Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 7.6.22 | 19:00 | P1 | Tamu Pua 1.FC VET Dejvický expres VET | 9. | 8:0 |
Út 24.5.22 | 20:45 | DEKAN | Dejvický expres VET Křídla Ďáblic VET B | 8. | 3:1 |
Út 17.5.22 | 20:15 | MIKU3 | Folprecht 1.FC VET Dejvický expres VET | 7. | 7:1 |
Út 10.5.22 | 18:00 | KORAB | Dejvický expres VET Turman VET | 6. | 2:4 |
Út 3.5.22 | 19:15 | SCBEC | Studenti Praha FC VET Dejvický expres VET | 5. | 3:3 |
Út 19.4.22 | 19:30 | DEKAN | Dejvický expres VET Srdce mi gori | 4. | 3:4 |
Út 5.4.22 | 18:15 | BECH | Kulišáci CF VET Dejvický expres VET | 2. | 4:1 |
Čt 31.3.22 | 18:15 | ZAK | Dejvický expres VET Traktor Praha VET | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srdce mi gori | 8 | 7 | 0 | 1 | 44:19 | 14 |
2. | Folprecht 1.FC VET | 8 | 6 | 1 | 1 | 43:24 | 13 |
3. | Kulišáci CF VET | 8 | 6 | 1 | 1 | 37:24 | 13 |
4. | Turman VET | 8 | 3 | 2 | 3 | 34:29 | 8 |
5. | Tamu Pua 1.FC VET | 8 | 3 | 1 | 4 | 34:29 | 7 |
6. | Traktor Praha VET | 8 | 2 | 2 | 4 | 21:29 | 6 |
7. | Křídla Ďáblic VET B | 8 | 2 | 1 | 5 | 24:24 | 5 |
8. | Dejvický expres VET | 8 | 1 | 1 | 6 | 15:34 | 3 |
9. | Studenti Praha FC VET | 8 | 1 | 1 | 6 | 15:55 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Dejvický expres VET | 3. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 25.4.22 | 18:15 | LITVI | UTS Vršovice VET VSK MFF UK Praha VET A (VL2A) |
Po 25.4.22 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A Texaské hyeny AC (HL3A) |
Po 25.4.22 | 20:45 | LITVI | Sean team A Borussia Bubeneč (HL4A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Axler Tomáš | 7 | 0 |
Benda Patrik | 8 | 1 |
Breburda Aleš | 6 | 1 |
Hartmann Filip | 7 | 0 |
Hisem Josef | 6 | 6 |
Honka Petr | 6 | 2 |
Rúček Norbert | 6 | 1 |
Švec Lukáš | 8 | 4 |
Švec Ondřej | 6 | 0 |
Votýpka David | 2 | 0 |