Ne 15.9.13 15:00 MIKU2 Trafic Kladno Čanda bůráků   (HL8P)
Ne 15.9.13 16:15 MIKU2 Úterní hosté Ski FC B Integrita Jinonice   (HL7L)
Ne 15.9.13 17:30 MIKU2 Torpédo Řepy xPěstební dělnice   (HL6K)
Čt 3.10.13 18:15 MIKU2 Viktoria Bítovská VET A Queen´s park club VET   (VL2B)
Čt 3.10.13 19:30 MIKU2 Don Giovanni VET Hertha ZMZ VET   (VL3D)
Čt 3.10.13 20:45 MIKU2 Orosený Paragraf Opatoff A K   (HL6F)

29. 11. 13 18:15 P2 Tutto bene A Bílá pohroma 11. 3:7 (0:5)
Oba týmy předvedly technicky zdatný výkon, ovšem Bílá pohroma udeřila mocnou silou a zvítězila. Jiří Rohlík, Zdeněk Maršík
Tutto bene A Bílá pohroma
Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, Lukáš Josinek, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov vs Petr Paleček – Lukáš Císař, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Josef Viktora, Václav Zubal
50. Václav Zubal
15. 11. 13 19:15 P2 Žlutá křídla Tutto bene A 10. 3:5 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase domácím došel redbull, aby jim dal křídla a hosté třemi rychlými góly rozhodli o osudu utkání a o své výhře. Hošek
Žlutá křídla Tutto bene A
Jakub Fajfr – Jakub Cabrnoch, Radovan Chalupka, Jakub Kafka, Filip Kozák, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Martin Vágner vs Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
21., 32. Filip Kozák
57. Jakub Cabrnoch
4., 51. Martin Řádek
36., 55. Pavel Kubal
47. Josef Fidler
8. 11. 13 19:30 PRKOP President FC Tutto bene A 9. 1:1 (0:0)
Utkání s mnoha šancemi, ale ujaly se jen dvě střely. Remíza je zasloužená. Pavel Ležatka, Petr Kabát
President FC Tutto bene A
Marek Fišl – Jakub Dvořák, Vojtěch Ebr, Martin Holeček, Jan Mudraninec, Václav Potužník, Kirill Prilepskiy vs Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Petr Procházka, Martin Řádek
49. Vojtěch Ebr 57. David Jahodář
1. 11. 13 20:30 ZAK Tutto bene A Pradox 1.FC 8. 2:0 (1:0)
Prvních 20 minut odehrál Pradox pouze ve složení 4+1, přesto byla hra naprosto vyrovnaná, první gól však vstřelilo přesilovku hrající Tutto Bene. Po 20 minutách dorazil Klaik, který se mohl na začátku druhé půle zařadit mezi střelce, když jeho šikovný teč skončila na břevně. Bylo o co hrát až do závěrečného hvizdu. Procházka
Tutto bene A Pradox 1.FC
Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Yuriy Yehorov vs Josef Klail – Tomáš Hettner, Pavel Houžvička, Jiří Krejčík, Michal Roháč, Daniel Růžička, Roman Sahula, Martin Ševčík, Josef Solich
12. David Jahodář
32. Pavel Kubal
20. 10. 13 20:00 MIKU3 Ontosport Tutto bene A 7. 6:2 (3:0)
Ontosport byl fotbalovější a zaslouženě vyhrál. Své šance dokázal z větší části proměnit. Smetana
Ontosport Tutto bene A
Jiří Žák – Šimon Dukát, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda vs Petr Krákora – Filip Fidler, Tomáš Hybský, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
20., 54., 57. Michal Svoboda
21. Zdeněk Novák
24. Karel Novák
52. Matěj Filip
40. Filip Fidler
59. Pavel Kubal
11. 10. 13 19:30 DEKAN Tutto bene A Los Muchachos 6. 2:1 (1:0)
Zápasy byl velmi vyrovnaný. Domácí nakonec byli lepší a zvítězili. Symon
Tutto bene A Los Muchachos
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Lukáš Josinek, Petr Procházka, Martin Řádek vs Ondřej Kořínek – Igor Homolka, Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Pavel Nulíček, Jan Vážný
29. Josef Fidler
31. Petr Procházka
41. Jan Vážný
4. 10. 13 17:45 STOD Gladiators Beroun Tutto bene A 5. 11:1 (4:0)
Hosté doplatili na to, že neměli nikoho na střídání. Procházka
Gladiators Beroun Tutto bene A
Antonín Joska – Milan Březina, Josef Hejna, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, David Tregler, Michal Vlček vs Martin Řádek – Filip Fidler, Josef Fidler, Lukáš Josinek, Pavel Kubal, Petr Procházka, Yuriy Yehorov
39. Pavel Kubal
27. 9. 13 19:15 ZAK Tutto bene A Efficenza AC 4. 4:0 (0:0)
Hosté pouze 4+1. Dlouho se drželi ale ve druhé půli jim došel dech. Trnka
Tutto bene A Efficenza AC
Petr Krákora – Lukáš Josinek, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Michal Lipovský
35., 60. Pavel Kubal
42. Lukáš Josinek
51. Petr Procházka
7 Petr Krákora
20. 9. 13 20:45 DEKAN Dukla Praha FK Tutto bene A 3. 0:1 (0:1)
Pěkné utkání plné zahozených šancí na obou stranách. Utkání rozhodl nešťastný vlastní gól. Martin Cuhra, Petr Habásko
Dukla Praha FK Tutto bene A
Miroslav Kopp – Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk vs Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, Lukáš Josinek, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
9. OG
13. 9. 13 17:00 DEKAN Tutto bene A Eukaryota 2.LKW 2. 5:1 (3:0)
Po vyrovnaném prvním poločase si vítězství domácí nenechali ujít a ve druhé půly zápas kontrolovali.
Tutto bene A Eukaryota 2.LKW
Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Lukáš Josinek, Miloš Klapal, Petr Procházka, Martin Řádek vs Milan Pick – Jan Dvořák, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Ján Pospěch, Michal Příbaň, Filip Vodička
1., 6., 17., 55. Lukáš Josinek
35. David Jahodář
44. Petr Konůpka
8. 9. 13 20:00 DEKAN Defect Praha Tutto bene A 1. 2:2 (2:1)
Důrazně hrané utkání vysoké úrovně skončilo zaslouženou remízou. Jan Široký, Ondřej Zeman
Defect Praha Tutto bene A
Tomáš Vitiš – Jan Beneš, Jan Hammer, Marek Plojhar, Jan Smetana, Václav Soukup, Martin Štoncner vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov