2. 6. 13 17:30 P3 Sever 1.FC Drsný šrouby 9. 0:2 (0:1)
Čisté utkání v těžkých podmínkách. Marek Šišák, Lukáš Aldorf
Roman Kuba – Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík vs David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Petr Kalaš, Jiří Kasal, Michal Roubal, Michal Zlatoš
8. Pavel Hájek
58. Tomáš Brostík
26. 5. 13 11:15 P2 Drsný šrouby JH 8. 1:0 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích, leč po zbytečné chybě soupeřova gólmana. Klail
Drsný šrouby JH
David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Ondřej Trunečka – Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Martin Šnajdr, Petr Vítek
45. Tomáš Zahrádka
19. 5. 13 18:45 HANSP Drsný šrouby Paraguay 7. 3:3 (1:0)
Zápas dvou zcela rozdílných poločasů. V první půli mohli Šrouby vést o víc než 1 gól, to by nesměl stát v bráně hostů brankář Skalický. Druhá půle už byla více bojovná a z té dokázali právě hosté urvat všechny body. Daniel Prosenc, Michal Pešek
Drsný šrouby Paraguay
David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Petr Kalaš, Jiří Kasal, Michal Roubal, Michal Zlatoš vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Holík, Michal Houška, Jan Krouský, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Jan Tyl, Jan Tyl
10. Michal Roubal
45., 60. Petr Kalaš
33., 42. Jan Mackovič
60. Michal Houška
12. 5. 13 16:15 HANSP Šotgani Drsný šrouby 6. 2:4 (1:2)
Utkání dlouho vypadalo, že skončí remízou, pak se ale utrhli Šrouby a domácí na to už nedokázali odpovědět, protože trefovali jen břevna a tyče. Smetana, Klein
Šotgani Drsný šrouby
Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Petr Kalaš, Jiří Kasal, Michal Roubal, Michal Zlatoš
21. Jiří Šrámek
39. OG
3. Pavel Hájek
27., 52. Michal Roubal
43. Petr Kalaš
5. 5. 13 17:30 P1 Drsný šrouby Benda OFC 5. 2:2 (1:1)
Remíza je spravedlivým vyjádřením dění na hřišti. Ve druhé půli si krátce po sobě vybrali slabší chvíli oba gólmani, ale nakonec nemuseli litovat.
Drsný šrouby Benda OFC
David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Petr Kalaš, Jiří Kasal, Michal Roubal, Michal Zlatoš vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
13. Petr Kalaš
43. Jiří Kasal
28. Miloslav Svatoš
41. Petr Záhora
28. 4. 13 18:45 P2 Absinth Drsný šrouby 4. 1:1 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání zakončené zaslouženým výsledkem pro obě mužstva. Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela
Absinth Drsný šrouby
Ondřej Pohan – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Martin Moník, Hynek Šimon, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs David Roubal – Dominik Baško, Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš
23. Marek Šumník 17. Michal Roubal
21. 4. 13 13:30 BECH Drsný šrouby Světlušky 3. 4:2 (2:2)
Zbytečně vyhrocený zápas ze strany hostů. Vojtěch Koželka, Martin Stupka
Drsný šrouby Světlušky
David Roubal – Dominik Baško, Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Michal Roubal, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Oldřich Bílek, Patrik Hadrbolec, Luboš Koucký, Michal Manoušek, Jan Matějka, Martin Matoušek, Martin Phillip, Dan Raiser, Luboš Velísek
8. Michal Roubal
16. Jiří Kasal
40. Tomáš Brostík
58. Tomáš Zídek
12. Luboš Velísek
26. Oldřich Bílek
14. 4. 13 16:15 P2 Splašený kozy TR Drsný šrouby 2. 1:1 (1:0)
Antonín Sander, Marek Vávra
Splašený kozy TR Drsný šrouby
Karel Křivánek – Martin Antony, Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Honz, Jan Kec, Vojtěch Kotrba, Lubor Matras, Jan Metelka, Lukáš Tejnor, Štěpán Vršťala vs David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš
23. Lubor Matras 33 Michal Hladík 53. Tomáš Zahrádka 51. Michal Roubal
7. 4. 13 13:45 HANSP Drsný šrouby Sokol Suchdol TJ 1. 3:1 (2:0)
Domácí vyhráli zaslouženě. Lukáš Kubelka, Martin Budař
Drsný šrouby Sokol Suchdol TJ
David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Jiří Kasal, Roman Polz, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Václav Erler, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Petr Maleček, Josef Petr, Michal Zatrapa