Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 19.4.24 | 18:00 | P2 | Slavoj Houslice Lužinýýý Boys | 4. | 4:6 |
Pá 12.4.24 | 18:45 | SLIVE | Lužinýýý Boys Real Hagrid CF | 3. | 3:3 |
Pá 5.4.24 | 19:15 | P3 | Posílej FC Lužinýýý Boys | 2. | 1:4 |
Čt 21.3.24 | 20:45 | P1 | Lužinýýý Boys Moonboys F.C. | 1. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andezit FC B | 4 | 4 | 0 | 0 | 31:9 | 8 |
2. | Torpedo Barrandov | 4 | 3 | 1 | 0 | 20:9 | 7 |
3. | Lužinýýý Boys | 4 | 3 | 1 | 0 | 17:8 | 7 |
4. | Inter Hostivař | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:10 | 5 |
5. | Slavoj Houslice | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:21 | 4 |
6. | Moonboys F.C. | 4 | 1 | 1 | 2 | 12:13 | 3 |
7. | Real Hagrid CF | 4 | 1 | 1 | 2 | 13:18 | 3 |
8. | Posílej FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 12:18 | 3 |
9. | Efficenza AC | 3 | 1 | 0 | 2 | 10:9 | 2 |
10. | Alténa ST | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:13 | 2 |
11. | Swag Martin Fenin | 4 | 0 | 1 | 3 | 9:18 | 1 |
12. | Beránci FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 7:18 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Čt 2.5.24 | 20:30 | MOTO4 | Lužinýýý Boys Swag Martin Fenin | 5. |
Pá 10.5.24 | 19:30 | HOSTI | Inter Hostivař Lužinýýý Boys | 6. |
Pá 17.5.24 | 19:15 | ZAK | Lužinýýý Boys Efficenza AC | 7. |
Pá 24.5.24 | 19:15 | SANC1 | Alténa ST Lužinýýý Boys | 8. |
Pá 31.5.24 | 19:15 | P3 | Lužinýýý Boys Andezit FC B | 9. |
Pá 7.6.24 | 17:30 | SLIVE | Beránci FC Lužinýýý Boys | 10. |
Pá 21.6.24 | 18:00 | MOTO1 | Lužinýýý Boys Torpedo Barrandov | 11. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 19.3.24 | 17:45 | ZABEH | Felix club Matadores FC (HL6C) |
Út 19.3.24 | 19:30 | HANSP | Petřiny 09 FC VET Benda 1964 OFC VET (VL3B) |
Út 19.3.24 | 20:45 | HANSP | Hodkovičky United FC Typos FC (HL2B) |
Út 26.3.24 | 19:30 | HANSP | Klamovská skvadra VET A Petřiny 09 FC VET (VL3B) |
Út 26.3.24 | 20:45 | HANSP | Uragan Hodkovičky United FC (HL2B) |
Út 9.4.24 | 17:00 | DEKAN | Bratři v triku VET Bakera VET (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adámek Lukáš | 4 | 7 |
Adámek Stanislav | 4 | 2 |
Adámek Tomáš | 4 | 1 |
Bechyně Martin | 3 | 2 |
Hess Zdeněk | 4 | 1 |
Hořeňovský Pavel | 3 | 0 |
Kodálík David | 2 | 0 |
Koval Oleg | 2 | 0 |
Ondrák Petr | 2 | 0 |
Uher Jiří | 4 | 3 |