Út 15.5.12 18:15 MIKU2 Síla vůle Praga Calcio CC   (HL6C)
Út 15.5.12 19:30 MIKU2 Cormoran FC Folprecht 1.FC VET   (VL2A)
Út 15.5.12 20:45 MIKU2 Eden 1999 JUDr. Brouk Pytlík   (HL4B)
Po 4.6.12 17:45 STER1 BongoBongo AC Bratři v triku   (HL4B)
Po 4.6.12 19:00 STER1 Sebranka FC A 1.FC Žižkov   (HL6A)
Po 4.6.12 20:15 STER1 Don Giovanni Nikdo nikde   (HL5B)

19. 6. 12 19:30 ARIT Pozdní sběr II J paví Ř 11. 6:0 k.
Hosté se nedostavili k utkání.
6. 6. 12 20:15 P3 Cosmetic Pozdní sběr II 10. 6:0 (2:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání, pak ale Sběr ovládl hru a jen gólman držel Cosmeticu naději na body. Nakonec ale hosté vítězný gól dát dokázali. Utkání byli kontumováno ve prospěch domácích pro start hráče Sběru v trestu. Kohout
Cosmetic Pozdní sběr II
Norbert Rúček – Radek Dobrý, David Kantor, Daniel Kotek, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan vs David Pertl – Radomír Baršč, Vilém Černý, Martin Hosnedl, Michal Mokroš, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Igor Pšurný, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
59. Ondřej Štefančik
30. 5. 12 18:15 MIKU3 Pozdní sběr II Prokaryota FZ 9. 3:1 (1:0)
Tým hostů nesnesl prohru (zaslouženou) a snažil se vyhecovat utkání fauly. Michal Nemček
Pozdní sběr II Prokaryota FZ
David Pertl – Radomír Baršč, Vilém Černý, Martin Hosnedl, Michal Mokroš, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Igor Pšurný, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Jakub Šindelář – Josef Křišta, Tomáš Kuča, Ondřej Pokorný, Michal Šípkovský, Martin Smejkal, Jaromír Talíř, Martin Vondra
4. Radek Pálenkáš
40. Ondřej Štika
53. Pavel Okénka
40 Pavel Okénka 54. Martin Smejkal 40. Martin Vondra
59. Ondřej Pokorný
21. 5. 12 19:00 STER2 Dynamit Baterie A Pozdní sběr II 8. 2:5 (1:1)
Pozdní sběr byl produktivnější a zaslouženě sklidil všechny body. Petr Adamec
Dynamit Baterie A Pozdní sběr II
František Zahálka – Miroslav Černý, Petr Dorazil, Michal Kántor, Petr Klempíř, Rostislav Kohoutek, Pavel Krejča, Petr Ošlejšek, Jaroslav Teplan, Jan Zahradník vs Ondřej Štefančik – Radomír Baršč, Vilém Černý, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Igor Pšurný, Ondřej Štika
16., 48. Jaroslav Teplan 30., 44. Radomír Baršč
41. Radek Pálenkáš
55. Petr Panchártek
57. Igor Pšurný
14. 5. 12 20:45 ARIT Spirit bar FC B Pozdní sběr II 7. 2:4 (2:1)
Hosté zlepšeným výkonem ve 2.poločase po zásluze vyhráli. Jakub Rygel, Jan Janáček
Spirit bar FC B Pozdní sběr II
Jaroslav Randáček – Daniel Bitter, Luboš Chlouba, Vidan Kolarevič, Martin Koutek, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, Ondřej Volf, Tomáš Zahradníček vs Vilém Černý – Radomír Baršč, Michal Mokroš, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, David Pertl, Igor Pšurný, Ondřej Štefančik
12. Tomáš Zahradníček
28. Ondřej Volf
25., 32. Radomír Baršč
33. Michal Mokroš
53. Ondřej Štefančik
9. 5. 12 18:15 HOSTI Pozdní sběr II Bába FC 6. 5:2 (3:1)
Petr Hozman, Jan Chaloupka
Pozdní sběr II Bába FC
