Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 22.4.24 | 19:45 | MIKU2 | Dvorce SK MPI Pendula Bona AC | 5. | 5:3 |
Po 15.4.24 | 19:45 | MIKU2 | SČZP Dvorce SK MPI | 4. | 6:3 |
Po 8.4.24 | 19:45 | MIKU3 | Dvorce SK MPI Deportivo bez Coruna A | 3. | 5:1 |
Po 25.3.24 | 19:45 | MIKU3 | Velmistři prokrastinace Dvorce SK MPI | 2. | 5:4 |
Po 18.3.24 | 19:45 | MIKU2 | Dvorce SK MPI Smutný potapěči | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gladiators Beroun | 5 | 3 | 0 | 2 | 23:18 | 6 |
2. | Dvorce SK MPI | 5 | 3 | 0 | 2 | 21:17 | 6 |
3. | Borussia Bubeneč | 5 | 3 | 0 | 2 | 24:21 | 6 |
4. | Gepard AFC | 5 | 3 | 0 | 2 | 18:19 | 6 |
5. | Velmistři prokrastinace | 5 | 3 | 0 | 2 | 19:23 | 6 |
6. | Břewnow boys KMK | 5 | 2 | 1 | 2 | 17:16 | 5 |
7. | Pendula Bona AC | 5 | 2 | 1 | 2 | 23:24 | 5 |
8. | Milenium Praha FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 15:9 | 4 |
9. | SČZP | 4 | 2 | 0 | 2 | 15:16 | 4 |
10. | Speciál Bráník A | 4 | 1 | 1 | 2 | 15:18 | 3 |
11. | Smutný potapěči | 5 | 1 | 1 | 3 | 24:29 | 3 |
12. | Deportivo bez Coruna A | 5 | 1 | 0 | 4 | 15:19 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Po 29.4.24 | 18:15 | BECH | Borussia Bubeneč Dvorce SK MPI | 6. |
Po 6.5.24 | 19:45 | MIKU2 | Dvorce SK MPI Břewnow boys KMK | 7. |
Po 13.5.24 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Dvorce SK MPI | 8. |
Po 20.5.24 | 19:45 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Gepard AFC | 9. |
Po 3.6.24 | 20:45 | STOD | Gladiators Beroun Dvorce SK MPI | 10. |
Po 17.6.24 | 20:45 | STER2 | Dvorce SK MPI Speciál Bráník A | 11. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 2.4.24 | 18:30 | MIKU1 | H.K. 12 Lazareth (HL7C) |
Út 2.4.24 | 19:45 | MIKU1 | Klokan club VET Čechie 12° (VL1A) |
Út 9.4.24 | 18:30 | MIKU1 | Endoprotéza Klokan club SUP B (SVL3B) |
Út 9.4.24 | 19:45 | MIKU1 | Folprecht 1.FC VET Sean team VET (VL2A) |
Út 16.4.24 | 18:30 | MIKU1 | Klokan club SUP B SuperNova L.F.C. (SVL3B) |
Út 16.4.24 | 19:45 | MIKU1 | Klokan club VET Santa Tranta VET (VL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Böhm Luděk | 4 | 0 |
Cihelka Matěj | 4 | 2 |
Hausman Jakub | 4 | 7 |
Kořán Lukáš | 4 | 0 |
Kotýnek Pavel | 4 | 2 |
Olmr Tomáš | 4 | 1 |
Ondroušek Jakub | 4 | 0 |
Vilhelm Daniel | 3 | 4 |