Ne 14.4.13 15:00 P1 Černý pumy S.N.F. B   (HL7H)
Ne 16.6.13 16:00 HOSTI Torpédo Řepy Poštmistři A   (HL6J)
Ne 16.6.13 17:15 HOSTI Hattrick Prosek FC Ugandská ťava   (HL7L)

23. 6. 13 16:15 P3 Sací komando Modřany Callida CS 11. 1:4 (0:2)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty. Trnka
Martin Kupka – Tomáš Čížek, Jan Lukáč-Baranec, Tomáš Růžička, Ladislav Švábenický ml., Lukáš Vališ, Miroslav Ženíšek vs Miroslav Schleichert – Jiří Drábek, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Michal Nehyba, Radek Nezval, Lukáš Souček, Petr Šoufek, Josef Táborský
19. Petr Šoufek
58. Josef Táborský
59. Petr Laurich
9. 6. 13 18:45 MIKU1 Améby AFC B Sací komando Modřany 10. 3:3 (1:1)
Zaslouženou remízou skončil vynikající zápas, kde oba týmy měli mnoho šancí na vítězství. Husák,Čapla
Améby AFC B Sací komando Modřany
Jan Beneš – Richard Adamec, Marek Čekan, František Kroužil, Ivan Lach, Tomáš Macalík, Martin Matoušek, Jakub Šůs vs Michal Kalbáč – Viliam Baranec, Tomáš Čížek, Michal Kalbáč ml., Martin Kupka, Petr Lukáč, Tomáš Růžička, Tomáš Strnad, Lukáš Vališ, Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek
28. Jakub Šůs
46. Tomáš Macalík
55. Martin Matoušek
30. Tomáš Čížek
37., 51. Lukáš Vališ
2. 6. 13 16:15 DEKAN Sací komando Modřany Unreal Students FC 9. 7:2 (3:1)
Z počátku vyrovnané utkání se po první půli stalo jednoznačnou záležitostí pro domácí.
Sací komando Modřany Unreal Students FC
Michal Kalbáč – Tomáš Čížek, Martin Kupka, Petr Lukáč, Lukáš Vališ, Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek vs Davide Vitale – Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, Luděk Tichý, David Veselý, Štěpán Weinzettl
3. Miroslav Ženíšek
7., 37. Lukáš Vališ
28., 59. Tomáš Veselý
50., 53. Tomáš Čížek
13. Luděk Tichý
55. David Veselý
26. 5. 13 18:45 ZABEH Youngsters FC Sací komando Modřany 8. 15:2 (7:2)
Domácí byli o několik tříd lepší. Michal Stoklasa, David Pokorný
Youngsters FC Sací komando Modřany
Lukáš Mihula – Denis Duga, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Miloslav Pavelka, Miroslav Verner vs Martin Kupka – Viliam Baranec, Michal Kalbáč ml., Jakub Krucký, Petr Lukáč, Tomáš Strnad, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek
2., 5., 8., 39., 46., 60. Miroslav Verner
21., 26., 30., 45., 54. Jakub Maršoun
28., 37. Miloslav Pavelka
32., 41. Denis Duga
6., 19. Petr Lukáč
19. 5. 13 17:30 MIKU3 Petrovice B Sací komando Modřany 7. 1:8 (1:3)
Saci komando mělo po celý zápas převahu. Karel Kudrna, David Skřivan
Petrovice B Sací komando Modřany
Radek Stránský – Roman Bouda, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Filip Kejzlar, Petr Machovec, Radoslav Malysz, Haithem Mutwalli vs Michal Kalbáč – Viliam Baranec, Tomáš Čížek, Michal Kalbáč ml., Jakub Krucký, Martin Kupka, Jan Lukáč-Baranec, Tomáš Růžička, Tomáš Strnad, Ladislav Švábenický ml., Lukáš Vališ, Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek
5. Haithem Mutwalli 6., 53. Michal Kalbáč ml.
9. Lukáš Vališ
15., 58. Tomáš Veselý
42., 51. Tomáš Čížek
50. Tomáš Růžička
12. 5. 13 17:30 MIKU2 Sací komando Modřany Květák 6. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání plné bojovnosti. Vyhrál střelecky úspěšnější tým. Kratochvíl M.
