Bojovné utkání dobré úrovně hrané nahoru dolů.
Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Jiří Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Zdeněk Voska
17. Martin Tousek
26., 50. Pavel Beneš
60. Pavel Beneš
17. 6. 12 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A S.N.F. A 10. 2:3 (2:0)
Domácí Kapr "A" se dostal do vedení 2:0, které ovšem ve druhém poločase svou nedůrazností ztratil v poledních minutách. Místy zbytečně upovídané utkání. Spíše šťastná výhra týmu S.N.F. "A". Rosenberger
Kapr tým 86 A S.N.F. A
Tomáš Plevka – David Bartoň, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Daniel Mayer, Milan Vošta, Aleš Zadák vs Vladimír Kuzmik – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Dominik Zukal, Vít Zukal
14. Daniel Mayer
16. Milan Vošta
42. Pavel Čech
53., 57. Přemysl Sůva
40. Vít Zukal
10. 6. 12 11:15 P1 S.N.F. A Botič FC 9. 0:2 (0:1)
Pěkné utkání s dlouhodobou územní převahou domácích. Hosté ale ukázali svou lepší střeleckou formu a proto brali oba body. Martin Kubelík, Roman Mašek
S.N.F. A Botič FC
Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Jan Soušek – Jaromír Horníček, Štěpán Kment, Martin Neumann, Jan Soják, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
4. Jan Soják
37. Tomáš Voděsil
22. Jaromír Horníček
3. 6. 12 17:30 P1 Atomovej brouk B S.N.F. A 8. 1:3 (1:2)
Vyhrocený zápas v super tempu nabídl spoustu krásných fotbalových okamžiků. Eugeniu Marandici, Igor Matveev
Atomovej brouk B S.N.F. A
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Michal Fárka, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Jiří Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal
3. Zbyněk Zykmund 6. Přemysl Sůva
16. OG
35. Jiří Sehnoutka
20. Pavel Čech
27. 5. 12 11:15 P1 S.N.F. A United clans 7. 2:4 (1:2)
Po neproměněných šancích a pár chybách domácích se hosté dostali do vedení, které v druhé půli udrželi i přes zranění jednoho ze svých hráčů. Tomáš Dojava, David Pechar
S.N.F. A United clans
Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Jan Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Martin Zdeněk – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček
29. Přemysl Sůva
45. Vladimír Lihne
10. Robin Bárta
15., 34. Ondřej Bílý
59. Lukáš Bílý
20. 5. 12 18:30 HOSTI The Penguins 6:5 B S.N.F. A 6. 3:0 (1:0)
Vypjaté utkání sousedů v tabulce. Mač o 1.místo lépe zvládli domácí, hlavně psychicky. Andrei Pazeniuc, Vladimir Šarapanovschi
The Penguins 6:5 B S.N.F. A
Filip Boubín – Milan Boubín ml., Jan Čechura, Jan Dolejška, David Dušek, Martin Jakeš, Petr Rathaus, Pavel Savko vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Kuzmik, Vladimír Lihne, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Dominik Zukal, Vít Zukal
10. Pavel Savko
39. Milan Boubín ml.
57. Jan Dolejška
13. 5. 12 20:00 P2 S.N.F. A 4077 DUCKS 5. 3:0 (0:0)
První poločas vyrovnané utkání, ve druhém poločase jednoznačně lepší S.N.F. Jaroslav Vaníček, Václav Stříbrský
S.N.F. A 4077 DUCKS
Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Kuzmik, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Michal Řehák
40. Pavel Čech
46. Vít Zukal
52. Jiří Sehnoutka
29. 4. 12 16:15 MIKU1 Zelená liška juniors S.N.F. A 4. 1:2 (0:1)
Vyhecovaný zápas, kde se Zelená liška víc soustředila na protesty a na vše kolem.
Čapla
Zelená liška juniors S.N.F. A
Petr Skalický – Tomáš Goldbach, Tomáš Horák, Václav Ježek, Martin Macků, Radek Melhem, David Průša, Jan Vacek, Petr Vinecký, Petr Zeman vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Vladimír Kuzmik, Vladimír Lihne, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Dominik Zukal, Vít Zukal
32. David Průša 16. Dominik Zukal
54. Vladimír Kuzmik
35. Lukáš Dvořáček
22. 4. 12 20:00 HANSP Noční dravci S.N.F. A 3. 3:0 (1:0)
Ondřej Melena, Filip Kašpar
Noční dravci S.N.F. A
Jan Šlapánek – Marek Benda, Libor Petrák, Patrik Pillmann, Petr Satýnek, David Ševčík, Ondřej Staněk vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Lihne, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Dominik Zukal, Vít Zukal
28. Petr Satýnek
51. Libor Petrák
59. Marek Benda
15. 4. 12 20:00 P2 S.N.F. A MTPCH 2. 2:1 (1:1)
V rychlém utkání se zpočátku více do šancí dostávali MTPCH, ovšem postupně se začali projevovat jednak individuálně, lepší technika a i větší důraz SNF "A". To vedlo k převaze v poli a i více šancí, nakonec i ve skóre. Na výysledném počtu branek mají zásluhu i oba brankáři. Vladimír Hnát, Pavel Kroupa
S.N.F. A MTPCH
Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Petr Zelenka
15., 55. Pavel Čech 30. Jakub Müller
1. 4. 12 20:00 P2 Lord Mayor Idiot S.N.F. A 1. 3:6 (0:2)
Rozhodčí se nedostavil, takže zápas si odpískali hráči obou týmů. I tak se hrálo v duchu fair play.
Lord Mayor Idiot S.N.F. A
Roman Drábek – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Stanislav Futera, Ivan Hamšík, Vlastimil Váňa, Pavel Voráček vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Jan Svoboda, Vít Zukal