David Pertl – Radomír Baršč, Vilém Černý, Michal Mokroš, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Igor Pšurný, Ondřej Štika vs Kamil Stojaspal – Zdeněk Blažek, Ivo Cenek, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, Jakub Macháček, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Vojtěch Říha
6. Radomír Baršč
27. Michal Mokroš
30., 55. Pavel Okénka
45. OG
19. David Mally
43. Tomáš Mertha
1. 5. 12 17:00 HANSP AG team Pozdní sběr II 5. 6:5 (3:3)
Utkání bylo vyorvnané a na pohled velice pěkné. Trnka
AG team Pozdní sběr II
Petr Štětka – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Dominik Šír vs David Pertl – Radomír Baršč, Vilém Černý, Martin Hosnedl, Michal Mokroš, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Igor Pšurný, Ondřej Štika
48. Pavel Okénka
24. 4. 12 19:30 HANSP Pozdní sběr II Petřiny 09 FC 4. 3:3 (1:0)
Zápas se hrál za hustého deště, díky oběma týmům férovým způsobem a zápas byl velmi kvalitní.  Oba týmy hrály útočný a rychlý kombinační fotbal. Pozdní sběr šel do 2gólového náskoku, ale Petřiny se nevzdaly a srovnaly skóre. Pozdní sběr dal ještě gól, ale Petřiny ihned vyrovnaly. Remíza  byla spravedlivá. Josef Pancíř
Pozdní sběr II Petřiny 09 FC
David Pertl – Michal Mokroš, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Igor Pšurný, Ondřej Štika vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod
22. Michal Mokroš
32., 46. Radek Pálenkáš
36. Michal Petržilka
43., 48. Tomáš Hrabánek
10. 4. 12 20:15 METE1 Motor 1.TF Pozdní sběr II 3. 2:10 (1:7)
Jednoznačné utkání, ve kterém hosté rozhodli už v prvním poločase. Husák
Motor 1.TF Pozdní sběr II
Msadek Lahmar – Petr Bánovčin, Tomáš Burda, Filip Kupec, Václav Mysík, František Perdok, Radek Perdok vs David Pertl – Radomír Baršč, Vilém Černý, Martin Hosnedl, Michal Mokroš, Pavel Okénka, Igor Pšurný, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
16. Petr Bánovčin
39. Msadek Lahmar
7., 14. Pavel Okénka
11., 19., 27., 60. Michal Mokroš
19. Igor Pšurný
25., 47., 55. Ondřej Štefančik
2. 4. 12 17:45 STER2 Pozdní sběr II Medvědi A 2. 5:0 (1:0)
První poločas se nesl ve znamení neproměněných šancí domácích. Ve druhém poločase ale rozjeli gólostroj a zaslouženě vyhráli. Karel Sláma, Milan Jechoutek
Pozdní sběr II Medvědi A
David Pertl – Radomír Baršč, Vilém Černý, Michal Mokroš, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Igor Pšurný, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Petr Černík – Michal Černík, Petr Kalaš, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek
8. Igor Pšurný
33., 39. Michal Mokroš
40. Radomír Baršč
48. Radek Pálenkáš
28. 3. 12 17:45 STER2 Komtupapa Pozdní sběr II 1. 2:8 (2:4)
Komtupapa odehrála celé utkání 4+1, což se nakonec podepsalo i na skóre. Pozdní sběr dokázal přesilovku využít a zvítězil o 6 branek.
Komtupapa Pozdní sběr II
Jiří Nakládal – Roman Hnilo, Jaroslav Koláček, Tomáš Kuchař, Jiří Semrád, Miroslav Špaček, Václav Šťasta vs David Pertl – Radomír Baršč, Vilém Černý, Michal Mokroš, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Igor Pšurný, Ondřej Štika