Sací komando Modřany Květák
Michal Kalbáč – Tomáš Čížek, Michal Kalbáč ml., Jakub Krucký, Martin Kupka, Jan Lukáč-Baranec, Tomáš Růžička, Tomáš Strnad, Ladislav Švábenický ml., Lukáš Vališ, Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek vs Vít Havel – Martin Čech, Jiří Karvai, Ondřej Koc, Lukáš Nevyjel, Petr Pospíšil, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař
40., 54. Lukáš Vališ 35 Tomáš Strnad 17. Ondřej Koc
20. OG
36. Jakub Tesař
33. Martin Čech
35. Jiří Karvai
5. 5. 13 17:30 MIKU4 Slavoj Legends Sací komando Modřany 5. 1:1 (1:1)
Zápas v dobrém tempu s mnoha nevyužitými šancemi. Roman Fiala, Ota Kopřiva
Slavoj Legends Sací komando Modřany
Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski, Josef Vítovský, Jan Zemina vs Michal Kalbáč ml. – Tomáš Čížek, Jakub Krucký, Martin Kupka, Jan Lukáč-Baranec, Tomáš Růžička, Tomáš Strnad, Lukáš Vališ, Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek
30. Michal Pospíšil 48 Jakub Jandus 13. Jan Lukáč-Baranec
28. 4. 13 18:45 MIKU3 Sací komando Modřany Kolomajzna TJ 4. 4:1 (2:1)
Oboustranně slušně hrané utkání, v němž o výhře domácch rozhodl lepší pohyb domácích a přesnější koncovka.
Sací komando Modřany Kolomajzna TJ
Michal Kalbáč – Tomáš Čížek, Michal Kalbáč ml., Jakub Krucký, Martin Kupka, Jan Lukáč-Baranec, Tomáš Strnad, Lukáš Vališ, Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek vs Karel Klíma – Juan Carlos Bernal, Petr Burda, Radoslav Čepák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Ladislav Máčai, Jiří Philipp, Lukáš Pytlíček
18. Tomáš Veselý
29., 52., 58. Tomáš Čížek
25. Michal Košlík
21. 4. 13 16:15 DEKAN Horst 1.FC Sací komando Modřany 3. 2:7 (2:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Jáchym Koudela, David Sedliský
Horst 1.FC Sací komando Modřany
Miroslav Zámola – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Michal Míka, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Jakub Uxa vs Michal Kalbáč – Tomáš Čížek, Martin Kupka, Jan Lukáč-Baranec, Tomáš Růžička, Tomáš Strnad, Ladislav Švábenický ml., Lukáš Vališ, Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek
1. Miroslav Zámola
19. Petr Hlavička
3., 51., 57. Tomáš Čížek
15., 52. Tomáš Růžička
46., 53. Lukáš Vališ
7. 4. 13 16:15 DEKAN Sací komando Modřany Heliport SK 2. 4:2 (2:2)
Na začátku zápasu domácí tlačili na hosty. V první půli tým domácích dal 2 góly.Tím zápas vypadal, že hosté, kteří také v první půli dali gól, byli bez nadějí. Domácí v druhé půli navýšili své vedení o 2 branky a jelikož soupeř již branku nestřelil, bylo rozhodnuto.
Sací komando Modřany Heliport SK
Michal Kalbáč – Tomáš Čížek, Jakub Krucký, Martin Kupka, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Tomáš Růžička, Tomáš Strnad, Ladislav Švábenický ml., Lukáš Vališ, Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek vs Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Libor Jedlička, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Daniel Mago, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Jiří Velebil
22. Lukáš Vališ
30. Jakub Krucký
33., 44. Tomáš Čížek
8., 14. Viktor Kulíšek
1. 4. 13 18:45 MIKU3 Klikaři FC Sací komando Modřany 1. 3:1 (3:1)
Zápas byl celkově vyrovnaný, ovšem v půli prvního poločasu rozhodly dvě rychle vstřelené branky týmem Klikaři. Sací komando se ale zmohlo na odpověď a vypracovali si několik šancí, ale neproměnili je. Jakub Mikunda, Marek Schuma