Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 23.4.24 | 18:30 | MIKU3 | KáGéčko A Tycho de Brahe FC A | 5. | 1:3 |
Út 9.4.24 | 20:45 | ARIT | Tycho de Brahe FC A Jedna noha netleská | 4. | 3:8 |
Út 2.4.24 | 18:30 | MIKU4 | Hoblina Jižák FC Tycho de Brahe FC A | 3. | 3:2 |
Út 26.3.24 | 20:45 | ARIT | Tycho de Brahe FC A Arabská | 2. | 1:3 |
Út 19.3.24 | 19:15 | ZAK | Blaženka spiders Tycho de Brahe FC A | 1. | 1:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hoblina Jižák FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 24:6 | 10 |
2. | Jedna noha netleská | 4 | 4 | 0 | 0 | 29:9 | 8 |
3. | Milánek AC | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:7 | 6 |
4. | Serus AC A | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:13 | 6 |
5. | Arabská | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 5 |
6. | Tycho de Brahe FC A | 5 | 2 | 0 | 3 | 14:16 | 4 |
7. | Blaženka spiders | 5 | 2 | 0 | 3 | 12:15 | 4 |
8. | KáGéčko A | 5 | 1 | 1 | 3 | 11:11 | 3 |
9. | Tak dort jo | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:11 | 3 |
10. | Sedm zbabělých B | 4 | 1 | 0 | 3 | 10:13 | 2 |
11. | MIFA Fighters FO | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:17 | 1 |
12. | Slavoj Lopaty | 4 | 0 | 0 | 4 | 8:26 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Út 7.5.24 | 19:15 | HRAB3 | Tycho de Brahe FC A Milánek AC | 6. |
Út 14.5.24 | 18:00 | HRAB2 | Serus AC A Tycho de Brahe FC A | 7. |
Út 28.5.24 | 19:45 | MIKU3 | Tycho de Brahe FC A Slavoj Lopaty | 8. |
Út 4.6.24 | 19:30 | ARIT | Tak dort jo Tycho de Brahe FC A | 9. |
Út 11.6.24 | 19:30 | P2 | Sedm zbabělých B Tycho de Brahe FC A | 10. |
Út 25.6.24 | 18:15 | DEKAN | Tycho de Brahe FC A MIFA Fighters FO | 11. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 16.4.24 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP FC Střešovice SUP (SVL2A) |
Út 16.4.24 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Endoprotéza (SVL3B) |
Út 16.4.24 | 20:15 | ZABEH | Catchers SC Penál AFK (HL6D) |
St 15.5.24 | 18:00 | SCBEC | Penál AFK Pražská eS (HL6D) |
St 15.5.24 | 19:15 | SCBEC | Hvězda VAB F.C. Sananim Legends (VL3C) |
St 15.5.24 | 20:30 | SCBEC | Stýbla Ďáblic SUP Typos Seniors (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cach Martin | 2 | 1 |
Chrástecký Vladimír | 3 | 1 |
Duda Daniel | 3 | 2 |
Dušek Přemysl | 1 | 0 |
Hůlka David | 4 | 3 |
Klokočka Marek | 3 | 0 |
Němec Michal | 2 | 0 |
Pánek Martin | 3 | 1 |
Runtsch Jiří | 4 | 0 |
Rygl Sebastian | 2 | 1 |
Spousta Pavel | 2 | 1 |
Urbanec Matyáš | 1 | 1 |