So 31.3.12 13:45 HANSP Sporting Luka Sebulba Utd.   (HL8K)
So 31.3.12 15:00 HANSP Dejvický expres NeReal Žižkov FC   (HL4E)
So 21.4.12 11:15 TEMPO Alej FK B ABCOM   (HL7H)
So 21.4.12 12:30 TEMPO Hodkovičky United FC Ukradený širáci   (HL5G)
Ne 10.6.12 08:45 HANSP Alej FK A NeReal Žižkov FC   (HL4E)
Ne 10.6.12 10:00 HANSP Modrý balet B Dýně AC A   (HL7L)

24. 6. 12 18:45 TEMPO England Praha Budvarka B 11. 4:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodla lepší realizace týmu domácích. Sergey Bychenko, Yaroslav Mohylnyk
England Praha Budvarka B
Roman Pém – Michal Borák, Jiří Chmelík, Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý vs Tomáš Karbula – Aleš Celerýn, Pavel Drahovzal, Tomáš Jarkovský, Adam Kubišta, Martin Šimáček, Jakub Svoboda, Jiří Velenský
23., 41. Josef Skořepa
44. Jakub Teplý
51. Michal Borák
14. Adam Kubišta
17. 6. 12 17:30 TEMPO Budvarka B Parukářka FC 10. 7:0 (3:0)
Přesvědčivé vítězství lepšího týmu. Stanislav Pata, Daniel Shelong
Budvarka B Parukářka FC
Tomáš Karbula – Aleš Celerýn, Pavel Drahovzal, Tomáš Hatala, Marek Janovský, Adam Kubišta, Jan Regent, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň vs Jan Šimek – Petr Čada, Radim Fischer, Martin Hodboď, Jiří Janoušek, Aleš Jirásek, Jiří Ornst, Daniel Vaca
2., 51. Adam Kubišta
16. Pavel Drahovzal
27., 45. Marek Janovský
33. Jan Regent
56. Tomáš Hatala
3. 6. 12 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC Budvarka B 9. 4:1 (2:0)
Vcelku vyrovnané utkání a velmi zasloužená výhra domácích. Tomáš Mach, Ladislav Ježek
Rumové pralinky FC Budvarka B
Pavel Kohout – Martin Beď, Radim Chmelka, Petr Kraus, Sergiu Miron, Michal Moučka, Michael Predikant, Martin Svoboda, Robert Václavík, Otto Weigert vs Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Pavel Drahovzal, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Marek Janovský, Tomáš Karbula, Adam Kubišta, Jaroslav Marek, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň
16., 29., 43. Sergiu Miron
41. OG
36. Adam Kubišta
27. 5. 12 17:30 TEMPO Budvarka B Malvazinky 1.FC 8. 3:4 (0:2)
Hezké utkání hrané nahoru dolu. Už se zdálo že bude dělba bodů, ale hráč Pulchart s tím nesouhlasil.
Budvarka B Malvazinky 1.FC
Tomáš Karbula – Aleš Celerýn, Pavel Drahovzal, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Martin Janoušek, Jaroslav Marek, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták
33. Jaroslav Marek
39. Aleš Celerýn
48. Josef Fiřt
8. David Adamec
25., 60. Daniel Pulchart
48. Jiří Šesták
20. 5. 12 17:30 TEMPO Budvarka B Talent Praha FC 7. 3:9 (0:5)
Jednoznačné utkání, ve kterém hosté dominovali zejména v 2.půli.
