9. Sací komando Modřany 11 4 0 7 30:51 8

So 7.4.12 08:45 P1 Náhradníci Sedmikráskov Čimice   (HL8J)
So 7.4.12 10:00 P1 FNT Praha Samson Žižkov 1.FC   (HL8J)
Ne 6.5.12 16:15 P3 Stříbrný hroch C Rychlí banáni   (HL8O)
Ne 6.5.12 17:30 P3 Plný plíce Pragochmel Blšany A   (HL7L)
Ne 24.6.12 13:45 HANSP Godotovi čekatelé Sexnejensex   (HL8M)
Ne 24.6.12 15:00 HANSP Mestek 97 FC Ugandská ťava   (HL7L)

17. 6. 12 20:00 MIKU3 Levá fuska Vzteklé Želvičky 11. 5:3 (3:1)
Domácí kontrolovali zápas, v závěru hosté snížili na rozdíl jedné branky, ale zápas rozhodl hráč domácích Urban. Ondřej Zika, Jan Koháry
Levá fuska Vzteklé Želvičky
Jan Vencour – Milan Doležal, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Petr Urban vs Pavel Štěrba – Marek Bárta, Martin Časar, Tomáš Horák, Tomáš Kougl, Zdeněk Pospíchal, Jiří Šolek
55. Zdeněk Pospíchal
10. 6. 12 17:30 MIKU1 Květák Levá fuska 10. 2:5 (1:2)
Ze začátku velmi pohledný zápas, ve kterém šli hosté zásluhou mága Hese do brzkého vedení. A ač domácí kontrovali brankou Solila, nepozorné bránění a neschopnost vyrovnat se se soupeřovými brejky je srazila ve vyhroceném utkání do kolen. Matěj Jungwirth, Jakub Kurnas
Květák Levá fuska
Štěpán Havel – Martin Čech, Vít Havel, Jiří Karvai, Lukáš Nevyjel, Petr Pospíšil, Petr Solil, Jakub Tesař, Jakub Zálešák vs Lukáš Horváth – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Lukáš Valenta, Jan Vencour
20. Petr Solil
56. Jakub Tesař
6. Tomáš Hes
30. Pavel Mejstřík
36., 47. Martin Menšík
52. Petr Hulán
3. 6. 12 10:00 P3 Levá fuska Sací komando Modřany 9. 3:4 (1:1)
Velice vyrovnané utkání s mnoho šancemi na obou stranách nakonec vyhráli hosté po urputném boji. Roman Krsek, Vojtěch Roubíček
Levá fuska Sací komando Modřany
Lukáš Horváth – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Jan Vencour vs Michal Kalbáč – Viliam Baranec, Jakub Krucký, Martin Kupka, Petr Lukáč, Patrik Marcin, Tomáš Strnad, Tomáš Veselý
25. Martin Menšík
32., 43. Pavel Mejstřík
28. Tomáš Strnad
31., 50. Petr Lukáč
53. Tomáš Veselý
27. 5. 12 11:15 STOD Gang of Jan Palach Levá fuska 8. 1:0 (1:0)
Soustředěný a disciplinovaný výkon týmu domácích slavil úspěch. Ačkoliv začali ve čtyřech hráčích v poli, šli do vedení a po příchodu pátého hráče si náskok uhlídali.
