Ne 7.4.13 17:30 ARIT Buzuluk Úvaly FC La Famiglia   (HL8Q)
Ne 7.4.13 18:45 ARIT Masokombinát Gangbeng   (HL8R)
Ne 14.4.13 18:45 SCBEC Los Gigoalos Rumové pralinky FC   (HL6K)
Ne 14.4.13 20:00 SCBEC Dropa FC A Rychlí banáni   (HL6K)
Ne 5.5.13 11:15 P1 Mal Wall FC Borussia Predators FK   (HL8M)
Ne 5.5.13 12:30 P1 Sestra Sojka Tichý vánek   (HL8O)

21. 6. 13 18:00 ZAK Polární záře Hell´s boys 11. 0:6 (0:1)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 36. minutě. Domácí po vyloučení neměli dostatek hráčů schopných hry. V první půli měla navrch Polární záře, ale gól do šatny dali hosté, kteří náskok krátce nato pojistili. Procházka
Polární záře Hell´s boys
Zbyněk Šaller – David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek vs Daniel Steidler – Zdeněk Heller, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička
34 Tomáš Lojek
36 Tomáš Lojek
29. Miroslav Nykl
32. Zdeněk Janoušek
7. 6. 13 19:30 PRKOP Gumídci Méďové FC Polární záře 10. 4:0 (3:0)
Utkání mělo i přes pěknou a obětavou hru hostů jasného vítěze v podání domácích.
Gumídci Méďové FC Polární záře
Michal Šebek – Filip Cihelka, Matěj Cihelka, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Jindřich Slabý, Milan Tichý vs Zbyněk Šaller – Radek Hůla, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek
10. Jiří Jeřábek
15., 28. Matěj Cihelka
48. OG
31. 5. 13 19:30 DEKAN Polární záře Améby AFC A 9. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou a kombinací vítězů. Kohout
Polární záře Améby AFC A
Zbyněk Šaller – Radek Hůla, Tomáš Lojek, Petr Procházka, Vítězslav Rákosník, Marek Vávra vs Karel Jindřichovský – Jiří Ivančo, Adam Krejča, Jakub Marek, Jakub Pírko, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska
28. Jiří Ivančo
50. Oldřich Růžička
24. 5. 13 19:30 BECH Sklenářka FC Polární záře 8. 4:4 (3:3)
Hosté po dobrém úvodu neudržela náskok. Domácí převzali otěže, zápas skončil spravedlivou remízou. Matěj Čeljuska, Dan Presler
Sklenářka FC Polární záře
Josef Říha – Marek Hála, Pavel Homola, Petr Janoušek, Milan Moc, Jiří Novák, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček, Martin Včelák vs Radek Hůla – David Lojek, Tomáš Lojek, Roman Peták, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra
17. OG
23., 25., 42. Petr Janoušek
5., 20. David Lojek
15. Petr Štěpánek
55. Vítězslav Rákosník
17. 5. 13 20:45 HANSP Polární záře Démoni 7. 3:5 (2:0)
Polární záře měla 2 hráče, kteří drželi jejich ambice na výhru a to nakonec nestačilo ani na remízu.
Polární záře Démoni
Zbyněk Šaller – David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Roman Peták, Petr Procházka, Petr Štěpánek vs Jiří Přeučil – Pavel Drápal, Jan Hartig, Jiří Kučera, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Petr Wolf
7., 27., 32. David Lojek 37., 42., 47. Pavel Drápal
54. Filip Machulka
57. Jiří Kučera
10. 5. 13 19:15 P1 Restaurace U Pecků B Polární záře 6. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání, kde byli domácí lepším týmem. Trnka
Restaurace U Pecků B Polární záře
David Schneider – Petr Kubát, David Pecka, Vít Pecka, Martin Šádek, Pavel Strejček, Karel Tureček, Tomáš Vajnar, Filip Ždánský vs Zbyněk Šaller – David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra
6. Karel Tureček
28. Filip Ždánský
60. Pavel Strejček
54. Tomáš Lojek
3. 5. 13 19:30 HANSP Polární záře PAPE Dejvice 5. 4:9 (2:4)
Jednoznačná záležitost v podání Pape Dejvice, kteří měli celou dobu více ze hry a zaslouženě vyhráli. Husák
Polární záře PAPE Dejvice
Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ, Tomáš Vostrovský
16., 27., 49. David Lojek
47. Petr Štěpánek
6., 52. Martin Bělčický
8., 43. Ivan Štochl
18., 20., 35., 40., 55. Petr Hartman
19. 4. 13 19:15 P3 Torpedo Ohrobec SKA Polární záře 4. 6:3 (3:0)
Poklidné utkání dobré úrovně, ve kterém byli po většinu zápasu lepší domácí. Trnka
Torpedo Ohrobec SKA Polární záře
Ivan Procházka – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Lukáš Mašek, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vlček vs Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek
15. Filip Šmied
18., 22., 35. Viktor Chačaturov
37. Lukáš Mašek
40. Robert Chačaturov
32. David Lojek
50. Vítězslav Rákosník
12. 4. 13 18:15 zzNOVOB Real Prd Polární záře 3. 2:7 (1:2)
Rozdílovým faktorem mezi oběma týmy byl hráč hostů David Lojek. Miroslav Majerčík, David Janda
Real Prd Polární záře
Jan Šabík – Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák vs Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra
30. Jiří Princ
44. Vladimír Kalous
10., 18., 31., 58., 60. David Lojek
39., 55. Vítězslav Rákosník
5. 4. 13 19:15 P3 Polární záře Oratoř Kobylisy 2. 2:6 (0:5)
O třídu lepší Kobylisy rozhodli utkání již v prvním poločase, a po zbytek utkání si hlídali vedení. Ladislav Stodulka, Jiří Kotous
Polární záře Oratoř Kobylisy
Zbyněk Šaller – David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Petr Procházka, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Jakub Gregora – Jan Franc, Petr Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
47., 53. David Lojek 28 Petr Procházka 6., 36. Jan Franc
11. Radek Vodička
16., 25. Miroslav Tipta
21. Petr Nepraš
1. 4. 13 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Polární záře 1. 3:3 (1:1)
Pohledné utkání v duchu fair-play. V první půli měla převahu Polární záře, pak ale převzali iniciativu domácí a už se zdálo, že budou brát oba body, ale zarputilost Záře nakonec znamenala dělbu bodů. Petr Sekyra, Jakub Žerebný
Hodkovičky United FC Polární záře
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Zbyněk Šaller – David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Petr Procházka, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek