Čt 15.9.22 18:15 HANSP Nova LFC B A - klub 90   (HL8F)
Čt 15.9.22 19:30 HANSP Orange Predators B Inter Bubeneč   (HL5F)
Čt 24.11.22 18:00 HRAB2 Youngsters FC B Bröndby codein IF   (HL8H)
Čt 24.11.22 19:15 HRAB2 Czech Inn Hotels Dynamo R.U.M. B   (HL5D)

30. 11. 22 20:45 DEKAN Blaničtí junáčci Botostroj SK 11. 0:4 (0:1)
Vojtěch Hobza – Václav Borský, Šimon Bumbálek, Jiří-Jan Jankovec, Karel Macháček, Matěj Mühlheim, Václav Jan Muzikář, Petr Šilhavý, Otto Steinbauer vs Jiří Novosád – Ondřej Bureš, Filip Hendrych, Jiří Köhler, Stanislav Máčala, Tomáš Vrána, Martin Zubíček
3. Ondřej Bureš
47., 58. Tomáš Vrána
56. Martin Zubíček
28. 11. 22 20:30 SANC2 Blaničtí junáčci Suchá dáseň AC 8. 1:2 (0:1)
Utkání nahoru dolů. Domácí šance neproměnili, hosté vyzráli na kvalitního brankáře domácích. Jiří Smetana
Blaničtí junáčci Suchá dáseň AC
Šimon Bumbálek – Václav Borský, Jiří-Jan Jankovec, Karel Macháček, Jakub Matějů, Matěj Matuška, Daniel Müller, Václav Jan Muzikář, Petr Šilhavý, Otto Steinbauer, Samuel Zajíc vs Milan Velhuda – František Diviš, Tomáš Filous, Adam Kešner, Daniel Kulich, Daniel Kulich, Lukáš Kulich, Filip Miškovský, Zdeněk Podolan, Tomáš Pytl, Martin Šašek
39. Otto Steinbauer 11. Zdeněk Podolan
46. Filip Miškovský
22. 11. 22 18:00 HRAB1 Smarty FC Blaničtí junáčci 3. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
18. 11. 22 18:15 HOSTI Young Boys Prague Blaničtí junáčci 10. 5:1 (2:0)
Jasná záležitost v podání domácích. David Kocman
Young Boys Prague Blaničtí junáčci
Martin Ježek – Patrik Čížek, Samuel Kiwawu, Matěj Löwinger, Václav Mesko, Lukáš Sedláček, Adam Vála vs Vojtěch Hobza – Václav Borský, Šimon Bumbálek, Tomáš Hobza, Jiří-Jan Jankovec, Karel Macháček, Matěj Matuška, Vojtěch Porazil, Petr Šilhavý, Samuel Zajíc
11., 49., 51. Samuel Kiwawu
30. Václav Mesko
53. Adam Vála
49. Karel Macháček
9. 11. 22 19:15 HRAB2 Union Zlonín Blaničtí junáčci 9. 1:0 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání. V druhém dali domácí gól a výsledek udrželi. Havran
Union Zlonín Blaničtí junáčci
Zdeněk Benda – Michal Bošanský, Said El Bourkhissi, Zoltán Jakab, Pavel Lopata, Oleksandr Mychalcov, Lukáš Palarczyk, Jiří Racek vs Vojtěch Hobza – Šimon Bumbálek, Tomáš Hobza, Jiří-Jan Jankovec, Karel Macháček, Jakub Matějů, Matěj Mühlheim, Daniel Müller, Václav Jan Muzikář, Petr Šilhavý, Otto Steinbauer, Samuel Zajíc
47. Pavel Lopata 12 Zoltán Jakab
37 Zoltán Jakab
40 Michal Bošanský
40. Šimon Bumbálek
24. 10. 22 20:45 HANSP Pražští rošťáci Blaničtí junáčci 7. 2:4 (1:4)
Blaničtí junáčci zvládli utkání lépe, už v 1. poločase si vytvořili dostatečný náskok. Milan Husák
Pražští rošťáci Blaničtí junáčci
Tomáš Petrach – Jaromír Knopp, Jan Kolář, Petr Kratochvíl, Ondřej Petrach, Petr Suk, Šimon Valta vs Tomáš Hobza – Václav Borský, Jiří-Jan Jankovec, Karel Macháček, Jakub Matějů, Matěj Matuška, Daniel Müller, Petr Šilhavý, Otto Steinbauer
