Čt 17.5.12 19:30 KBELY Alténa ST Kilba Praha 04 FK   (HL8H)
Po 4.6.12 17:00 ARIT Výtržník HFC R.I.P. B   (HL5D)
Po 4.6.12 18:15 ARIT Ekonom WT VET PH Servis   (VL1A)

24. 6. 12 12:30 KBELY Šachťor Praha CF Athletico Spořilov 11. 3:1 (3:0)
Pohledný a vyrovnaný zápas, který nakonec vyhrál lépe hrající tým domácích.
Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Kamil Poláček, Karel Růžička, Petr Šebek, Václav Váradi vs Jiří Mikeš – Jiří Bareš, Lukáš Bartoň, Milan Bartoň, Daniel Černý, Andrej Hronec, Antonín Kec, Jiří Květoň, Jiří Vlach
20. Miroslav Novotný
26. OG
34. Jiří Květoň 10. Jiří Vlach
17. 6. 12 11:15 KBELY Angmar A Šachťor Praha CF 10. 3:3 (2:1)
Utkání v poklidném tempu. V první půli byl aktivnější Angmar, který si vypracoval vedení. Druhou půli převzali iniciativu hosté a zaslouženě vyrovnali. Lukáš Doubek, Radim Jírovský
Angmar A Šachťor Praha CF
Jaroslav Frencl – Petr Červenka, Petr Dvořáček, Tomáš Rulíšek, Jiří Šíp, Pavel Šíp, Jan Tlusťák vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Jan Jakimeczko, Martin Měřička, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Petr Šebek, Václav Váradi
6. Petr Červenka
9., 56. Jan Tlusťák
22. Miroslav Novotný
37. Václav Mottl
45. Jan Jakimeczko
10. 6. 12 11:15 KBELY Šachťor Praha CF Splašený kozy TR 9. 1:7 (1:2)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhém ovládl hru tým hostů. Petr Hloušek, Petr Bína
Šachťor Praha CF Splašený kozy TR
Martin Měřička – Lukáš Dajčar, Jan Jakimeczko, Martin Machata, Václav Mottl, Karel Růžička, Václav Váradi vs Karel Křivánek – Milan Flanderka, Michal Hladík, Jan Janečka, Milan Jiroušek, Martin Křeček, Lubor Matras, Michael Repetný, Lukáš Tejnor, Štěpán Vršťala
17. Martin Machata 10., 36. Martin Křeček
23., 31., 41. Jan Janečka
47. Michael Repetný
59. Michal Hladík
3. 6. 12 15:00 MIKU2 Torpédo Řepy Šachťor Praha CF 8. 4:1 (1:1)
Vyrovnaný a zybtečně vyhrocený zápas, který ke konci strhlo na svou stranu Torpédo Řepy. Martin Hrubý, Jiří Hrubý
Torpédo Řepy Šachťor Praha CF
Richard Kulík – Martin Červenka, Radek Hejda, Richard Kulík, David Petržela, Karel Poupě vs Václav Morch – Lukáš Dajčar, Tomáš Jindra, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Václav Váradi
28., 53., 59. Karel Poupě
57. Richard Kulík
20 Karel Poupě 15. Lukáš Dajčar 30. Tomáš Jindra
27. 5. 12 16:00 BECH Šachťor Praha CF Modrý balet A 6. 2:4 (1:1)
Ve velice bojovném a na brankové příležitosti bohatém utkání, skončil přes obrovskou snahu hráčů Šachťoru, vítězstvím Modrého Baletu. Kyjak
Šachťor Praha CF Modrý balet A
Roman Kreisinger – Martin Měřička, Václav Morch, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Petr Šebek, Václav Váradi vs Radim Zeisberg – Martin Digoň, Vladimír Hlaváček, Peter Kunca, Ján Novák, Pavel Šípek, Peter Varga
25. Karel Růžička
44. Miroslav Novotný
9., 31., 56. Peter Kunca
42. Vladimír Hlaváček
44. Pavel Šípek
20. 5. 12 11:15 KBELY Rokoska Šachťor Praha CF 7. 2:7 (1:3)
Šachtor jasně lepší což vyjádřil i golově. David Slavata, Radek Kyšperský
Rokoska Šachťor Praha CF
Petr Louša – Tomáš Čáp, Robert Fialka, Milan Havel, Roman Havel, Marek Hubička, Jakub Řezníček, Petr Vydra, Radek Zábal vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Martin Měřička, Václav Morch, David Mottl, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Petr Šebek
16. Marek Hubička
51. Milan Havel
15., 25. Miroslav Novotný
18., 41., 57. Karel Růžička
36. Václav Morch
51. Petr Šebek
6. 5. 12 11:15 KBELY Les Basables Šachťor Praha CF 5. 0:6 k.
