Út 26.3.13 18:30 HRAB2 Cochons Válcovna plechu FC   (HL8E)
Út 26.3.13 19:45 HRAB2 Motor 1.TF Pragoflora TJ   (HL7C)
Po 15.4.13 19:30 ARIT Terasy KFC A GFC   (HL8B)
Po 15.4.13 20:45 ARIT Druháci AFK Audi United FC   (HL2A)
Po 27.5.13 19:00 P3 Veget FC SUP Estudiantes   (SVL3A)
Po 27.5.13 20:15 P3 Kehar Club FC Ramutant CF   (HL4C)

19. 6. 13 20:15 P1 Žlutá křídla Demoliční četa 11. 2:2 (1:1)
Bojovně hraný, vyrovnaný zápas, který dovedl k remíze 8 minut před koncem zápasu hráč ŽK Fiala. Lubomír Kubička, Miroslav Švarc
Žlutá křídla Demoliční četa
Jakub Fajfr – Jakub Cabrnoch, Radovan Chalupka, Karel Fiala, Jakub Kafka, Filip Kozák, Tomáš Rousek, Martin Štefan vs Zdeněk Najer – Petr Beer, Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
5. Jakub Cabrnoch
52. Karel Fiala
7. Petr Blažek
35. Robert Žemlička
12. 6. 13 19:00 P2 AG team Žlutá křídla 10. 5:2 (2:1)
Poklidné utkání v němž domácí jasně dominovali a zaslouženě vyhráli. Ladislav Stodulka, Jiří Šiška
AG team Žlutá křídla
Petr Štětka – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Mitro, Adam Narwa, Daniel Řičica, Dominik Šír vs Jakub Fajfr – Jakub Cabrnoch, Radovan Chalupka, Jan Kratochvíl, Tomáš Rousek, Martin Štefan
20. Dominik Šír
27. Lukáš Ceé
32. OG
37. Libor Brůna
53. Daniel Řičica
30., 43. Tomáš Rousek
5. 6. 13 20:15 P3 Žlutá křídla Víťazný február FK 9. 0:1 (0:0)
1.pol. příliš zajímavého nepřinesl a jelikož si ani jeden z týmů nedokázal vypracovat byť jedinou brankovou příležitost, zůstalo skóre nerozhodné 0:0. Ani pol. druhý nepřinesl příliš šancí, jediná branka zápasu padla po dlouhém autu, který ve vápně gólmanovi propadl mezi nohama. Kohout, Pavlíček
Žlutá křídla Víťazný február FK
Jakub Fajfr – Jakub Cabrnoch, Radovan Chalupka, Jakub Kafka, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Martin Štefan vs Michal Vrátný – David Bohuslav, Michal Caithaml, Filip Ficner, Jan Ihnát, Ondřej Opletal, Jakub Plachetka
47. OG 44. David Bohuslav
24. 5. 13 18:00 P2 Výtržník HFC Žlutá křídla 8. 9:1 (2:0)
Zejména ve druhém poločase to byla jednoznačná záležitost v podání domácích. Procházka
Výtržník HFC Žlutá křídla
Jan Macháček – Jan Bohata, Jan Jakší, Pavel Libecajt, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Lukas Tománek vs Jakub Fajfr – Karel Fiala, Jakub Kafka, Filip Kozák, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Martin Štefan
4., 32. Jan Bohata
18., 38., 46. Lukas Tománek
35., 49. Filip Šmídek
44., 52. Daniel Šmídek
39. Jakub Kafka
8. 5. 13 19:00 P2 Morová rána 1.FC Žlutá křídla 7. 2:0 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích, především díky svému brankáři. Hrálo se slušně a korektně. Štěpán Svoboda
Morová rána 1.FC Žlutá křídla
Rudolf HadravaOndřej Gros, Ivan Monev, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Petr Volek, David Volf vs Radovan Chalupka – Jakub Cabrnoch, Jakub Fajfr, Karel Fiala, Jakub Kafka, Filip Kozák, Jan Kratochvíl
22. Tomáš Růžek
58. David Volf
3. 5. 13 18:00 P2 Žlutá křídla M - Bubo A 6. 1:1 (0:0)
Vyrovnané bojovné a kvalitní utkání. Antonín Svoboda, Jan Kolísko
Žlutá křídla M - Bubo A
Jakub Fajfr – Jakub Kafka, Filip Kozák, Jan Kratochvíl, Tomáš Rousek, Martin Štefan vs Lukáš Procházka – Jan Bartoň, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Petr Fliegel, Petr Lexa, Lukáš Maděra, Miroslav Táborský
39. Filip Kozák 46. Miloslav Fliegel
24. 4. 13 20:45 DEKAN Uličníci FC Žlutá křídla 5. 3:3 (0:2)
Pohledné utkání s řadou neproměněných šancí. Kiril Kirilov, Filip Roháč
Uličníci FC Žlutá křídla
Ondřej Havlas – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Martin Hruban, Tomáš Kresl, Petr Linhart, Jan Malý, Petr Nipl, Petr Pecivál, Petr Pospíšil, Milan Smetana, Jan Vetyška vs Jakub Fajfr – Jakub Cabrnoch, Jakub Kafka, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Martin Štefan
43., 51. Petr Pospíšil
54. Tomáš Kresl
19. Jakub Kafka
21. Jakub Cabrnoch
45. Martin Štefan
19. 4. 13 18:00 P1 Žlutá křídla Bába FC 4. 4:2 (0:1)
Utkání, které nemělo moc kvality. Zasloužená výhra domácích, protože vytěžili z minima maximum.
Žlutá křídla Bába FC
Jakub Fajfr – Jakub Cabrnoch, Jakub Kafka, Jan Kratochvíl, Marek Mitáš, Tomáš Rousek vs Ivo Cenek – Martin Brož, Václav First, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek, Vojtěch Říha, Marek Starý
36. Jakub Kafka
41., 43. Jakub Cabrnoch
51. Tomáš Rousek
50 Jan Kratochvíl 9. Eduard Polášek
47. Tomáš Mertha
10. 4. 13 20:15 P2 Kožich II.FC Žlutá křídla 3. 7:0 (3:0)
Jasná výhra, domácí přehrávali soupeře ve všem. Robert Kopřiva, Filip Lukášek
Kožich II.FC Žlutá křídla
Jakub Zdanovec – Patrik Bílý, Juraj Kuka, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Jakub Švec, Lukáš Tumpach, Jan Zita vs Jakub Fajfr – Jakub Cabrnoch, Radovan Chalupka, Jakub Kafka, Jan Kratochvíl, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Martin Štefan
20., 55. Jan Zita
22. Patrik Bílý
28. Jan Nekvapil
42., 55. Jakub Švec
44. Juraj Kuka
3. 4. 13 20:15 DABLI Žlutá křídla Banditi z Palmovky 2. 2:8 (0:5)
Jednoznačné utkání ve prospěch Banditů. Jaroslav Huslík, Ondřej Hatina
Žlutá křídla Banditi z Palmovky
Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Jakub Kafka, Filip Kozák, Jan Kratochvíl, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Martin Štefan vs Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Zdeněk Fusek, Michal Gruszka, Lukáš Nebel, Dušan Pisarčík, Petr Šindelář