Gang of Jan Palach Levá fuska
Michal Müller – Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jan Kubíček, Daniel Plecháč vs Tomáš Hes – Lukáš Fiala, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Petr Urban
14. Daniel Plecháč
20. 5. 12 18:45 MIKU2 Levá fuska DDR FC 7. 0:6 (7:1)
První půle patřila domácím, kteřé si vytovřili náksok. Ve druhé půli přidali hosté  a dokázali aspoň korigovat výsledek. Miroslav Sládek, Michal Boháč
Levá fuska DDR FC
Petr Urban – Milan Doležal, Jan Fiala, Lukáš Fiala, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Lukáš Valenta, Jan Vencour vs Karel Horyna – Jaroslav Archman, Gabriel Bugár, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Tomáš Němec, Jan Pouska, Jan Škoch, Petr Tománek
4., 18. Milan Doležal
13., 17., 28. Martin Menšík
26. Jan Fiala
6. Jan Pouska
32., 56., 60. Jan Škoch
58. Petr Tománek
13. 5. 12 11:15 zzZARUB Beton FC Levá fuska 6. 3:1 (1:0)
Pohledné a bojovné utkání, které směřovalo k remíze. V předposlední minutě hry však brankář Fusky špatně vyhodnotil situaci a víceméně daroval Betonu vítězství.
Beton FC Levá fuska
Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Michal Mikeš, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Lukáš Horváth – Jan Fiala, Lukáš Fiala, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Petr Urban
11. Daniel Vakerman
59. Jakub Valenta
60. Jan Lebeda
36. Lukáš Fiala 32. Martin Menšík
29. 4. 12 13:45 P2 Terron AC Bozi B Levá fuska 4. 2:3 (1:2)
Utkání se hrálo v úmorném vedru, navíc ani jeden tým neměl nikoho na střídání. Hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli.
Terron AC Bozi B Levá fuska
Leoš Melichar – Lukáš Moravec, Pavel Ruml, Milan Šebek, Jan Uhlíř, Petr Zuran vs Lukáš Horváth – Jan Fiala, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Jan Vencour
27. Milan Šebek
35. Jan Uhlíř
11. Jan Vencour
21. Petr Hulán
52. Martin Menšík
22. 4. 12 13:45 zzZARUB Levá fuska Petrovice B 3. 0:1 (0:1)
Zápas, v němž oba týmy vycházely především z důkladné defenzivy, rozhodla dalekonosná střela Kočiříka. Voldán
Levá fuska Petrovice B
Lukáš Horváth – Milan Doležal, Jan Fiala, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Jiří Míka, Petr Urban, Jan Vencour vs Radoslav Malysz – Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Filip Kejzlar, Petr Kočiřík, Haithem Mutwalli, Radek Stránský
22. Petr Kočiřík
15. 4. 12 11:15 zzZARUB Penélope Cruz Levá fuska 2. 6:0 (0:1)
Vyrovnané utkání, domácím v závěru došli síly. Kučera
Penélope Cruz Levá fuska
Jan Pinkas – Petr Hyka, Radek Mencl, Petr Samec, Pavel Šťastný, Peter Timko, Radek Vondál vs Lukáš Horváth – Jan Fiala, Lukáš Fiala, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Jiří Míka, Petr Urban, Jan Vencour
40. Radek Vondál 29. Petr Urban
51. Jiří Míka
60. Lukáš Horváth
9. 4. 12 20:00 P1 Levá fuska Vodka team FC 5. 5:1 (3:0)
Rozhodčí se dostavil pouze jeden. Jednoznačný zápas. Voldán
Levá fuska Vodka team FC
Lukáš Horváth – Jan Fiala, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Petr Urban, Jan Vencour vs Ervín Schün – Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Luboš Růžička, Michal Stárek, Karel Šukovský, David Veselý, Martin Vodka
7., 29. Petr Urban
22., 33., 48. Lukáš Fiala
33 Lukáš Fiala 38. Karel Šukovský 45. Tomáš Dvořák
1. 4. 12 15:00 P1 Levá fuska Normální Chlapi 1. 5:4 (4:2)
První půli kraloval na hřišti Urban, který zařídíl sám vedení 4:2, kdy dva góly dal a na dva přihrál. Ve druhé půli Normální chlapi přidali a zaslouženě vyrovnali.Neuvěřitelný kiks gólmana v poslední minutě zajistil Fusce 2 body. Procházka
Levá fuska Normální Chlapi
Lukáš Horváth – Milan Doležal, Jan Fiala, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Petr Urban vs Jakub Novotný – Jan Dont, Jan Kramář, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina