Ne 19.6.22 17:30 BECH SAS fans Hattrick Prosek FC   (HL5I)
Ne 19.6.22 18:45 BECH Puk PFC FCSG   (HL6L)
Ne 19.6.22 20:00 BECH Běchovice VET Sananim Legends   (VL3D)

9. 6. 22 19:30 ZAK UltraNova L.F.C. Sokol Vysočany ULT 7. 2:3 (1:1)
Hosté otočili zápas z 1:0 na 1:3. V závěru domácí ještě korigovali na 2:3, ale dotáhnout se jim už nepovedlo. Petr Jambor
UltraNova L.F.C. Sokol Vysočany ULT
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Libor Stočes, Lubomír Umanec, Pavel Viktoryn, Karel Vodička vs Vladimír Oliberius – Karel Chládek, Stanislav Coňk, Petr Hrabal, Karel Křeček, Petr Regal st., Josef Slunéčko, Richard Urban
12. Karel Vodička
60. Lubomír Umanec
22. Karel Křeček
37., 57. Stanislav Coňk
26. 5. 22 18:15 ZAK Sokol Vysočany ULT Lekfa UVL 6. 3:0 (1:0)
Zápas v dobrém tempu, šance na obou stranách. Domácí se ujali vedení, náskok jenom navyšovali a nepřipustili zvrat. Jan Gregorec, Petr Jambor
Sokol Vysočany ULT Lekfa UVL
Jaroslav Kroh – Karel Chládek, Stanislav Coňk, Petr Hrabal, Vladimír Oliberius, Petr Regal st., Josef Slunéčko, Richard Urban vs Miroslav Chloupek – Radoslav Bezděka, Miroslav Blohon, Pavel Charvát, Josef Kouba, František Křenek, Jiří Kufr, Arnold Ptasznik, Zdeněk Vořechovský
30. Vladimír Oliberius
52. Petr Hrabal
60. OG
11. 5. 22 17:45 MIKU1 Cormoran FC UVL Sokol Vysočany ULT 4. 5:1 (1:1)
Do padesáté minuty vyrovnané utkání, pak rozhodla lepší fyzička domácích. Václav Kovařík
Cormoran FC UVL Sokol Vysočany ULT
Vladimír Hnát – Roman Heinz, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Roman Lakota, Jan Vaněk, Martin Vosátka vs Jaroslav Kroh – Karel Chládek, Stanislav Coňk, Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, Vladimír Oliberius, Petr Regal st.
18. Roman Lakota
35. Martin Vosátka
52. Jiří Jirsa
54. Josef Kurka
60. Vladislav Kašpar
25. Petr Hrabal
28. 4. 22 18:15 ZAK Sokol Vysočany ULT Cinda Fernet UVL 3. 8:3 (8:1)
Domácí rozhodli o své výhře už v prvním poločase. Petr Jambor
Sokol Vysočany ULT Cinda Fernet UVL
Jaroslav Kroh – Karel Chládek, Stanislav Coňk, Petr Hrabal, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Petr Regal st., Josef Slunéčko, Richard Urban vs Josef Šolc – Rudolf Dubec, Petr Hanžlík, Jiří Müller, Luboš Sedmihradský, Petr Šmejkal, Karel Štika
50. Petr Šmejkal
21. 4. 22 18:15 ZAK Žvahov UVL Sokol Vysočany ULT 2. 0:1 (0:0)
Po bezbrankové první půli se Sokolu Vysočany povedlo dát na 1:0 a tento stav i díky výborným zákrokům gólmana udržet až do závěrečného hvizdu. Utrápené vítězství se ale počítá. Petr Jambor
Žvahov UVL Sokol Vysočany ULT
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Josef Glaser, Petr Jansa, Stanislav Urban, Roman Werner vs Jaroslav Kroh – Karel Chládek, Petr Hrabal, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Petr Regal st., Josef Slunéčko, Richard Urban
38. Karel Křeček
7. 4. 22 18:15 ZAK Sokol Vysočany ULT Tučňáci UVL 1. 3:2 (1:2)
V prvním poločase byli aktivnější hosté, ale ve druhé se prosadili pouze domácí a těsně zvítězili. Petr Jambor
Sokol Vysočany ULT Tučňáci UVL
Jaroslav Kroh – Karel Chládek, Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, Vladimír Oliberius, Petr Regal st., Josef Slunéčko, Richard Urban vs Jiří Hroník – Pavel Bílek, Roman Hlinák, Jiří Kaliba, Stanislav Lehocký, Ivan Moravec, Roman Podhorský, Jindřich Smolík