Ne 12.11.23 17:30 BECH Pristachova 11 Vozovna Hloubětín A   (HL7K)
Ne 12.11.23 18:45 BECH Babočka Admirál FC A Sen Černý Most II PG   (HL5H)
Ne 3.12.23 13:45 BECH Sací komando Modřany Fernet team Říčany   (HL4F)
Ne 3.12.23 15:00 BECH FCSG Vocasuna CA   (HL5I)

31. 10. 23 19:30 STER1 Pražačka ultraseniors B Nejistý Felix UVL 8. 0:2 (0:2)
Radek Líbal – Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Jan Fried – Michal Brandejs, Vojtech Kis, Milan Koula, Václav Kyselka, Aleš Netolický, Jiří Platil, František Šťasta
5. Michal Brandejs
16. Jiří Platil
23. 10. 23 19:15 SCBEC Nejistý Felix UVL Kodymka Ultra 7. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání zvládli nakonec lépe domácí, když se jim podařilo vstřelit dvě branky ve druhém poločase. Martin Klikar
Nejistý Felix UVL Kodymka Ultra
Jan Fried – Michal Brandejs, Milan Koula, Václav Kyselka, Aleš Netolický, Stanislav Petroušek, Jiří Platil, František Šťasta vs Vladimír Mádr – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Tomáš Forejt, Jan Kupr, Karel Matějka, Vladimír Panýrek, Pavel Ryneš
36., 57. Aleš Netolický
17. 10. 23 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC UVL Nejistý Felix UVL 6. 1:3 (1:1)
Zápas probíhal klidně, rozhodující gól vstřelili hosté v úvodu druhého poločasu. Poté už Benda nedokázal reagovat. Marek Valo
Benda 1964 OFC UVL Nejistý Felix UVL
František Hubr – Jan Gliniarczyk, Miroslav Hybner, Jindřich Ludmila, Martin Milota, Slavomír Včelák, František Vrána, Lubomír Vrkoč, Bohumil Wasserbauer, Miloslav Zika vs Jan Fried – Michal Brandejs, Vojtech Kis, Milan Koula, Václav Kyselka, Aleš Netolický, Stanislav Petroušek, Jiří Platil, František Šťasta
30. Bohumil Wasserbauer 15. Michal Brandejs
37. Jiří Platil
51. Vojtech Kis
9. 10. 23 17:00 DEKAN Nejistý Felix UVL Enzian UVL 5. 6:3 (1:2)
V zajímavém utkání vyhráli domácí. Martin Hošek
Nejistý Felix UVL Enzian UVL
Jan Fried – Michal Brandejs, Václav Kyselka, Aleš Netolický, Stanislav Petroušek, Jan Šercl, František Šťasta, Jiří Zajíc vs Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Leo Švéda, Vladimír Zeman
26., 35., 45., 56. Václav Kyselka
37. Stanislav Petroušek
55. Michal Brandejs
7. Miroslav Bílek
11., 59. Vladimír Zeman
3. 10. 23 19:30 STER2 Ultra Orion-Naděje Nejistý Felix UVL 4. 3:3 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Michal Boháč
Ultra Orion-Naděje Nejistý Felix UVL
Vojtěch Engelmann – Viktor Novák, Rudolf Piršel, René Šípek, Ivo Štric, Oldřich Weber, Petr Zienert vs Jan Fried – Michal Brandejs, Vojtech Kis, Milan Koula, Václav Kyselka, Milan Levrinc, Aleš Netolický, Jiří Platil, Jan Šercl, František Šťasta
52., 60. Ivo Štric
55. Petr Zienert
29., 35. Aleš Netolický
56. Jiří Platil
25. 9. 23 19:15 ZAK Nejistý Felix UVL Sokol Vysočany ULT B 3. 1:0 (0:0)
V utkání byli více na míči hráči Nejistého Felixe, ale dlouho se nedokázali prosadit. Brankář Sokola držel. Felix se dočkal až po přímém volném kopu, kdy se se štěstím trefil dvě minuty před koncem zápasu Netolický. Tomáš Symon
Nejistý Felix UVL Sokol Vysočany ULT B
Jan Fried – Václav Kyselka, Milan Levrinc, Aleš Netolický, Jiří Platil, Jan Šercl, František Šťasta vs Jiří Povýšil – Petr Bednář, Ladislav Brázda, Sergej Halauko, Marian Křivan, Marek Palán, Marek Prosický, Ivan Šimko, Daniel Vott, Petr Zach
58. Aleš Netolický
12. 9. 23 20:45 ARIT Slepí koně Ultra Nejistý Felix UVL 2. 0:4 (0:0)
Felix byl od začátku jasně lepší, ale gólově to vyjádřil až ve druhém poločase. Michal Černoch
Slepí koně Ultra Nejistý Felix UVL
Miroslav Pětník – Pavel Fifka, Martin Flegr, Martin Gutvirt, Ondřej Krutský, Marek Nemrava, Jaroslav Renda, Ivan Vlk vs Jan Fried – Vojtech Kis, Milan Koula, Václav Kyselka, Milan Levrinc, Aleš Netolický, Stanislav Petroušek, Jiří Platil, František Šťasta
35., 41. Aleš Netolický
44. Vojtech Kis
46. Milan Koula
5. 9. 23 19:30 STER2 Nejistý Felix UVL Radouč FC UVL B 1. 1:0 (0:0)
Domácí byli mírně lepší. Zasloužená výhra. Samuel Mičuta
Nejistý Felix UVL Radouč FC UVL B
Jan Fried – Vojtech Kis, Milan Koula, Václav Kyselka, Milan Levrinc, Aleš Netolický, Jiří Platil, Jan Šercl, František Šťasta vs Roman Jireš – Serghei Davidenco, Karel Holeček, Václav Hrabě, Roman Kabelka, Pavel Listík