Pá 20.9.13 18:00 P1 Ferri FC Sedm zbabělých B   (HL3C)
Pá 20.9.13 19:15 P1 Guatemalské ještěrky Stará garda   (HL4D)
Út 15.10.13 19:00 P1 Výtržník HFC Steve   (HL4B)
Út 15.10.13 20:15 P1 Beercelona FC GFC Regent B   (HL8E)
Pá 18.10.13 17:00 BECH Černý koně TMK Blesk VK A   (HL8K)
Pá 18.10.13 18:15 BECH Severní vítr je krutý! Šejk Peterka   (HL7G)

4. 12. 13 17:45 HRAB1 Lachtánci 1.WC Žalud United 1.PC 11. 3:4 (1:4)
Domácí se v oslabení ujali vedení, ale soupeř vyrovnal a do poločasu už 3 góly odskočil. Po změně stran domácí zápas zdramatizovali, ale Žalud vítězství uhájil. Čapla, Rajniš
Lachtánci 1.WC Žalud United 1.PC
Radek Janouš – David Polcar, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka vs Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr, Miloš Verner
7., 52. Jan Tyburec
33. Jarmil Vavřina
20. Petr Kucmocht
25., 29. Jan Šobr
28. Filip Šafránek
18. 11. 13 19:00 P1 Žalud United 1.PC Spirit bar FC B 10. 2:5 (1:3)
Přes značnou územní převahu ve druhé půli nedokázal Žalud vytvořit a proměnit větší počet šancí, za což byl potrestán velmi efektivním Spiritem. Ondřej Mach, Michal Hacaperka
Žalud United 1.PC Spirit bar FC B
Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr, Miloš Verner vs Roman Vyšín – Václav Bělunek, Václav Mojžíš, Petr Pěch, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, David Soucha, Ondřej Volf, Miroslav Zahradníček
4. Petr Kucmocht
37. Jan Šobr
7., 28., 44., 60. Ondřej Volf
25. Václav Bělunek
13. 11. 13 19:15 STER1 Kelímci 3.FC Žalud United 1.PC 9. 1:2 (0:1)
Slušně hrané utkání solidní úrovně, které rozhodla lepší koncovka hostů. Václav Blažek, Štefan Ševčík
Kelímci 3.FC Žalud United 1.PC
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, Jan Mrzena, Petr Mrzena, David Runt vs Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr
39. Miloň Jedlička 4., 36. Jan Šobr
31. 10. 13 18:00 SCBEC Žalud United 1.PC PRKA 8. 2:1 (1:1)
Bojovné utkání kde navrch měli domácí. Stanislav Roček, Roman Švejstil
Žalud United 1.PC PRKA
Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Jan Šobr vs Lukáš Venclík – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Pavel Jahoda, Lukáš Kutek, Richard Mareš
2., 44. Pavel Čermák 7. Richard Mareš
23. 10. 13 20:30 STER3 J.R.Club B Žalud United 1.PC 7. 1:3 (1:0)
První pločas v režii domácích, po přestávce ale Žalud otočil skóre. Jan Vápeník, Jan Bláha
J.R.Club B Žalud United 1.PC
Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Jindřich Ottl, Lukáš Skřivan vs Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr
22. Jindřich Ottl 32. Petr Kucmocht
35. Jan Šobr
58. Petr Fröhlich
40. Jan Šobr
45. Jakub Kosík
16. 10. 13 19:30 zzNOVOB Žalud United 1.PC Killing power FC 6. 5:2 (3:1)
Vyrovnané utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Žalud United 1.PC Killing power FC
Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr, Miloš Verner vs Daniel Preis – Jan Hrdina, Milan Hromas, Petr Jančík, Petr Mlateček, Lukáš Preis
7. Pavel Čermák
18., 56. David Gumiňski
27. Jakub Kosík
58. Martin Kucmocht
13. Jan Hrdina
40. Milan Hromas
10. 10. 13 20:30 SCBEC Czech line Žalud United 1.PC 5. 1:4 (1:2)
Zápas ovlivnil silný déšť, ve kterém měli šťastnější koncovku hráči Žaludu. Boubík
Czech line Žalud United 1.PC
Stanislav Apolenár – Martin Ejem, Jakub Fišer, Václav Přeučil, Milan Salavec, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Libor Zientek vs Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr
9. Stanislav Smeták 7. OG
26. Petr Volf
41. Miroslav Šafránek
54. Pavel Čermák
2. 10. 13 18:00 zzDOLME Žalud United 1.PC Paráda 4. 0:6 (0:4)
První poločas rozhodl. Poklidné utkání. Kvalita na straně hostů. Jiří Holub, Tomáš Fořt
Žalud United 1.PC Paráda
Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Jan Šobr vs Martin Mottl – Pavel Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Martin Švehla, Zbyšek Tržil, David Vaško, Petr Vorlíček
1. David Vaško
5., 16., 41. Zbyšek Tržil
27. Pavel Kural
52. Ondřej Losos
25. 9. 13 18:15 MIKU2 Alkohol Tea FC Žalud United 1.PC 3. 7:1 (3:1)
Jednoznačná převaha domácího týmu. Klail
Alkohol Tea FC Žalud United 1.PC
Zdeněk Roubal – Pavel Brabec, Jiří Neuwirth, Jan Procházka, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr, Miloš Verner
8., 9., 40., 59. Jan Procházka
21. Jiří Neuwirth
36. Tomáš Václavík
56. Zdeněk Roubal
2. Petr Kucmocht
17. 9. 13 20:15 MOTO3 Sváteční mančaft Žalud United 1.PC 1. 3:2 (2:0)
Vyrovnaný mač s šancemi na obou stranách. Domácí měli silnější 1.půli a to nakonec rozhodlo celý zápas. Jan Kosík, Petr Morávek
Sváteční mančaft Žalud United 1.PC
Ondřej Kubát – Roman Dolanský, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Pawel Lesiak, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka, Aleš Ulrych vs Petr Volf – Petr Fröhlich, Petr Fulín, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Filip Šafránek, Miroslav Šafránek, Jan Šobr, Miloš Verner
13., 14. Ondřej Kubát
50. Aleš Ulrych
45. Filip Šafránek
59. Petr Fulín
11. 9. 13 19:15 STER2 Žalud United 1.PC NBND FC 2. 2:1 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka, Barkman
Žalud United 1.PC NBND FC
Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Miroslav Šafránek, Jan Šobr, Miloš Verner vs Ondřej Schmied – Jakub Kaifer, Martin Loquens, Petr Loquens, Josef Rajchl, Jan Rett, Pavel Šafář, Petr Šebesta, Milan Šturma