23. Ondřej Petrach
38. Šimon Valta
5. Daniel Müller
21., 28. Otto Steinbauer
23. OG
20. 10. 22 19:00 P2 Blaničtí junáčci Černobílý balet ST A 6. 2:3 (2:2)
První půle nahoru dolů se šancemi na obou stranách se spoustou gólů. Druhá byla také ve svižném tempu. Vyhráli hosté. Tomáš Chlum, Ladislav Vizvári
Blaničtí junáčci Černobílý balet ST A
Karel Macháček – Šimon Bumbálek, Tomáš Hobza, Vojtěch Hobza, Jiří-Jan Jankovec, Daniel Müller, Václav Jan Muzikář, Vojtěch Porazil, Otto Steinbauer, Samuel Zajíc vs Adam Khalaila – Matěj Beran, Patrik Brož, Jakub Dragošek, Martin Filípek, Filip Jakubský, Marek Kačena, Václav Jan Podrazil, Kryštof Přída, Matěj Stach
2. Otto Steinbauer
9. Samuel Zajíc
7., 48. Matěj Beran
20. Jakub Dragošek
12. 10. 22 20:45 DEKAN LHC Blaničtí junáčci 5. 1:0 (1:0)
Bojovný zápas hraný od začátku do konce ve vysokém tempu. LHC mělo mírně herně navrch, ale díky bojovnosti Junáčků a jejich výbornému brankáři nedokázalo přidat další gól a v závěru mu výhru zachránila tyč. Daniel Vostřez
LHC Blaničtí junáčci
Ondřej Podliska – Jakub Drápalík, Matyáš Hlaváček, Adam Janečka, Matyáš Med, Jakub Moravec, Antonín Roštík, David Skřivánek, Jakub Štellner, Šimon Svatek, Jakub Šviga vs Vojtěch Hobza – Václav Borský, Šimon Bumbálek, Tomáš Hobza, Jiří-Jan Jankovec, Karel Macháček, Matěj Mühlheim, Daniel Müller, Václav Jan Muzikář, Vojtěch Porazil, Otto Steinbauer, Samuel Zajíc
15. Adam Janečka
30. 9. 22 20:45 BECH Blaničtí junáčci DHL Bad Diablos 4. 2:5 (2:3)
Hosté byli lepší, zasloužená výhra. Marek Prosický
Blaničtí junáčci DHL Bad Diablos
Vojtěch Hobza – Šimon Bumbálek, Jiří-Jan Jankovec, Karel Macháček, Matěj Mühlheim, Daniel Müller, Václav Jan Muzikář, Otto Steinbauer, Samuel Zajíc vs Michal Straka – Luigi Brunet, Edoardo Fuse, Luis Manuel Garcia Solano, Tomas Jose Gonzales Morales, Ajmal Siddiqui, Matúš Socha
55. Matúš Socha
14. 9. 22 19:30 TEMPO Blaničtí junáčci Alej FK B 2. 1:5 (1:4)
Utkání bylo rozhodnuté už po prvním poločase. Zasloužená výhra hostů. Dušan Melíšek
Blaničtí junáčci Alej FK B
Václav Jan Muzikář – Šimon Bumbálek, Tomáš Hobza, Vojtěch Hobza, Jiří-Jan Jankovec, Karel Macháček, Otto Steinbauer vs Michal Fejfar – Radek Kaňka, Ivan Karhan, Pavel Krůta, Tomáš Kubík, Tomáš Kupka, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček, Jan Svátek, Josef Zeman
23. Karel Macháček 8. Radek Kaňka
16. Josef Zeman
18. Jiří Sedláček
29. Ivan Karhan
58. OG
7. 9. 22 19:15 SANC1 Petrovice A Blaničtí junáčci 1. 2:3 (2:0)
Den blbec měly domácí Petrovice, Vyhráli hosté. Miroslav Paleček, Zdeňka Kabeláčová
Petrovice A Blaničtí junáčci
David Vojáček – Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Marek Malysz, Petr Melezínek, Vladimír Mrázek, Igor Šefraný, Martin Žák, David Zoubek vs Karel Macháček – Šimon Bumbálek, Tomáš Hobza, Jiří-Jan Jankovec, Matěj Mühlheim, Daniel Müller, Václav Jan Muzikář, Otto Steinbauer