Ne 6.5.12 16:15 P1 Kult žlutého míče Vyvolený béčka   (HL8N)
Ne 6.5.12 17:30 P1 Atomový veverky B Parta AC   (HL8O)
Ne 17.6.12 18:45 MIKU4 Stříbrný hroch C Atomový veverky B   (HL8O)
Ne 17.6.12 20:00 MIKU4 Red Leads Samson Bonella B   (HL6L)

24. 6. 12 13:45 ZAK ONBLACK Alvarez D.C. 11. 1:2 (1:1)
První poločas byli hosté lepší ale domácí podržel gólman, který ve druhé půli rozhodl o výhře svého týmu. Procházka
ONBLACK Alvarez D.C.
Jiří Chaloupka – Tomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Zdeněk Řádek, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Filip Žák vs David Jiroušek – Tomáš Hruška, Robert Jiroušek, Roman Kovařík, Rudolf Lavický, Roland Marcsa, Ladislav Vamberský, Alexandr Vobora
14. David Kubík 7. Roman Kovařík
55. David Jiroušek
10. 6. 12 13:45 HANSP Sexnejensex ONBLACK 10. 3:5 (1:1)
Zajímavé utkání. Snahu nelze upřít žádnému z aktérů.
Sexnejensex ONBLACK
Emil Horný – Mikuláš Čech, Marek Dědouch, Michael Durčák, Michal Hruška, Pavel Mirovský, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž, Jindřich Štefan vs Jiří ChaloupkaTomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Zdeněk Řádek, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Filip Žák
10. Michael Durčák
33., 50. Pavel Mirovský
12., 58. David Kobliha
37., 59. Filip Šindelář
43. Lukáš Macháček
3. 6. 12 18:45 DEKAN Marná snaha ONBLACK 9. 3:6 (1:3)
Hosté byli po celý zápas lepší i díky tomu, že soupeř hrál v 5 hráčích bez střídání. Martin Ullmann, Jiří Beneš
Marná snaha ONBLACK
Radek Strnad – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Jan Posejpal, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Jiří Sládek, Kryštof Volf vs Jiří Chaloupka – Tomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Filip Žák
12., 50. Pavel Procházka
53. Jiří Sládek
5. Filip Šindelář
19., 22., 46. David Kobliha
51. Lukáš Tančinec
59. David Kubík
27. 5. 12 16:15 P3 ONBLACK Los Zewlos 8. 3:2 (1:1)
Rychlé, vyrovnané utkání. O šance nebyla nouze.
ONBLACK Los Zewlos
Jiří Chaloupka – Tomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Zdeněk Řádek, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Filip Žák vs Petr Michalčič – Petr Červenka, David Kalus, Jakub Kroupa, Martin Olšovský, Tomáš Pata, Jiří Šanda, Martin Škop
10. David Kobliha
45. Lukáš Macháček
59. Filip Šindelář
1. OG
43. David Kalus
20. 5. 12 08:45 BECH Fiasko ONBLACK 7. 0:4 (0:2)
Zápas proběhl bez komplikací. Hosté zaslouženě vyhráli díky hráči č. 33 Šindelářovi, který dal hatrick a tím pádem rozhodl o zápase. František Hamouz, Michal Muž
Fiasko ONBLACK
Jakub Flíček – Tomáš Hladovec, Tibor Katocs, Václav Košata, Jan Novák, Vladimír Pechoč, Jindřich Pulda, David Vavřínka vs Jiří Chaloupka – Tomáš Fiala, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Filip Žák
15., 22., 51. Filip Šindelář
47. Lukáš Macháček
13. 5. 12 12:30 DEKAN ONBLACK Hustá pěna FC 6. 1:3 (0:2)
Průměrné utkání, ve kterém byli lepší hosté jak v kombinaci, tak technicky.
ONBLACK Hustá pěna FC
Jiří ChaloupkaTomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Zdeněk Řádek, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Filip Žák vs Jaroslav Blažek – Evžen Bartůšek, Daniel Beneš, David Gregora, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich
55. Filip Žák 4., 25. Daniel Beneš
57. Michal Stáňo
60. Jaroslav Blažek
29. 4. 12 13:45 DEKAN Godotovi čekatelé ONBLACK 5. 1:3 (1:2)
Hosté hráli bez střídání, měli lepší koncovku a pevnější obranu v čele s brankářem. Domácí nedokázali ani přes velkou snahu skórovat ze hry a při snaze o vyrovnání v poslední minutě inkasovali.
Godotovi čekatelé ONBLACK
Pavel Melichar – Pavel Dvořák, Jakub Klucký, Michal Machurka, Dan Souček, René Souček, Pavel Urban, Václav Voslář vs Lukáš Tančinec – Tomáš Fiala, David Kobliha, Lukáš Macháček, Zdeněk Řádek, Filip Žák
18. René Souček 8., 60. David Kobliha
29. Tomáš Fiala
22. 4. 12 12:30 P1 ONBLACK Gangbeng 4. 2:2 (1:1)
Domácí byli šťastnější.
ONBLACK Gangbeng
Jiří Chaloupka – Tomáš Fiala, David Kubík, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec vs Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
3., 40. Filip Šindelář 15. Martin Vaňač
56. Jiří Herrmann
15. 4. 12 13:45 DEKAN Corleone ONBLACK 3. 5:0 (3:0)
Naprosto jednoznačné utkání, domácí celek byl po celý zápas lepší. Procházka
Corleone ONBLACK
Marcel Zanusso – Jaroslav Kolanda, Zdeněk Kozarec, Milan Kupsa, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Petr Sláma, Daniel Sokolíček vs Jiří Chaloupka – Tomáš Fiala, David Kubík, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Filip Žák
7., 17., 31. Jaroslav Kolanda
11. Milan Kupsa
50. Zdeněk Kozarec
9. 4. 12 16:15 P2 ONBLACK Blesk VK B 2. 7:3 (3:1)
Zápas proběhl bez větších konfliktů. Vítězný tým byl lepší v útočné fázi, kde vynikal hráč č.26 Kobliha. Oba týmy hráli pěkný fotbal se spoustou šancí. Zápas rozhodlo rozmezí mezi 33. a 37 minutou. Martin Kmoch, Roman Jakubec
ONBLACK Blesk VK B
David Kubík – Tomáš Fiala, David Kobliha, Lukáš Macháček, Zdeněk Řádek, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Filip Žák vs Milan Cina – Pavel Cina, Václav Cina, Michal Garfík, Jindřich Kareš, Radek Sadílek, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, David Vobořil
39. Václav Cina
1. 4. 12 19:15 BECH Apači ONBLACK 1. 4:3 (0:1)
První půli ovládl tým Onblack. Domácí vletěli do druhé půle jako vyměněný tým a po deseti minutách otočili výsledek, potom se hra velmi vyrovnala, nejdříve Onblack srovnaly, ale to jim nepomohlo, protože Apači převrátili výsledek na svou stranu a hostům se už vyrovnat nepodařilo. Vít Nešpor