Po 23.4.12 18:00 ZAK Pekárny United FC Sebranka FC A   (HL6A)
Po 23.4.12 19:15 ZAK Blaženka spiders Havri Havri   (HL6A)
Po 23.4.12 20:30 ZAK Smutný potapěči Vojenské lesy   (HL1A)

20. 6. 12 18:00 SCBEC Městská policie K.T.S. FC 11. 4:1 (1:1)
Poldové byly celý zápas lepším mužstvem. Oba body mají zasloužené.
Kamil Vícha – Leoš Grmela, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Martin Puk, Karel Růžička, Petr Skřivan, Jan Tezner vs Pavel Švejda – Martin Fiala, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Tomáš Miko, Martin Šíla
36. Libor Martinček
47. Jan Tezner
26. Martin Kabelka
14. 6. 12 20:45 MIKU4 K.T.S. FC Queens Park Club 10. 4:3 (1:0)
První poločas jasná převaha týmu KTS. Druhý se QPC zvedli, ale stačili jen snížit skóre, na výhru to nestačilo. Jára
K.T.S. FC Queens Park Club
Tomáš Miko – Pavel Dlouhý, Roman Dušek, Martin Kabelka, Ondřej Platil, Martin Šíla, Jan Svoboda vs Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Petr Kadeřábek, Petr Metzger, Daniel Nebřenský, Martin Prachař, Ondřej Sedláček, Petr Voves
15., 37., 43. Ondřej Platil
45. Martin Kabelka
46. OG
51. Daniel Nebřenský
52. Petr Bělohlav
10. 6. 12 20:00 P1 K.T.S. FC Úderka Žižkov junioři 9. 3:8 (0:1)
V utkání měli více ze hry hosté a zaslouženě zvítězili. Voldán
K.T.S. FC Úderka Žižkov junioři
Pavel ŠvejdaRoman Dušek, Martin Fiala, Michal Kabelka, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Martin Šíla, Jan Svoboda vs Luděk Novotný – Daniel Galus, Jakub Machálek, Tomáš Pospíšil, Robert Šupita, Kamil Zelenka
60. Kamil Zelenka
29. 5. 12 19:30 MIKU4 Saens 1.FC A K.T.S. FC 8. 0:4 (0:0)
Vyrovnaná první půle, ve druhé hosté získali náskok, který přes tlak soupeře drželi a v závěru jej pojistili. Jiří Jeřábek, Jindřich Slabý
Saens 1.FC A K.T.S. FC
Pavel Strazzer – Štěpán Holý, Patrik Jandus, David Jonáš, David Knap, Jan Kropáček, Jakub Němec, Václav Prošek, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík, Martin Vydra, Miroslav Weiner vs Pavel Švejda – Pavel Dlouhý, Roman Dušek, Martin Fiala, Ondřej Platil, Martin Šíla, Jan Svoboda
31. Jan Svoboda
36., 56. Ondřej Platil
59. Roman Dušek
27. 5. 12 11:15 ZAK K.T.S. FC Holosmetky FC A 7. 7:2 (3:1)
Pohledný zápas. Milomir Vojvodič, Michael Hammerlage
K.T.S. FC Holosmetky FC A
Pavel Švejda – Pavel Dlouhý, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Kabelka, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Martin Šíla vs Jaroslav Bellada – Stanislav Hnát, Patrik Laibl, David Minha, Štěpán Vošta
6. Pavel Dlouhý
15., 31. Michal Kabelka
20. Roman Dušek
39., 47., 59. Ondřej Platil
16., 42. Štěpán Vošta
20. 5. 12 20:00 P2 Sparta Pankrác K.T.S. FC 6. 4:2 (1:1)
Pankrác měla po celý zápas více ze hry. Důrazní K.T.S. hrozili z brejků a z jednoho z nich dokonce otevřeli skore. Pankrác díky trvalé převaze zápas otočila. Ondřej Prejzek, Michal Kolář
Sparta Pankrác K.T.S. FC
Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Ondřej Mareš, Martin Matějka vs Pavel Švejda – Roman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Martin Šíla, Jan Svoboda
25., 47. Pavel Dufek
41., 59. Lukáš Dufek
17. Ondřej Platil
55. Roman Dušek
13. 5. 12 20:00 ZAK K.T.S. FC Hertha ZMZ 5. 0:7 (0:2)
KTS se sešli bez střídání a i to zapříčinilo, že proti skvělému soupeři nestačili. Kratochvíl
K.T.S. FC Hertha ZMZ
Pavel Švejda – Pavel Dlouhý, Roman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Martin Šíla, Jan Svoboda vs Josef Wolf – Lukáš Dont, Tomáš Kopenec, Petr Kváča, Josef Med, Jiří Mošna, Jaroslav Novotný, Martin Sus
28., 47., 53. Martin Sus
30., 54., 59. Petr Kváča
55. Josef Med
29. 4. 12 11:15 P1 Sananim FC A K.T.S. FC 4. 1:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, ale díky většímu důrazu v koncovce se z vítězství radovalo mužstvo KTS FC. Radek Zaoral, Ondřej Hašlar
Sananim FC A K.T.S. FC
Milan Točík – Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Miroslav Steiger, Jiří Vildman vs Pavel Švejda – Pavel Dlouhý, Roman Dušek, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Jan Svoboda
4. Miroslav Steiger 14. Ondřej Platil
18. Jan Svoboda
44. Michal Kabelka
56. Pavel Dlouhý
17. 4. 12 19:30 MIKU2 K.T.S. FC Dvorce SK MPI 3. 3:5 (2:3)
Dramatické utkání výborné úrovně. Domácí doplatili na chyby v obraně. Trnka
K.T.S. FC Dvorce SK MPI
Pavel Švejda – Roman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Jan Svoboda vs Jan Hanuš – Marek Náhlovský, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, Jaroslav Šindelář, Jan Zima
16., 18. Ondřej Platil
47. Martin Fiala
14. Matyáš Olmr
29., 30., 42. Petr Pařízek
57. Jan Zima
10. 4. 12 18:45 TEMPO Nova LFC A K.T.S. FC 2. 1:3 (0:1)
Rychlé, oboustranně nervózní utkání.
Nova LFC A K.T.S. FC
Zdeněk Trmal – Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Lukáš Skoupilík, Jakub Štefek, Jindřich Štencl, Josef Štěpánek vs Pavel Švejda – Roman Dušek, Martin Fiala, Radek Hrubý, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Tomáš Miko, Martin Šíla, Jan Svoboda
44. Jindřich Štencl 41 Jakub Štefek 4. Martin Šíla
31. Roman Dušek
55. Michal Kabelka
1. 4. 12 20:00 ZABEH K.T.S. FC Traktor humus A 1. 2:3 (1:1)
V prvním poločase padlo po jedné brance na obou stranách a nutno říct, že obě stály za to. Ve druhém poločase obě mužstva zlepšila hru, hrálo se nahoru dolů, bohužel ale s minimem šancí. Ujala se až střela Chadimy, domácí ještě dokázali srovnat, traktor ale nakonec strhl vítězství na svou stranu.
K.T.S. FC Traktor humus A
Pavel ŠvejdaRoman Dušek, Martin Fiala, Radek Hrubý, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Martin Šíla, Jan Svoboda vs Marcel Palašta – Jan Chadima, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský