Ne 15.4.12 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET FC Střešovice   (VL3D)
Ne 15.4.12 20:00 DEKAN Socra AFK Karlín FC VET Maverick VET   (VL4D)
Ne 10.6.12 13:45 TEMPO Drny FC Améby AFC B   (HL5H)
Ne 10.6.12 15:00 TEMPO Blesk VK B Fiasko   (HL8M)
Ne 10.6.12 16:15 TEMPO Pragochmel Blšany A Bröndby codein IF   (HL7L)

24. 6. 12 16:15 P1 Velká Bučina FK Bohnice United 11. 3:0 (0:0)
Michal Kovářík – Daniel Doubek, Ondřej Honc, Vojtěch Hrbek, Jan Janovský, Petr Krumpholz, Richard Matouš, Jiří Pecháček, Milan Roulich vs Tomáš Rájecký – Patrik Botoš, Viktor Čapek, Jiří Čihák, Jiří Maličký, Matěj Polák
41. Ondřej Honc
49., 55. Vojtěch Hrbek
9. 6. 12 13:45 P2 Bohnice United Real Hagrid CF 10. 2:1 (0:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Real se prosazoval v prvním poločase a zaslouženě vedl. Ale ve druhé půli Bohnice zápas otočili. František Kroužil, Jan Chalupný
Bohnice United Real Hagrid CF
Jiří Maličký – Patrik Botoš, Viktor Čapek, Jiří Čihák, Patrik Grygera, Marcel Patěk, Dominik Pomahač, Martin Šefr, David Tůma vs Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Heřmánek, Matěj Jungwirth, Michal Novák, Vít Pavelka, Jakub Šimsa
45. Patrik Grygera
52. David Tůma
28. Matěj Jungwirth
3. 6. 12 12:30 HANSP Manchlastr FC Bohnice United 9. 13:4 (4:1)
Pěkné utkání, ve kterém domácí měli dva střelce, kteří zápas rozhodli. Karel Semirád, Lukáš Semirád
Manchlastr FC Bohnice United
Jakub Tichý – Jakub Bečvář, Martin Bejček, Petr Bejček, Marek Filko, Patrik Ryba, Miroslav Sládek, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek vs Matěj Polák – Patrik Botoš, Viktor Čapek, Jiří Čihák, Patrik Grygera, Jiří Maličký, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, David Tůma
12., 20., 36., 50., 53., 55. Pavel Vondrášek
15., 22., 34., 43. Matěj Veselý
44. Jakub Bečvář
58., 59. Miroslav Sládek
25., 38. Patrik Grygera
56., 59. Jiří Maličký
27. 5. 12 16:15 MIKU3 Bohnice United Koza znezaneřáděná 8. 3:3 (1:3)
První půli byli lepší hosté, ale ve druhé se Bohnice vzchopily a vyrovnaly. Čapek
Bohnice United Koza znezaneřáděná
Matěj Polák – Patrik Botoš, Viktor Čapek, Jiří Čihák, Patrik Grygera, Jiří Maličký, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký vs Luboš Svátek – Jan Barták, Aleš Jindřich, Kryštof Kobeda, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Sehnal, Robert Šenk
25. Patrik Grygera
48. Patrik Botoš
50. Jiří Maličký
2. Pavel Sehnal
15. Jan Papoušek
27. Jan Barták
20. 5. 12 13:45 P3 Klátiči WH Bohnice United 7. 6:4 (5:0)
Po jednoznačném prvním poločase vítězný tým polevil a musel se strachovat o vítězství. Jan Široký, Michal Krlín
Klátiči WH Bohnice United
Petr Staveník – Ondřej Černý, Tomáš Král, Jiří Kučera, Michal Kudlík, Petr Pavlíček, Marek Šimáček, Roman Zdrubecký vs Patrik Grygera – Patrik Botoš, Viktor Čapek, Jiří Maličký, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, David Tůma
48. Viktor Čapek
6. 5. 12 13:45 P3 Bohnice United Golden City FC 6. 10:4 (5:1)
Zasloužené vítězství domácích, kteří byli technicky i kombinačně lepší..
Bohnice United Golden City FC
Matěj Polák – Patrik Botoš, Viktor Čapek, Patrik Grygera, Jiří Maličký, Marcel Patěk, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, David Tůma vs Jiří Tichý – Ondřej Batík, Matěj Bronec, Michal Dostál, Jáchym Svoboda, Martin Wagenknecht
58. Jáchym Svoboda
29. 4. 12 17:30 MIKU4 Divocí andělé Bohnice United 5. 7:0 (1:0)
ndělé se ujali v 8. minutě vedení, ale zápas byl celý první poločas velmi vyrovnaný. Po změně stran už domácí plně ovládli hru a Bohnice v posledních deseti minutách pěti brankami rozstříleli. Čapla
Divocí andělé Bohnice United
Stanislav Zdvihal – Matyáš Del Campo, Lukáš Dvořák, Martin Dvořák, Lukáš Horňák, Filip Loužecký, Jiří Maroušek, Marek Rytina vs Patrik Grygera – Patrik Botoš, Viktor Čapek, Jiří Čihák, Jiří Maličký, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, Jan Stejspal, David Tůma
8., 58., 60. Martin Dvořák
37. Lukáš Dvořák
50. Marek Rytina
51. Filip Loužecký
56. Jiří Maroušek
22. 4. 12 17:30 zzPODVI Bohnice United Diablo FC 4. 7:2 (1:0)
První půle byla vyrovnaná, byť hosté hráli ve čtyřech. Ve druhé půli už domácí zúročili svou početní převahu a zaslouženě vyhráli. Vojtěch Noha, Jan Mádr
Bohnice United Diablo FC
Matěj Polák – Patrik Botoš, Viktor Čapek, Jiří Čihák, Patrik Grygera, Jiří Maličký, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, Jan Stejspal vs Jan Punčochář – Robert Alferi, Jan Červenka, Šimon Matěka, Michal Souček
24. Tomáš Rájecký
39., 56. Jiří Čihák
40., 50. Jan Stejspal
55. Patrik Grygera
59. Dominik Pomahač
35., 45. Michal Souček
14. 4. 12 12:30 P1 Bohnice United Ztracená varta 3. 2:3 (1:1)
Velice pohledné utkání, které přineslo mnoho hezkých akcí. Hosté si pohlídali konec a zaslouženě vyhráli. Martin Mikeš, Martin Shejbal
Bohnice United Ztracená varta
Patrik Botoš – Viktor Čapek, Jiří Čihák, Patrik Grygera, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, Jan Stejspal, Eduard Štěpánek, David Tůma vs Marcel Poledníček – Michal Hradil, Josef Hudeček, Zdeněk Jirák, Karel Kohlíček, Libor Plíhal, Milan Rohlík
6. Jan Stejspal
42. Patrik Grygera
24., 35. Zdeněk Jirák
44. Josef Hudeček
9. 4. 12 17:30 P2 Blueghost.cz FC Bohnice United 2. 3:2 (2:1)
Docela slušné utkání na dobré úrovni. Domácí byli o malinko lepší a proto vyhráli. Petr Šilhánek, Daniel Navrátil