Pá 29.3.13 19:30 DEKAN Améby AFC A Démoni   (HL4D)
Pá 29.3.13 20:45 DEKAN El Barto Rum Zahořany HT   (HL7G)
Pá 24.5.13 17:45 ZABEH Defect Praha Torpédo Hulín FC   (HL7G)
Pá 24.5.13 19:00 ZABEH TBC Lachtan B Purple Team AFK   (HL8J)
Po 10.6.13 18:00 STER1 Bronx KKK A Milenium Praha FC   (HL5A)
Po 10.6.13 19:15 STER1 J.R.Club A Nikdo nikde   (HL4A)

25. 6. 13 19:45 HRAB3 Taurin 1.FC HNK Praha FC 11. 3:1 (2:0)
Od začátku zápasu měl Taurin převahu kterou postupně vyjadřoval goly. HNK hrálo na brejky. Paleček, Papayová
Taurin 1.FC HNK Praha FC
Martin Podolák – Martin Dlabáček, Michal Kubát, Daniel Milota, Robert Šimek, Jan Staněk, Jan Zapletal vs Martin Šik – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Tomáš Křivda, Stanislav Plecitý, Ondřej Plíhal, Pavel Vágner
8., 12., 44. Michal Kubát 41. Martin Šik
13. 6. 13 18:15 MIKU4 HNK Praha FC PRKA 10. 3:5 (2:1)
Vyrovnané utkání dokázali PRKA otočit ve svůj prospěch zlepšeným výkonem ve druhém poločase.
HNK Praha FC PRKA
Martin Šik – Ondřej Cabejšek, Jakub Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Stanislav Plecitý vs Antonín Vrána – Maxime Gardie, Lukáš Kutek, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták
12., 33. Antonín Hráský
27. Stanislav Plecitý
6., 59. Richard Mareš
37. Lukáš Kutek
40. Marek Viták
52. Martin Šantrůček
6. 6. 13 20:15 STOD Prase FC HNK Praha FC 9. 1:2 (0:1)
Slušně hrané utkání, ve kterém byli o něco šťastnější hosté. Aleš Kvasnička, Ladislav Němec
Prase FC HNK Praha FC
Martin Havlíček – Richard Cuřín, Jan Doležel, František Hinz, Libor Hruška, Jiří Pudil vs Josef Jonáš – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Ondřej Plíhal, Pavel Vágner
57. Libor Hruška 19. Stanislav Plecitý
57. Antonín Hráský
22. 5. 13 20:30 STER2 HNK Praha FC Pivušky FC 8. 6:4 (2:4)
V prvním poločase byli lepší hostující Pivušky, ale ve druhém poločase se projevila síla mnohem mladších hráčů. Krásné, technické a naprosto fair play hrané utkání. Vladimír Nedvídek
HNK Praha FC Pivušky FC
Martin Šik – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý vs Aleš Chvátal – Milan Beneš, Jan Hampl, Josef Kurfürst, Richard Novotný, Petr Ovčáček, Jaroslav Vimer
26. Jaroslav Vimer
14. 5. 13 19:00 P2 Modrá vopice TJ HNK Praha FC 7. 0:2 (0:0)
Hosté od první minuty dominovali, domácí se zmohli na několik pološancí až v závěru a přesto inkasovali v poslední minutě.
Modrá vopice TJ HNK Praha FC
Filip Hamza – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Michal Krpálek, Daniel Navrátil, Petr Šilhánek, František Vyskočil vs Martin Šik – David Henzl, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner
39. Jan Plavka
60. Pavel Vágner
9. 5. 13 17:00 DEKAN HNK Praha FC Metro AFK 6. 3:1 (1:1)
Domácí měli více ze hry po celou dobu utkání a svou převahu zužitkovali v závěru utkání dvěma góly.
HNK Praha FC Metro AFK
Josef Jonáš – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Jan Oborský, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner vs Michal Měkota – Tomáš Bláha, Miroslav Fexa, Petr Jelínek, Martin Kolitsch, Stanislav Kopinec, Jan Rozkovec, Michal Vácha
19. Vojtěch Luhan
42. Pavel Vágner
59. Vladimír Fišar
15. Stanislav Kopinec
1. 5. 13 20:45 MIKU4 Literpool United HNK Praha FC 5. 1:11 (0:7)
Martin Daniš, Oldřich Přibyl
Literpool United HNK Praha FC
Jiří Samek – Michal Jágrik, Artem Movsesyan, Zdeněk Popelka, Petr Sekyra, Jakub Žerebný vs Martin Šik – Vladimír Fišar, Josef Jonáš, Tomáš Křivda, Vojtěch Luhan, Jan Oborský, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner
47. Artem Movsesyan 1. Jan Plavka
8., 14., 15., 50. Pavel Vágner
10. Vladimír Fišar
13. Jan Oborský
29., 31., 41. Stanislav Plecitý
34. Vojtěch Luhan
23. 4. 13 18:30 HRAB3 HNK Praha FC Krabí výměšky FC 4. 1:1 (1:1)
Čikara
HNK Praha FC Krabí výměšky FC
Martin Šik – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Jan Plavka, Ondřej Plíhal, Pavel Vágner vs Ivan Matola – Jakub Chochola, Tomáš Fojtek, Tomáš Förster, Jan Liška, Ondřej Liška, Petr Liška, Pavel Němeček, Daniel Plaček, Tomáš Valeš
26. Pavel Vágner 6. Ondřej Liška
18. 4. 13 18:15 HANSP HNK Praha FC VZ 3. 4:5 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Husák
HNK Praha FC VZ
Martin Šik – Vladimír Fišar, David Henzl, Josef Jonáš, Jan Oborský, Jan Plavka, Ondřej Plíhal, Pavel Vágner vs Jakub Petráček – Tomáš Černý, Ondřej Fousek, Pavel Hladík, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek
35., 53. Pavel Vágner
51. Ondřej Plíhal
58. David Henzl
8. Tomáš Černý
32., 39., 55., 57. Ondřej Fousek
3. 4. 13 18:00 zzDOLME Dynamo Prak HNK Praha FC 2. 3:6 (1:0)
Domácí pouze 4+1, přesto bojovali o body až do konce, leč síly jim odpadly. Dufek P.