Ne 10.6.12 17:30 zzPODVI Diablo FC Manchlastr FC   (HL8P)

17. 6. 12 16:15 HANSP Double United X-team 9. 10:3 (4:0)
Karel Šturma – Jiří Abdúl, Milan Balda, Tomáš Čebiš, Ladislav Daniš, Jan Houska, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Karel Sůva, Otakar Vlasák vs Petr Černík – Jan Bozděch, Pavel Fiala, Michal Gertner, Petr Knap, Kamil Molnár, Petr Svatoň
34. Michal Gertner
40. Kamil Molnár
52. Petr Černík
3. 6. 12 20:00 DEKAN X-team Socra AFK Karlín FC VET 8. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodli hráči Karlína ve 2. poločase dvěma slepenými góly. Martin Ullmann, Jiří Beneš
X-team Socra AFK Karlín FC VET
Petr Černík – Jan Bozděch, Martin Brožek, Pavel Fiala, Petr Knap, Kamil Molnár, Petr Svatoň vs Martin Rybář – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, František Lokaj, Stanislav Mařík, Miroslav Rothe, Vilém Ungermann, Jiří Vestfál
2. Martin Brožek 3. Martin Rybář
34. Ivo Hassmann
37. Jiří Drahokoupil
27. 5. 12 20:00 P3 Old boys Bohemia Chips X-team 7. 5:2 (5:1)
Hosté prvních 20 minut ve 4 v poli a bylo po fotbale.
Old boys Bohemia Chips X-team
Oldřich Knyř – Petr Frizovič, Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Radek Nezval, Miroslav Tichý vs Petr Černík – Jan Bozděch, Pavel Fiala, Michal Gertner, Jaroslav Hrouda, Kamil Molnár, Petr Svatoň
5. Petr Hendrych
6., 19. Václav Křikava
8., 13. Radek Nezval
29. Kamil Molnár
56. Michal Gertner
19. 5. 12 10:00 P1 X-team Real Prd VET 6. 4:2 (2:1)
Zasloužená výhra týmu, který alespň občas dokázal přesně si přihrát. Procházka M.
X-team Real Prd VET
Petr Černík – Jan Bozděch, Pavel Fiala, Michal Gertner, Tomáš Koláčný, Kamil Molnár, Petr Svatoň vs Tomáš Jindra – René Horelica, Petr Janoušek, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek, Václav Tůma
17. Pavel Fiala
25. Kamil Molnár
31. Jan Bozděch
32. Petr Svatoň
15. Jiří Tomášek
54. OG
13. 5. 12 18:45 DABLI Maverick VET X-team 5. 8:2 (2:2)
Hráči domácích byli po celý zápas lepším týmem., ale dlouho se jim nedařilo v útočné fázi. Ve druhé půli byl na hřišti v podstatě jen tým domácích. Kohout
Maverick VET X-team
Stanislav Hladký – Pavel Choma, Jan Kmuníček, Tomáš Kořán, Petr Křemenák, Jiří Mleziva, Lukáš Novotný, Jiří Pecka vs Jan Mařík – Jan Bozděch, Petr Černík, Pavel Fiala, Michal Gertner, Petr Knap, Tomáš Koláčný, Kamil Molnár, Petr Svatoň
29. Tomáš Koláčný
4. 5. 12 18:00 P2 X-team Prapražačka B 4. 2:3 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém zúročili závěrečnou převahu hráči hostí. První poločas byl spíše pod taktovkou X-team. Ondřej Vecheta, Miloš Zenkl
X-team Prapražačka B
Jan Mařík – Jan Bozděch, Petr Černík, Pavel Fiala, Michal Gertner, Petr Knap, Tomáš Koláčný, Kamil Molnár, Petr Svatoň vs Radek Líbal – Miroslav Bílek, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, René Rohan, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
5. Tomáš Koláčný
8. Petr Černík
43. Jan Syrovátka
58. Miroslav Bílek
59. René Rohan
18. 4. 12 18:15 HOSTI K.F.C. FC VET X-team 3. 2:1 (0:1)
Bylo to hezký. Jiří Šedo, Pavel Bočinský
K.F.C. FC VET X-team
Martin Liner – Robin Jackl, David Kalous, Petr Mžourek, Jan Pavlík, Karel Valeš vs Jan Mařík – Jan Bozděch, Petr Černík, Pavel Fiala, Tomáš Koláčný, Kamil Molnár, Petr Svatoň
31. Jan Pavlík
53. Petr Mžourek
30. Kamil Molnár
11. 4. 12 20:30 ZAK X-team Přezletice SG 2. 3:4 (1:2)
Utkání ovlivnila docházka Přezletic, kdy velkou část první půle musel hrát X-team bez střídání, čehož hosté využili k 2brankovému vedení. Vlastní gól vlil do žil novou krev X-teamu a ten převzal otěže zápasu. Vedení však neudržel a Přezletice v závěru utkání otočili ve svůj prospěch. Pavel Abrahám
X-team Přezletice SG
Jan Mařík – Petr Černík, Pavel Fiala, Michal Gertner, Petr Knap, Kamil Molnár, Petr Svatoň vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Alexander Pavlov, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban
20. OG
35. Pavel Fiala
45. Michal Gertner
5., 59. Miloslav Mazura
15., 50. Jaroslav Urban
9. 4. 12 19:15 BECH Běchovice VET X-team 1. 3:1 (3:1)
Rozhodl úvod zápasu, kde si domácí vytvořili náskok a poté si ho pohlídali.
Běchovice VET X-team
Petr Urban – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Stanislav Doležel, Petr Janouš, Martin Kunc, Radovan Platil, Karel Sádlo st. vs Petr Černík – Jan Bozděch, Pavel Fiala, Michal Gertner, Petr Knap, Tomáš Koláčný, Kamil Molnár, Petr Svatoň