Út 24.10.23 18:00 ZAK Athletico KMF Medvědi A   (HL7C)
Út 24.10.23 19:15 ZAK Golden Kouty FC Blaženka spiders   (HL5D)
Út 24.10.23 20:30 ZAK Restaurace U Pecků VET Traktor humus VET A   (VL1A)
Ne 12.11.23 17:30 ZAK Améby AFC A Kapr tým 86 B   (HL5H)
Ne 12.11.23 18:45 ZAK FCSG Sokol Vysočany B   (HL5I)
Ne 12.11.23 20:00 ZAK Santa Dominica VET PORK´s-Calvados   (VL3D)

29. 11. 23 18:00 SCBEC MTPCH Lachtánci 1.WC 11. 3:3 (2:1)
Na těžce zmrzlém terénu oba týmy předvedly nadstandardní výkon a body se po remíze dělí. Jakub Plechšmíd, Václav Kovařík
MTPCH Lachtánci 1.WC
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Jiří Mach, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Miroslav Procházka, David Schimmer, Martin Schimmer, Jakub Šlampa, Ivo Štolc, Michal Zajac vs Ivo Tyburec – Jan Janovský, Daniel Linhart, Jakub Pavel, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jan Tyburec, Tomáš Voříšek
22., 24. Lukáš Borek
42. Ivo Štolc
20. Daniel Linhart
32. Jan Tyburec
42. Jakub Pavel
15. 11. 23 18:15 PRKOP Klamovka Praha FK MTPCH 10. 4:6 (0:3)
V prvním poločase bylo jasně lepší MTPCH, ve druhém polevil a nechal soupeře snížit na rozdíl jediného gólu. V závěru ale vedení udržel a v posledních vteřinách potvrdil. Daniel Vostřez
Klamovka Praha FK MTPCH
Josef Rajnyš – Filip Borkowski, Tomáš Cajthaml, Vasyl Erdeli, Peter Hlaváč, Štefan Kurina, Jan Kurka, Radovan Mařík, Tomáš Mařík, Vojtěch Neuberg, Jiří Rezek vs David Schimmer – Jiří Mach, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Miroslav Procházka, Martin Schimmer, Jakub Šlampa, Michal Zajac
31., 36., 53. Peter Hlaváč
50. Jan Kurka
56 Jan Kurka 5. Miroslav Procházka
11., 47., 60. Michal Zajac
20. Martin Schimmer
37. Jakub Šlampa
8. 11. 23 20:45 P1 MTPCH Reage boys 9. 2:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza. David Kocman
MTPCH Reage boys
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Miroslav Procházka, David Schimmer, Jakub Šlampa, Ivo Štolc, Michal Zajac vs Ondřej Pavlíček – Michael Bala, Daniel Čermák, Samuel Flimmel, Adam Med, Šimon Med, Dalibor Mička, Tomáš Panýr
43., 53. Michal Zajac 34. Tomáš Panýr
55. Dalibor Mička
1. 11. 23 20:45 BECH Princ Praha FC MTPCH 8. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, kde domácí rozhodli až ke konci zápasu. Jozef Šarlina
Princ Praha FC MTPCH
Pavel Urbanec – Petr Flek, Tomáš Forst, Roberto Kolařík, Ladislav Novotný, Pavel Urban, Mikuláš Veselý vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Jiří Mach, Lukáš Mikula, Jakub Müller, David Schimmer, Jakub Šlampa, Ivo Štolc
47., 51. Roberto Kolařík 32. Ivo Štolc
25. 10. 23 20:45 STER2 MTPCH Swag Martin Fenin 7. 2:3 (2:0)
MTPCH se šťastně dostali do vedení, ale hosté ve druhém poločase utkání otočili a slaví výhru. Jan Dont, Jiří Čapla
MTPCH Swag Martin Fenin
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Miroslav Procházka, David Schimmer, Martin Schimmer, Jakub Šlampa, Ivo Štolc vs Vojtěch Dobeš – Jiří Firbach, Ondřej Hurych, Lukáš Nový, Pavel Šimek, Adam Sochůrek, Maxmilián Sup, Jan Turek, Jakub Zenker
9. Lukáš Borek
22. Marek Demo
20 Martin Schimmer 34. Jakub Zenker
38. Adam Sochůrek
53. Ondřej Hurych
18. 10. 23 18:15 STER3 Prtzalona C.F. MTPCH 6. 3:2 (1:1)