Budvarka B Talent Praha FC
Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Pavel Drahovzal, Josef Fiřt, Tomáš Karbula, Štěpán Velenský vs Martin Holovský – Zdeněk Franta, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Vladimír Hříbek, Luboš Míchal, Jan Skalický, Jan Štangel
47., 49. Petr Hejkal
13. 5. 12 17:30 TEMPO Bez názvu Budvarka B 6. 6:1 (0:0)
Po první vyrovnané půli se ve druhé půli začali prosazovat hráči domácího celku. Husák
Bez názvu Budvarka B
Petr Skýpala – Jan Balíček, Karel Bronec, Michal Juna, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, David Staněk, Miroslav Štětka vs Petr KadlecAleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Tomáš Karbula, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň, Jakub Svoboda, Jiří Velenský
36. Miroslav Štětka
45. Michal Juna
48., 57., 59. Jaroslav Láznička
53. Daniel Kopec
41. Aleš Celerýn
29. 4. 12 17:30 TEMPO Budvarka B Puk PFC 5. 3:5 (1:1)
Zápas dlouhou dobu velmi vyrovnaný. Budvarce pak začali viditelně docházet síly. Voldán
Budvarka B Puk PFC
Petr Kadlec – Adam Kubišta, Jaroslav Marek, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň, Jakub Svoboda vs Michal Klement – Martin Chamberlin, Michael Draisaitl, Vojtěch Kupilík, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal
20. Jaroslav Marek
33., 56. Vladimír Sršeň
24., 54. Jan Špinka
37., 43., 53. Filip Sobota
58. Filip Sobota
22. 4. 12 17:30 TEMPO Atlanta Žižkov FC Budvarka B 4. 3:0 (1:0)
Kvalitní utkání plne šancí, které se muselo líbit. Martin Vlnas, Ondřej Vecko
Atlanta Žižkov FC Budvarka B
Jan Krutský – Filip Krutský, Petr Matoušek, Jakub Polívka, Lukáš Pudil, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Jiří Vobr, Roman Voženílek, Robert Wild, Jan Zikmund vs Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Martin Janoušek, Tomáš Jarkovský, Tomáš Karbula, Adam Kubišta, Martin Šimáček, Jiří Velenský
28., 31., 50. Lukáš Pudil
15. 4. 12 17:30 TEMPO Budvarka B Sokol V.-Notorax B 3. 4:1 (3:1)
Poklidné utkání v němž byli hosté lepší , již v poločase vedli o dvě branky. v závěru své vedení navýšili a po zásluze vyhráli. Jan Trnka, Josef Kurka
Budvarka B Sokol V.-Notorax B
Lukáš Porcal – Pavel Drahovzal, Tomáš Hatala, Martin Janoušek, Tomáš Jarkovský, Tomáš Karbula, Adam Kubišta, Martin Šimáček vs Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Petr Jambor ml., Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Tibor Rezdovič, Jaroslav Sysel
3. Tomáš Hatala
24. Tomáš Jarkovský
27. Adam Kubišta
54. Pavel Drahovzal
11. Jaroslav Sysel
9. 4. 12 17:30 TEMPO Social Members FC Budvarka B 2. 3:4 (2:2)
Fotbalovější tým bez možnosti střídání stále vedl, a utkání nakonec šťastně vyhrál. Pavel
Social Members FC Budvarka B
Michal Voldřich – Marek Balla, Jiří Beran, Michal Beran, Jan Havlík, Martin Holub, Tomáš Novák vs Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Pavel Drahovzal, Tomáš Hatala, Martin Šimáček, Jakub Svoboda
8. Jiří Beran
20. Martin Holub
59. Michal Beran
44 Tomáš Novák 6., 44. Pavel Drahovzal
11. Tomáš Hatala
35. Aleš Celerýn
1. 4. 12 17:30 TEMPO Budvarka B Maverick 1. 0:8 (0:5)
Zpočátku se zápas jevil jako celkem vyrovnaný, od 16. minuty ale začali hosté střílet góly a do poločasu bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhé půli padly ještě tři góly do sítě domácích.
Budvarka B Maverick
Petr Kadlec – Aleš Celerýn, Pavel Drahovzal, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Tomáš Jarkovský, Tomáš Karbula, Jaroslav Marek, Martin Šimáček, Jakub Svoboda vs Stanislav Hladký – Oldřich Chuchler, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jan Kmuníček, Jiří Pecka, Roman Pelc, Miloslav Šmolík