Ne 28.10.12 16:15 MIKU4 Free team Gang of Jan Palach   (HL6L)
Ne 28.10.12 17:30 MIKU4 Athletico Spořilov Medvědi B   (HL6L)
Ne 25.11.12 16:15 P1 Talent Praha FC River lejt B   (HL5I)
Ne 25.11.12 17:30 P1 Blueghost.cz FC No madam ! A   (HL8Q)

2. 12. 12 11:15 P2 Sexy prdelky Old Mosquitos 11. 4:0 (0:0)
Lukáš Burdych – Martin Kolek, Jan Lantora, Jan Mikuš, Martin Pergl, Zdeněk Randa ml., Tomáš Rangl, Michal Václavek vs Michal Pešek – Richard Franěk, Jan Kapciug, Radek Opichal, Daniel Prosenc, Oldřich Vacek
35., 43. Martin Pergl
50. Tomáš Rangl
51. Zdeněk Randa ml.
18. 11. 12 19:00 STER2 Old Mosquitos Plný plíce 10. 4:3 (2:1)
Zápas byl i přes tvrdou hru z obou stran plný pěkných fotbalových momentů. O vítězi se rozhodovalo až do poslední minuty. Lukáš Tančinec
Old Mosquitos Plný plíce
Jiří Sedmík – Richard Franěk, Josef Hervert, Marek Jerie, Jan Kapciug, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Jan Urban, Oldřich Vacek vs Jan Fojtík – Jindřich Matouš, Daniel Mautska, Vladislav Nitrai, Josef Skuček, Aleš Stibůrek, Petr Štučka, Martin Vitásek, Petr Vitásek
2., 16., 39. Josef Hervert
58. Daniel Prosenc
15. Josef Skuček
40., 59. Daniel Mautska
11. 11. 12 18:45 SCBEC Old Mosquitos Parádníci 9. 5:6 (1:4)
Zápas probíhal v klidném tempu. První poločas svědčil ve prospěch hostům. Druhá půle zaznamenala nespočet chyb na obou stranách, avšak si vedení hosté udrželi. Vojtěch Noha, Jan Fiedler
Old Mosquitos Parádníci
Jiří Sedmík – Richard Franěk, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Jan Urban, Oldřich Vacek vs Vojtěch Soukup – Luboš Černý, Xuan Quang Dang, Robin Erde, Marcel Patěk, Tomáš Peroutka, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu
39. Luboš Černý
4. 11. 12 11:15 DEKAN Kult žlutého míče Old Mosquitos 8. 1:3 (1:0)
Zápas odpovídající 8.lize. Domácí musí ještě nabrat zkušenosti a pak snad budou i vyhrávat, ale tímto způsobem hry dnes na vítězství neměli. Ladislav Malý, Tomáš Axler
Kult žlutého míče Old Mosquitos
Tomáš Klenner – Martin Bukera, Jakub Čehovský, Marek Kořínek, Marek Petrásek, Jiří Tejnecký, Daniel Trumpich, Adam Valeček, Ondřej Vrána, Jakub Zima vs Jiří Sedmík – Richard Franěk, Josef Hervert, Jan Kapciug, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Jan Urban
27. Marek Petrásek 37., 50. Josef Hervert
53. Daniel Prosenc
21. 10. 12 19:00 STER1 Old Mosquitos Hustá pěna FC 7. 1:8 (0:5)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí.
Old Mosquitos Hustá pěna FC
Jiří Sedmík – Richard Franěk, Josef Hervert, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Jan Urban, Oldřich Vacek vs Jaroslav Blažek – Daniel Beneš, Michal Divíšek, Jan Kosejk, Lukáš Lelek, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich
56. Josef Hervert 3., 13. Michal Stáňo
5., 49. Daniel Beneš
8., 39., 42. Lukáš Lelek
11. Michal Divíšek
14. 10. 12 19:00 STER1 Divocí andělé Old Mosquitos 6. 1:2 (1:1)
Věkově starší hosté lepším mužstvem než mladíci.
Divocí andělé Old Mosquitos
Stanislav Zdvihal – Matyáš Del Campo, Martin Dvořák, Lukáš Horňák, Jiří Maroušek, Marek Rytina, Jakub Sedláček vs Jiří Sedmík – Josef Hervert, Jan Kapciug, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Jan Urban
18. Stanislav Zdvihal 26. Josef Hervert
37. Radek Opichal
7. 10. 12 16:15 ZAK Old Mosquitos Manchlastr FC 5. 0:5 (0:2)
Jiří Bumba
Old Mosquitos Manchlastr FC
Jiří Sedmík – Richard Franěk, Josef Hervert, Marek Jerie, Jan Kapciug, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Bohumil Říčař vs Matěj Veselý – Vojtěch Bálek, Petr Bejček, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Patrik Ryba, Miroslav Sládek, Pavel Suvák, Pavel Vondrášek
10. Antonín Lanhaus ml.
15., 48., 52. Matěj Veselý
32. Marek Filko
30. 9. 12 13:45 P1 VAL-VAL.Team Old Mosquitos 4. 3:3 (1:1)
Zasloužená remíza, bojovné utkání.
VAL-VAL.Team Old Mosquitos
Július Ivanik – Vladimír Hejduk, Dariusz Horváth, Michal Jiřík, Tomáš Kubásek, Imrich Prágai vs Jiří Sedmík – Richard Franěk, Josef Hervert, Marek Jerie, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Jan Urban, Oldřich Vacek
20., 42., 46. Michal Jiřík 29. Daniel Prosenc
43. Josef Hervert
51. Oldřich Vacek
23. 9. 12 20:00 HANSP Old Mosquitos Stříbrný hroch C 3. 4:2 (3:0)
Domácí si v prvním poločase ze své převahy dokázali vytvořit náskok, který si už pohlídali. Jiří Moravec, Tomáš Novák
Old Mosquitos Stříbrný hroch C
Jiří Sedmík – Richard Franěk, Josef Hervert, Marek Jerie, Radek Opichal, Daniel Prosenc, Jan Urban, Oldřich Vacek vs Jan Dudek – Jiří Horák, Vlastimil Hrabovský, Vlastimil Kesner, Marek Kupka, Petr Odvárka, František Přaslička, Michal Přaslička, Přemysl Přaslička, Jiří Večerník
4., 23. Radek Opichal
28., 40. Daniel Prosenc
55., 58. František Přaslička
16. 9. 12 18:45 HANSP Stalica Praga Old Mosquitos 2. 3:1 (3:0)
Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli. Jan Sluka, Ondřej Kulíček
Stalica Praga Old Mosquitos
Jaroslav Kapek – Jan Bureš, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Doležel, Lukáš Kapek, Šimon Kasl vs Jiří Sedmík – Richard Franěk, Josef Hervert, Marek Jerie, Radek Opichal, Daniel Prosenc, Jan Urban, Oldřich Vacek
14. Jakub Chundela
21. Lukáš Kapek
27. Petr Doležel
37 Lukáš Kapek 40. Radek Opichal 36. Richard Franěk
9. 9. 12 16:15 HANSP Old Mosquitos Sporting Luka 1. 2:3 (2:2)
Domácí měli jen jednoho hráče na střídání a i když vedli, nakonec v poslední minutě přišli i o remízu. Oldřich Přibyl, Martin Daniš
Old Mosquitos Sporting Luka
Jiří Sedmík – Richard Franěk, Marek Jerie, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Oldřich Vacek vs Štěpán Doležal – Michal Bořecký, Lukáš Chovanec, Martin Dudek, Jakub Jiroudek, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Milan Novák, Jakub Šembera, David Žák, Martin Zbránek