Ne 22.5.22 13:30 PLAM Komety FC A Hustec   (HL3D)
Ne 22.5.22 14:45 PLAM Komety FC B Well Done   (HL5H)

29. 5. 22 20:00 DEKAN Kumpáni VET PORK´s-Calvados 8. 3:0 (1:0)
Fotbal nemá logiku, lepší prohrál. Blahout
Tomáš Hubr – Michael Charvát, Tomáš Dvořák, Milan Hnátek, František Hubr, Radek Komárek, Jiří Moc, Václav Mojžíš, Tomáš Myšák, Jan Ujka vs Vladimír Oliberius – Petr Dlouhý, Patrik Engst, Tomáš Hlinka, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Pavel Šindelka, Matěj Sova, Aleš Vaněk
2., 33. Václav Mojžíš
49. Jan Ujka
17. 5. 22 19:15 ZAK PORK´s-Calvados Baletní kroužek 7. 3:1 (0:1)
Domácím nevyšla první půle, poté předvedli lepší koncovku a zaslouženě zvítězili. Dvořák
PORK´s-Calvados Baletní kroužek
Vladimír OliberiusPatrik Engst, Tomáš Hlinka, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Pavel Šindelka, Matěj Sova, Aleš Vaněk vs Peter Giertli – Pavel Koníček, Zbyněk Kubelka, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Petr Shíbal, Roman Šubert, Karel Vacek
47. Tomáš Hlinka
50. Miroslav Petrák
55. Patrik Engst
17. Petr Shíbal
15. 5. 22 20:00 ZAK Poštmistři VET B PORK´s-Calvados 6. 0:7 (0:1)
V prvním poločase moc gólů nepadlo, zato ve druhém se hosté rozstříleli a jednoznačně zvítězili. Petr Jambor
Poštmistři VET B PORK´s-Calvados
Norman David – Lukáš Digaňa, Jozef Dominik, Tomáš Dyškant, Michal Horáček, Libor Janásek, Vladislav Jíra, Václav Stříbrný, Vladimír Stříbrný, Jiří Vydra vs Vladimír Oliberius – Patrik Engst, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Pavel Šindelka, Matěj Sova, Aleš Vaněk
11., 60. Karel Růžička
37., 46. Miroslav Petrák
49. Matěj Sova
50. Aleš Vaněk
8. 5. 22 20:00 ZAK PORK´s-Calvados TBC Lachtan VET 5. 2:8 (0:3)
S jasnou převahou vyhráli hosté. Marek Prosický, Petr Jambor
PORK´s-Calvados TBC Lachtan VET
Vladimír Oliberius – Patrik Engst, Marek Papírník, Miroslav Petrák, Pavel Šindelka, Matěj Sova, Aleš Vaněk vs Tomáš Andrle – Jiří Balla, Jiří Jambor, Kiril Kirilov, Stanislav Klimov, Michal Krystín, Jiří Pavlík, Radek Pištora, David Souček
48. Aleš Vaněk
56. Marek Papírník
10., 24., 37., 46., 50. Michal Krystín
20. Stanislav Klimov
33., 34. Jiří Jambor
1. 5. 22 20:00 ZAK Maverick VET PORK´s-Calvados 4. 1:2 (1:1)
Po vyrovnané první půli šli ve 48. minutě hosté podruhé do vedení. Ačkoliv domácí nepolevili a bojovali až do konce, branku již nedali. Petr Jambor
Maverick VET PORK´s-Calvados
Robert Kopřiva – Mladen Alexandrov, Jan Kmuníček, Jiří Lokvenc, Ján Mišovic, Jan Přibyl, Přemysl Šimáně, Martin Troška, Georgi Varamezov, Zdeněk Zimovčák vs Vladimír Oliberius – Martin Čech, Patrik Engst, Miroslav Petrák, Pavel Šindelka, Matěj Sova, Aleš Vaněk
28. Jiří Lokvenc 17., 48. Patrik Engst
24. 4. 22 20:00 ZAK PORK´s-Calvados Los Gigoalos VET 3. 7:6 (3:1)
Vyrovnaný zápas, kde se výsledek překlápěl ze strany na stranu, nakonec domácí využili brejk a vyhráli. Július Šaróka
PORK´s-Calvados Los Gigoalos VET
Vladimír Oliberius – Patrik Engst, Marek Papírník, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Pavel Šindelka, Matěj Sova vs Aleš Kovář – Vladan Crha, Ladislav Kočárek, Martin Křivský, Luboš Mercel, Tomáš Mrázek, Antonín Rosa
17., 19., 24., 57. Miroslav Petrák
38., 58. Patrik Engst
43. Marek Papírník
15., 39., 40., 42., 52., 53. Antonín Rosa
10. 4. 22 20:00 ZAK Heart Attack PORK´s-Calvados 2. 4:2 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase utekli domácí až na rozdíl tří gólů a Calvados už dokázal v závěrečné přesilovce jen snížit. Petr Jambor
Heart Attack PORK´s-Calvados
Vojtěch Pavel Traurig – Karel Barták, Filip Exner, Adam Hloušek, František Juřina, Ondřej Klupka, Radek Mencl, Jan Pinkas, Michal Rychtařík, Petr Samec, Petr Žáček vs Vladimír Oliberius – Martin Čech, Petr Dlouhý, Patrik Engst, Jiří Kácovský, Miroslav Petrák, Karel Růžička
11. Petr Žáček
38., 53. Petr Samec
50. Filip Exner
55 Petr Samec 25. Miroslav Petrák
57. Martin Čech
3. 4. 22 18:45 DEKAN PORK´s-Calvados Marná snaha VET 1. 2:6 (0:4)
Zápas se hrál v duchu fair play. Oba týmy si připravily mnoho šancí. Vyhráli hosté. Stárek
PORK´s-Calvados Marná snaha VET
Petr Dlouhý – Martin Čech, Patrik Engst, Vladimír Oliberius, Marek Papírník, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Pavel Šindelka vs Rudolf Hadrava – Michal Baroch, Matěj Chvojka, David Ejem, Jan Kastl, Jiří Kouba, Jaroslav Kršek, Petr Kuželka, Pavel Procházka, Radim Šimek, Jan Thomayer