Domácí se snažili stačit hostům ve hrě, ale nemožnost střídání jim to nedovolila. Šachťor proměnil šance a mohl slavit výhru. Svižně hrané utkání. Rosenberger
Les Basables Šachťor Praha CF
Radek Janoušek – Pavel Brychta, Ladislav Dyntar, Vojtěch Fiala, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Jan Jakimeczko, Václav Morch, David Mottl, Miroslav Novotný, Kamil Poláček, Karel Růžička, Petr Šebek, Václav Váradi
55 Tomáš Příhonský 29. David Mottl
48., 53. Lukáš Dajčar
34. Kamil Poláček
55. Václav Morch
55. David Mottl
29. 4. 12 11:15 KBELY Šachťor Praha CF Integrita Jinonice 4. 10:0 (4:0)
Domácí Sachtor měl zápas jednoznačně pod kontrolou což vyjádřil i goly. Lukáš Kubelka, Michal Doležal
Šachťor Praha CF Integrita Jinonice
Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Martin Machata, Václav Morch, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Kamil Poláček, Karel Růžička, Petr Šebek vs Jan Kotrč – Petr Cirus, Jan Kalaš, Jan Meissner, Dominik Šaržík, David Tampier, Vladimír Vodička
54. OG
22. 4. 12 11:15 KBELY Horsis heads Šachťor Praha CF 3. 5:3 (3:1)
Vyrovnaný zápas vyhrál šťastnější tým. Jiří Cibelius, Marek Tkáč
Horsis heads Šachťor Praha CF
David Hynek – Jan Havelka, Milan Herkommer, Zdeněk Kricner, David Lenský, Vladimír Němeček, Ondřej Sýkora vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Jan Jakimeczko, Martin Machata, Václav Morch, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Kamil Poláček, Karel Růžička, Petr Šebek, Václav Váradi
6., 17., 60. Jan Havelka
11., 59. Zdeněk Kricner
21. Jan Jakimeczko
31., 50. Martin Machata
15. 4. 12 11:15 KBELY Šachťor Praha CF Free team 2. 8:1 (3:1)
Velice slušně hrané utkání hrané v duchu fair play. Hra obou týmů se rozhodn nevyznačovala žádnou rychlostí, přesto byl k vidění pohledný fotbal. O v celku jasném vítězství rozhodl lepší pohyb a smysl pro kombinaci týmu Sachtoru. Ondřej Pecha, Petr Železný
Šachťor Praha CF Free team
Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Václav Morch, Václav Mottl, Karel Růžička, Petr Šebek, Václav Váradi vs Ondřej Frýba – Petr Calda, Václav Frýba, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel, Martin Olišar
8., 12., 19., 43., 51. Petr Šebek
41., 58. Václav Váradi
49. OG
23. Petr Malknecht
1. 4. 12 11:15 KBELY Basta fidli B Šachťor Praha CF 1. 4:4 (2:3)
První poločas ovládli hru hosté z Šachtoru. Druhý poločas dominovali domácí. Po červené kartě hráče Bastafidli Šachtor zaslouženě vyrovnal. Zasloužená remíza. Lukáš Kubelka, Pavel Pokorný
Basta fidli B Šachťor Praha CF
Michal Vráblík – Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska, Daniel Waňka vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Jan Jakimeczko, Václav Morch, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Kamil Poláček, Karel Růžička, Petr Šebek