Prvních deset minut byla hra nepřesná a neurovnaná, i když šance byly. Poté už se hrálo ve slušném tempu a začaly padat i góly. Druhá půle byla od začátku v lepším tempu a i šancí na gól bylo více. Tomáš Chlum, Ladislav Vizvári
Prtzalona C.F. MTPCH
David Sedliský – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Filip Sedliský, Tomáš Stejskal, David Svoboda vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Jiří Mach, Jakub Müller, David Schimmer, Ivo Štolc, Michal Zajac
23., 40. Martin Schönfeld
46. Tomáš Stejskal
51 Martin Schönfeld 20. Marek Demo
51. Ivo Štolc
11. 10. 23 20:45 STER3 MTPCH Polární záře 5. 5:3 (4:1)
Vyrovnané utkání s vítězným koncem pro domácí. Michal Krejča
MTPCH Polární záře
Tomáš Roubíček – Marek Demo, Jiří Mach, Jakub Müller, Miroslav Procházka, David Schimmer, Martin Schimmer, Ivo Štolc, Michal Zajac vs Max Hofman – Radek Hůla, David Lojek, Jakub Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek
13., 23. David Schimmer
22. Michal Zajac
29. Miroslav Procházka
58. Ivo Štolc
24., 40. Petr Štěpánek
50. David Lojek
4. 10. 23 18:00 SANC2 XXX MTPCH 4. 1:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas, vyhrál šťastnější tým hostů. Petr Mládek
XXX MTPCH
Pavel Semrád – Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Jára, Daniel Kareš, Ondřej Kareš, Jakub Moťka, Petr Sedlák vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Jiří Mach, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Miroslav Procházka, Martin Schimmer, Ivo Štolc
58. Jakub Moťka 20. Lukáš Borek
36. Miroslav Procházka
44. Jakub Müller
27. 9. 23 20:15 ZABEH Gambrinus VH MTPCH 3. 3:5 (1:2)
Utkání s převahou domácích. Hosty držel nad vodou gólman, který pochytal spoustu střel z brejků, pak MTPCH trestali chyby domácích a zvítězili. Martin Janyš
Gambrinus VH MTPCH
Michael Kunc – Jan Hořejš, Tomáš Jakl, Filip Larva, Jakub Musil, Filip Nekola, Jan Novák, Jiří Novák, František Novák ml., Martin Větrovec, Karel Vitvera vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Jiří Mach, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Martin Schimmer, Ivo Štolc
1., 42. Filip Nekola
51. Jan Hořejš
7. Jiří Mach
16. Lukáš Borek
39., 42. Ivo Štolc
57. Lukáš Mikula
13. 9. 23 18:15 STER1 MTPCH Alténa ST 2. 0:4 (0:1)
Rozhodl úvodní gól do šatny, ve druhém poločase se hostům podařilo přidat další góly, pohlídali si vedení a zaslouženě vyhráli. Miroslav Kotek
MTPCH Alténa ST
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Jiří Mach, Jakub Müller, David Schimmer, Martin Schimmer, Ivo Štolc vs Martin Ouředníček – Tomáš Borecký, Jan Matoušek, Vladimír Mrázek, Radek Ouředníček, Ondřej Pangrác, Jaroslav Poděbradský, Tomáš Verner
30., 38., 56. Jaroslav Poděbradský
54. Jan Matoušek
6. 9. 23 18:15 STER1 64! FC Kobylisy A MTPCH 1. 5:0 (2:0)
Kobylisy plně využily početnější soupisku se třemi hráči na střídání a zápas zaslouženě ovládly. Karel Janďourek, Jan Liška
64! FC Kobylisy A MTPCH
Přemysl Vodička – Tomáš Belohlávek, Miroslav Hubený, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Lukáš Voplakal, Michal Zbořil vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Jakub Müller, David Schimmer, Ivo Štolc, Michal Zajac