bátrla, Ondřej Holubík, Adam Vála, Ondřej Vála, Jiří Výborný, Michal Žák vs Lukáš Klíma – Jan Alaxin, Petr Chudomel, Peter Cincula, Igor Grytsyk, Marek Husník, Jakub Khek, Michal Simonics, Jan Vejvoda
20., 23. Dalibor Bátrla
45. Michal Žák
51. Adam Vála
3. Petr Chudomel
5. Jan Alaxin
14. Igor Grytsyk
12. 6. 22 16:15 ZAK Rapid Libeň s.Oliver A 11. 4:2 (1:1)
Rapid byl lepší a hlavně mladší, běhavější. Neměl ale gólmana a góly, které dostal, byly zadarmo. Ale vítězství je zasloužené. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Rapid Libeň s.Oliver A
Kryštof Šimon Kasha – František Arnot, Šimon Choleva, Mikuláš Růžička, Šimon Šenk, Tom Suchomel, Adam Tran, Tadeáš Vachek vs Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Petr Horák, Zdeněk Slanina, Martin Valenta, Jakub Venclík, Jan Vomáčka