Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 14.12.22 | 17:45 | MIKU1 | Dirty Boys VET Malostranský SK | 11. | 3:3 |
St 7.12.22 | 19:00 | ZABEH | Dirty Boys VET Inter Lotyšák VET B | 7. | 2:10 |
Po 28.11.22 | 19:00 | METE1 | Křídla Ďáblic VET A Dirty Boys VET | 4. | 1:9 |
Po 21.11.22 | 18:00 | KORAB | Sean team VET Dirty Boys VET | 10. | 1:3 |
Út 15.11.22 | 19:00 | MIKU3 | Dirty Boys VET Ferri FC VET | 9. | 3:1 |
Út 1.11.22 | 20:45 | HOSTI | Frankie Dirty Boys VET | 8. | 1:3 |
Po 10.10.22 | 18:15 | ARIT | Ekonom WT VET Dirty Boys VET | 6. | 6:3 |
Út 4.10.22 | 19:15 | STER3 | Dirty Boys VET VSK MFF UK Praha VET A | 5. | 2:3 |
Po 19.9.22 | 18:15 | DEKAN | Dirty Boys VET Hosthunters VET A | 3. | 5:1 |
Út 13.9.22 | 19:15 | HRAB2 | Notorkros FK VET Dirty Boys VET | 2. | 3:1 |
Út 6.9.22 | 18:00 | HRAB3 | Dirty Boys VET Legends a Veterans | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Notorkros FK VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 61:26 | 18 |
2. | Hosthunters VET A | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:24 | 17 |
3. | Ekonom WT VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 50:19 | 14 |
4. | Sean team VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 39:26 | 14 |
5. | Inter Lotyšák VET B | 11 | 6 | 1 | 4 | 50:43 | 13 |
6. | Dirty Boys VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:33 | 13 |
7. | Ferri FC VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:43 | 10 |
8. | Malostranský SK | 11 | 3 | 2 | 6 | 35:45 | 8 |
9. | Frankie | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:37 | 8 |
10. | VSK MFF UK Praha VET A | 11 | 4 | 0 | 7 | 21:44 | 8 |
11. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:55 | 3 |
12. | Legends a Veterans | 11 | 0 | 2 | 9 | 20:53 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 15.9.22 | 19:30 | CESMI | Fugas CF A WRP (HL5F) |
Čt 15.9.22 | 20:45 | CESMI | Panteři Buštěhrad CFG Suchdol (HL8I) |
Út 4.10.22 | 18:00 | STER3 | Real Spořilov DHI (HL7D) |
Čt 13.10.22 | 19:30 | CESMI | Orange Predators B Fugas CF A (HL5F) |
Čt 13.10.22 | 20:45 | CESMI | Ol´school Fellas BK GoGo 1.NC (HL6I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ambrus Jaromír | 10 | 3 |
Baláž Patrik | 1 | 0 |
Baterdene Battseren | 5 | 1 |
Bláha Tomáš | 4 | 1 |
Dastych Marek | 11 | 4 |
Doležel Lukáš | 9 | 2 |
Doležel Tomáš | 9 | 5 |
Karlický Petr | 5 | 0 |
Kunert Pavel | 5 | 0 |
Melničuk Radoslav | 8 | 7 |
Perník Jakub | 3 | 0 |
Skočdopole Martin | 4 | 0 |
Švára Jan | 7 | 7 |
Tichý Roman | 1 | 1 |
Voith Michal | 9 | 8 |