Ne 2.6.13 15:00 MIKU4 Stříbrný hroch C Airconquest F.F.C.   (HL8R)
Ne 2.6.13 16:15 MIKU4 F.R.F. mit vocet Pragsterdamn   (HL8Q)
Ne 2.6.13 17:30 MIKU4 Bloodz Parádníci   (HL8N)
So 8.6.13 11:15 HANSP Boca Seniors Notor Střešovice FC   (HL7H)
So 8.6.13 12:30 HANSP Arsenal Prague Stars beer   (HL7I)
So 8.6.13 13:45 HANSP Torpedo Barrandov Dejvický expres   (HL4E)

15. 6. 13 10:00 DEKAN Huňáč PK Hashlerka THC 1993 A 11. 0:6 (0:4)
Bojovné utkání, které proběhlo v režii hostujícího týmu. Hosté byli jednoznačně lepší a zaslouženě vyhráli.
Huňáč PK Hashlerka THC 1993 A
Pavel Jirka – Oldřich Benda, Patrik Jirka, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Taras Vatral, Miloš Velinský vs Roman Davídek – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor
15., 23., 29. Petr Glamoš
22. Jiří Cibelius
50. Ladislav Boch
52. Tomáš Sokol
1. 6. 13 10:00 BECH Hashlerka THC 1993 A Hoptajch team 10. 1:3 (0:2)
Domácí pouze 4+1, později jim ale došel dech. Kratochvíl
Hashlerka THC 1993 A Hoptajch team
Milan Pristaš – Ladislav Boch, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Marek Tkáč, Petr Vachl vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Marek Růžička, Michal Sommer, Václav Svoboda
31. Petr Glamoš 7., 30. OG
40. Erik Ackermann
25. 5. 13 13:45 ZAK Hashlerka THC 1993 A Šnek FC A 9. 1:1 (1:0)
Domácí spíše bránili a tempu hry se přizpůsobili i hosté. Jan Soušek, Jan Škramlík
Hashlerka THC 1993 A Šnek FC A
Roman Davídek – Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Miroslav Neubauer, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář
15. OG 40. Pavel Nosek
18. 5. 13 11:15 zzNOVOB New Jersey Devils B Hashlerka THC 1993 A 8. 10:2 (7:2)
Jasná záležitost domácího týmu. Hlavně Korn s Marečkem si se soupeřem dělali co chtěli. Klail,Vojtěch
New Jersey Devils B Hashlerka THC 1993 A
Jan Bleha – Ladislav Korn, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Lukáš Mušinský, Václav Perlík vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Tábor, Petr Vachl, Vladimír Vachl
27. Petr Vachl
11. 5. 13 13:45 ZAK Hashlerka THC 1993 A Balbín FC 7. 2:0 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Kyjak
Hashlerka THC 1993 A Balbín FC
Roman Davídek – Ladislav Boch, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Vladimír Vachl vs Miroslav Václavík – Pavel Hynek, Václav Kulda, Ondřej Kulíček, Petr Lichtenberg, Tomáš Panýrek, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, František Tesař
12. Tomáš Sokol
36. Aleš Hodaň
38 Tomáš Sokol
4. 5. 13 08:45 ZAK GoGo 1.NC Hashlerka THC 1993 A 6. 5:0 (1:0)
V první půli vyrovnaná hra, ve druhé půli jasně lepší domácí , kteří po zásluze vyhráli.
GoGo 1.NC Hashlerka THC 1993 A
Pavel Kolář – Jindřich Bárta, Jan Jinek, Radovan Král, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Richard Novotný, Petr Orlowski, Vojtěch Šplíchal, Aleš Zmeškal vs Roman Davídek – Ladislav Boch, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Marek Tkáč
22. Richard Novotný
37. Vojtěch Šplíchal
55. Jan Jinek
58., 59. Petr Orlowski
27. 4. 13 12:30 ZAK Hashlerka THC 1993 A 1.FC Lehovec 5. 2:3 (0:2)
Lehovec hrál první půli ve čtyřech, ale i přesto měli více ze hry. Hashlerka se probudila pozdě a na zisk bodů už to nestačilo. Lubor Matras, Michal Hladík
Hashlerka THC 1993 A 1.FC Lehovec
Luboš Davídek – Jiří Cibelius, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Petr Kohlíček, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Vladimír Vachl vs Erik Srch – Jakub Daněček, Lukáš Harviš, Jan Kohlbeck, Jan Macek, Jakub Neuwirth, Tomáš Veselý
42. Marek Tkáč
54. Jiří Cibelius
3. Tomáš Veselý
6. Lukáš Harviš
37. Jakub Neuwirth
20. 4. 13 13:45 ZAK Plameňáci 1.FC A Hashlerka THC 1993 A 4. 2:2 (0:0)
Zajímavé utkání, ve kterém se dlouho čekalo na gól. Nakonec do dali domácí a když po pár minutách přidali ještě jeden, zdálo se, že je rozhodnuto. V posledních deseti minutách se ale hostům podařilo vyrovnat.
Plameňáci 1.FC A Hashlerka THC 1993 A
Jan Brynda – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Milan Syrový, Jiří Zazadzi vs Roman Davídek – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Vladimír Vachl
40. Michal Jun
46. Jiří Zazadzi
53 Jan Malý 50. Jiří Cibelius
55. Tomáš Sokol
16. Aleš Hodaň
13. 4. 13 08:45 P1 Hashlerka THC 1993 A Partizan Praha 3. 2:4 (1:3)
Hosté zápas kontolovali, i když v závěru zbytečně polevili a museli se trochu bát o výsledek. Procházka
Hashlerka THC 1993 A Partizan Praha
Roman Davídek – Luboš Davídek, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl, Vladimír Vachl vs Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Adam Kůrka, Lukáš Lexa, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Milan Rada, Marek Špivák, Pavel Vojta
10. Marek Tkáč
47. Petr Vachl
11. Karel Mráz
17., 26., 45. Marek Špivák
59. Lukáš Lexa
59. Ondřej Pospíšil
6. 4. 13 10:00 P1 Kalich club Žižkov Hashlerka THC 1993 A 2. 1:4 (1:3)
Téměř bez střídání hrající Kalich nestačil na svého fotbalovějšího soupeře. Od úvodních minut byl jasný vítěz utkání, který se opřel o výkon svého kapitána. Zdeněk Bajan, Jaroslav Kubík
Kalich club Žižkov Hashlerka THC 1993 A
Ondřej Bechynský – Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Jiří Hudeček, Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný, Lukáš Somol vs Milan Pristaš – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Petr Kohlíček, Marek Tkáč, Petr Vachl, Vladimír Vachl
30. Tomáš Ekrt 3. Jiří Cibelius
5. Luboš Davídek
14., 45. Petr Glamoš
30. 3. 13 11:15 zzNOVOB Hashlerka THC 1993 A Kapr tým 86 B 1. 4:0 (2:0)
Bojovné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Voldán
Hashlerka THC 1993 A Kapr tým 86 B
Roman Davídek – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl, Vladimír Vachl vs Tomáš Plevka – Martin Hyža, Martin Janoušek, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Robert Oršulík, Jan Sýkora