29. 11. 23 18:00 ZAK STS Chvojkovice - Brod GFC Regent A 11. 3:6 (0:3)
Utkání pod taktovkou hostů. Samuel Mičuta
Vojtěch Severýn – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jan Modlík, Karel Špok, Tomáš Váňa vs Ondřej Soukup – Petr Blažek, Petr Dvořák, Martin Hanuš, Přemysl Krejčí, Tomáš Krejčí, Zbyněk Sedloň, Ondřej Štemberk, Patrik Vilímek
28. Přemysl Krejčí
46. Patrik Vilímek
47., 51. Tomáš Krejčí
22. 11. 23 19:15 ZAK GFC Regent A Unreal Students FC 10. 4:1 (0:1)
Regentu vůbec nevyšel první poločas. Hosté ale po pauze nedokázali držet tempo, dostali tři góly během deset minut a domácí už si pak náskok pohlídali. Martin Dvořák
GFC Regent A Unreal Students FC
Ondřej Soukup – Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Hanuš, Přemysl Krejčí, Tomáš Krejčí, Filip Pallós, Lukáš Radouš, Zbyněk Sedloň vs David Bek – Jaroslav Hoch, Martin Hrabák, Petr Lochman, Milan Maleňák, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
31., 41. Lukáš Radouš
36., 50. Martin Hanuš
9. Martin Hrabák 45. David Veselý
8. 11. 23 19:15 ZAK Celý Chodov tančí GFC Regent A 9. 1:6 (0:2)
V poli vyrovnané utkání, hosté byli produktivnější v koncovce a navíc jim zachytal brankář. Marek Prosický
Celý Chodov tančí GFC Regent A
Filip Wagner – Václav Diviš, Jan Jeřábek, Jaroslav Sochor, Pavel Tuček, Daniel Venhoda, Vojtěch Žebrakovský vs Ondřej Soukup – Petr Blažek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Hanuš, Přemysl Krejčí, Tomáš Krejčí, Zbyněk Sedloň, Ondřej Štemberk, Patrik Vilímek
47. Jaroslav Sochor 8. Tomáš Krejčí
14., 41., 45. Martin Hanuš
56. Ondřej Štemberk
60. Patrik Vilímek
1. 11. 23 19:15 ZAK GFC Regent A Restaurace U Pecků B 8. 5:5 (3:4)
Regent byl od začátku víc na míči, využíval i brankáře v poli. Doplatil ale na slabý úvod a neproměňování šancí, takže má jen bod. Daniel Vostřez
GFC Regent A Restaurace U Pecků B
Ondřej Soukup – Petr Blažek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Hanuš, Přemysl Krejčí, Tomáš Krejčí, Filip Pallós, Zbyněk Sedloň, Ondřej Štemberk, Patrik Vilímek vs Petr Kovařík – Jiří Filip, Pavel Krois, Yevhenii Kuntysh, Ondřej Pecka, Tomáš Prejsa, Filip Rokycanský, Serhij Sojma, Michal Votava
9. Tomáš Krejčí
10. Zbyněk Sedloň
30. Rostislav Frolka
43. Petr Blažek
2., 3., 50. Serhij Sojma
13., 19. Yevhenii Kuntysh
25. 10. 23 19:15 ZAK GFC Regent A Opatovští kanonýři FC 1. 2:3 (2:1)
Zápas v rychlém tempu, šance na obou stranách. Hosté proměnili o jednu gólovku víc. Jan Gregorec
GFC Regent A Opatovští kanonýři FC
Ondřej Soukup – Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Hanuš, Matěj Hruška, Tomáš Krejčí, Radomír Staněk, Ondřej Štemberk vs Petr Dočekal – Martin Kisugite, Matěj Lačík, Jan Mareček, Vojtěch Mráz, Jakub Pouchlý, Michal Šimák, Marek Štěpánek, Daniel Sulánský
14. Ondřej Štemberk
20. Matěj Hruška
13., 34. Marek Štěpánek
46. Matěj Lačík
29. Matěj Lačík
18. 10. 23 19:15 ZAK Pendula Bona AC GFC Regent A 7. 2:1 (0:1)
Kvalitní zápas rozhodli ve svůj prospěch v závěru domácí. Michal Černoch, Karel Kreibich
Pendula Bona AC GFC Regent A
Václav Kulík – Tomáš Bican, Matouš Mentberger, Mikuláš Mentberger, Lukáš Podzimek, Adam Štěpják, Tomáš Urban, Štěpán Zima vs Ondřej Soukup – Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Hanuš, Přemysl Krejčí, Tomáš Krejčí, Filip Pallós, Zbyněk Sedloň
47., 57. Lukáš Podzimek 28. Přemysl Krejčí
11. 10. 23 19:15 ZAK GFC Regent A Demoliční četa 6. 4:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas vyhrál šťastnější tým, který dal v poslední minutě rozhodující gól. Petr Jambor
GFC Regent A Demoliční četa
Ondřej Soukup – Petr Blažek, Petr Dvořák, Martin Hanuš, Filip Pallós, Zbyněk Sedloň, Ondřej Štemberk, Patrik Vilímek vs Vít Klupák – David Brdek, Lukáš Dobrý, David Kouřimský, Martin Marek, Filip Šustr, Tomáš Vrána, Vladimír Žoltak
47. David Brdek
4. 10. 23 19:15 ZAK Hustá pěna FC GFC Regent A 5. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas rozhodla jediná branka. Jozef Šarlina, Karel Kreibich
Hustá pěna FC GFC Regent A
Petr Bráza – Tomáš Bohánek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Daniel Schönmann, Tomáš Sobota, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich vs Ondřej Soukup – Rostislav Frolka, Tomáš Krejčí, Filip Pallós, Lukáš Radouš, Radomír Staněk, Ondřej Štemberk, Patrik Vilímek
45. Ondřej Štemberk
27. 9. 23 19:15 ZAK GFC Regent A Úderka Žižkov junioři 4. 2:2 (2:0)
Úderka v druhé půli přidala a v poslední desetiminutovce smazala dvoubrankový náskok soupeře. Petr Jambor
GFC Regent A Úderka Žižkov junioři
Ondřej Soukup – Petr Blažek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Hanuš, Tomáš Krejčí, Radomír Staněk, Ondřej Štemberk vs Michal Valašík – Dominik Bobok, Mathias Kliment, Rostislav Kohoutek, Tomáš Laho, Vojtěch Štěpán
1. Petr Blažek
29. Tomáš Krejčí
41 Ondřej Štemberk 52., 58. Tomáš Laho 48. Mathias Kliment
20. 9. 23 19:15 ZAK Slavoj Lopaty GFC Regent A 3. 1:7 (1:4)
Zápas v dobrém tempu, od počátku byli technicky i herně lepší hosté. Lopaty hrozily jen sporadicky. Jan Gregorec
Slavoj Lopaty GFC Regent A
Martin Lehovec – Přemysl Bareš, Dušan Blahušiak, Petr Blahušiak, Jiří Blažek, Kryštof Peterka, Jakub Šindelář, Martin Štros vs Ondřej Soukup – Petr Dvořák, Martin Hanuš, Matěj Hruška, Tomáš Krejčí, Filip Pallós, Lukáš Radouš
13. OG 2., 21., 46. Tomáš Krejčí
27. Martin Hanuš
28. Lukáš Radouš
38. Filip Pallós
53. Petr Dvořák
13. 9. 23 19:15 ZAK GFC Regent A MVS Penguins 6:5 2. 6:0 k.