Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 15.12.22 | 19:00 | MIKU4 | MUP United CFG Suchdol | 11. | 0:6 k. |
Čt 8.12.22 | 19:30 | CESMI | Bohemia Roztyly MUP United | 3. | 6:0 k. |
Čt 24.11.22 | 18:15 | CESMI | Panteři Buštěhrad MUP United | 10. | 6:0 k. |
St 16.11.22 | 20:30 | HRAB2 | MUP United Napoleoni | 9. | 0:6 k. |
Ne 13.11.22 | 18:30 | HOSTI | Sokol Ostředek MUP United | 8. | 6:0 k. |
Čt 27.10.22 | 18:30 | KBELY | Dynamo Warriors FC MUP United | 7. | 6:0 k. |
Pá 21.10.22 | 20:45 | HOSTI | MUP United VZ | 6. | 0:6 k. |
Pá 7.10.22 | 20:45 | HOSTI | Bad Boys FC MUP United | 5. | 6:0 k. |
Čt 29.9.22 | 20:15 | P2 | MUP United Vystřelený střely | 4. | 0:6 k. |
Čt 15.9.22 | 19:15 | TEMPO | MUP United Rumburaci B | 2. | 0:6 k. |
Čt 8.9.22 | 18:00 | HRAB2 | Tuční Gentlemani MUP United | 1. | k. 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Warriors FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 49:18 | 19 |
2. | Vystřelený střely | 11 | 8 | 1 | 2 | 57:23 | 17 |
3. | Bad Boys FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 55:30 | 15 |
4. | Sokol Ostředek | 11 | 7 | 1 | 3 | 51:32 | 15 |
5. | CFG Suchdol | 11 | 7 | 0 | 4 | 45:27 | 14 |
6. | VZ | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:30 | 12 |
7. | Napoleoni | 11 | 4 | 2 | 5 | 47:35 | 10 |
8. | Bohemia Roztyly | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:31 | 10 |
9. | Rumburaci B | 11 | 5 | 0 | 6 | 46:53 | 10 |
10. | Panteři Buštěhrad | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:57 | 8 |
11. | MUP United | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Tuční Gentlemani | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Holdoš Filip | 3 | 0 |
Hurt Ondřej | 3 | 0 |
Hurt Tomáš | 3 | 0 |
Kolář Jiří | 1 | 0 |
Mašláň Dominik | 3 | 0 |
Plechatý Josef | 3 | 0 |
Sattek Martin | 3 | 0 |