Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 19.6.12 | 20:45 | BECH | PFC Kodymka SUP A Super Naděje B | 12. | 0:0 |
Út 5.6.12 | 17:00 | HANSP | Super Naděje B Čechie 12° SUP | 11. | 4:4 |
Út 29.5.12 | 17:00 | HANSP | Nic Moc Boys SUP Super Naděje B | 10. | 1:3 |
Út 22.5.12 | 18:30 | zzPODVI | Super Naděje B Tycho de Brahe SUP | 9. | 3:0 |
Út 15.5.12 | 19:30 | BECH | Wyllitým SUP Super Naděje B | 8. | 4:5 |
Út 8.5.12 | 18:15 | HOSTI | Super Naděje B Benda 1964 OFC SUP | 7. | 0:1 |
Út 1.5.12 | 19:30 | DEKAN | Felix club super Super Naděje B | 6. | 1:6 |
Út 24.4.12 | 18:15 | HANSP | Super Naděje B Flamengo FC SUP | 5. | 3:3 |
Út 17.4.12 | 18:15 | MIKU4 | Tučňáci SUP B Super Naděje B | 4. | 3:5 |
Út 10.4.12 | 20:00 | TEMPO | Super Naděje B Klár Rávla SUP | 3. | 6:0 k. |
Út 3.4.12 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Super Naděje B | 2. | 2:6 |
Út 27.3.12 | 19:30 | BECH | Super Naděje B Stará škola | 1. | 6:2 |
Super Naděje B | 13. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benda 1964 OFC SUP | 12 | 9 | 1 | 2 | 54:18 | 19 |
2. | Super Naděje B | 12 | 8 | 3 | 1 | 47:21 | 19 |
3. | Čechie 12° SUP | 12 | 8 | 2 | 2 | 45:20 | 18 |
4. | PFC Kodymka SUP A | 12 | 8 | 1 | 3 | 37:15 | 17 |
5. | Tučňáci SUP B | 12 | 7 | 1 | 4 | 39:28 | 15 |
6. | Stará škola | 12 | 5 | 4 | 3 | 35:34 | 14 |
7. | Flamengo FC SUP | 12 | 6 | 1 | 5 | 46:48 | 13 |
8. | Tycho de Brahe SUP | 12 | 6 | 0 | 6 | 28:20 | 12 |
9. | Felix club super | 12 | 4 | 2 | 6 | 24:27 | 10 |
10. | Nic Moc Boys SUP | 12 | 4 | 0 | 8 | 33:26 | 7 |
11. | Bítovská SUP | 12 | 3 | 1 | 8 | 37:43 | 7 |
12. | Wyllitým SUP | 12 | 2 | 0 | 10 | 27:80 | 4 |
13. | Klár Rávla SUP | 12 | 0 | 0 | 12 | 0:72 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 30.3.12 | 17:45 | TEMPO | Játro TJ Úderka Žižkov (VL2B) |
Pá 30.3.12 | 19:00 | TEMPO | Los Bimbananos Sparta Pivaři AC (HL6F) |
Pá 30.3.12 | 20:15 | TEMPO | Na zdraví p.Macháčka Krabí výměšky FC (HL7F) |
Po 30.4.12 | 19:15 | zzSTRE | Yellow Dildos A SK Elet (HL8B) |
Po 30.4.12 | 20:30 | zzSTRE | Ya Basta! A Senioři Praha A (HL7B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Böhm Arnošt | 8 | 0 |
Červený Vladislav | 12 | 2 |
Drahovský Marián | 12 | 18 |
Engelmann Vojtěch | 1 | 0 |
Holický Jiří | 11 | 4 |
Kloubek Petr | 12 | 1 |
Mornštejn Václav | 9 | 4 |
Panýrek Vladimír | 12 | 2 |
Svoboda Roman | 11 | 7 |
Tichý Jaroslav | 12 | 0 |
Zienert Petr | 8 | 3 |