St 24.10.12 19:00 STER2 Bratři v triku Lachtánci 1.WC   (HL5A)
St 24.10.12 20:15 STER2 Green shock FC Viktoria Bítovská B   (HL8F)

5. 12. 12 18:15 MIKU2 Sváteční mančaft Demínka B 11. 3:3 (1:2)
Poměrně vyrovnaný zápas. Martin Gryc, Roman Kirilov
Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Roman Dolanský, Zdeněk Hruška, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Martin Pinc, Jaroslav Poláček, Jan Procházka, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Daniel Plachý – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný
59. Ondřej Kubát
3. Jakub Říha
27., 56. Marek Červák
21. 11. 12 19:30 MIKU2 Demínka B Strahovská 10 B 10. 1:4 (1:3)
První poločas zápasu byl odehrán v duchu fair play, bez zbytečné nervozity, ale také bez výraznějších šancí. O průběžném vedení hostujícího týmu rozhodlo několik povedených akcí. Druhý poločas příliš nového nepřinesl, hostující tým si hlídal své vedení, které jednou brankou ještě potvrdil a zaslouženě si odnesl ze zápasu všechny body. Martin Píša, Roman Strnad
Demínka B Strahovská 10 B
Martin Fritzl – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Jan Zalabák vs Daniel Křeček – Václav Bouška, David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Jan Václavík, David Vícha, Alexandr Zpěvák
9. Jiří Richter 15. David Vícha
18., 27. Ladislav Havlíček
45. Jan Václavík
14. 11. 12 19:30 MIKU4 Pragochmel Blšany B Demínka B 9. 0:7 (0:2)
Hra průměrné úrovně s jasným vítězem. Marek Ždánský, Nikola Lancz
Pragochmel Blšany B Demínka B
Jiří Lipár – Lukáš Drdla, Jan Křivka, Jan Ležák, Petr Macháček, Jozef Onderčo, Petr Pivoda, Tomáš Stacho vs Daniel Plachý – Marek Červák, Michal Kubánek, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc
21., 29., 55. Jiří Richter
34., 36. Michal Kubánek
51. Marek Červák
57. Štěpán Švarc
7. 11. 12 19:30 MIKU3 Demínka B Playboy team AC 8. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodl v poslední minutě Richter. David Svoboda, Vojtěch Melichar
Demínka B Playboy team AC
Daniel Plachý – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Jan Zalabák vs Jiří Borovička – Matěj Čeljuska, Pavel Kakačka, Lukáš Klusák, Ondřej Kubásek, Václav Pilnáček, Rudolf Rubáš
6. Michal Kubánek
32. Oskar Holoubek
60. Jiří Richter
20. Matěj Čeljuska
31. Ondřej Kubásek
31. 10. 12 19:30 MIKU3 Houbařův Ráj Demínka B 7. 2:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas, kdy hosté vedli, domácí však ještě v první půli utkání otočili a vyhráli. Tomáš Rummel
Houbařův Ráj Demínka B
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Radek Nejedlo, Václav Nejedlo, Matěj Urban vs Martin Fritzl – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Jan Zalabák
20. Lukáš Labuda
29. Jan Charvát
8. Daniel Plachý
17. 10. 12 19:30 MIKU4 Demínka B Gobi dezert 6. 6:1 (4:1)
Jednoznačné utkání od samého začátku.
Demínka B Gobi dezert
Martin Fritzl – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek vs Martin Havel – Zdeněk Bambas, Petr Hejna, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Tomáš Mohelský, Miloš Plachý, Václav Svoboda, Jiří Vyhnánek
3., 58. Jiří Richter
7. Daniel Plachý
17. Martin Ryšánek
28. Michal Kubánek
34. Marek Červák
12. Jiří Vyhnánek
10. 10. 12 19:30 MIKU3 GK Ohradní A Demínka B 5. 3:3 (1:3)
Zápas dvou rozdílných poločasů, první v režii hostů, ten druhý patřil domácím, kteří v závěru zachraňovali remízu. Čapla
GK Ohradní A Demínka B
Jan Votýpka – Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Martin Javor, Jan Lehejček, Tomáš Mařík, Jaroslav Prchal vs Martin Fritzl – Marek Červák, Oskar Holoubek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Štěpán Švarc, Jan Zalabák
58. Jakub Říha
3. 10. 12 19:30 MIKU3 Demínka B Executors United 4. 1:1 (0:0)
V prvním poločase byla jasně lepší Demínka, hra se ale postupně vyrovnávala a protože domácí neproměňovali šance, nakonec o výhru v závěru přišli.
Demínka B Executors United
Martin Fritzl – Marek Červák, Oskar Holoubek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Štěpán Švarc vs Lukáš Fiala – Jiří Bumba, Martin Frait, Vladimír Gazárek, Adam Hasák, Petr Papírník, Jakub Pavel, Miroslav Semerád, Libor Smolík, Ondřej Voda
36. Oskar Holoubek 58. OG
19. 9. 12 19:30 MIKU2 El Barto Demínka B 3. 0:1 (0:0)
Velmi pěkné fair play utkání dvou technických mužstev s věkovým průměrem 18 let. David Ročňák, Tomáš Hradecký