So 5.10.13 08:45 P1 Partizan Praha Plameňáci 1.FC A   (HL6H)
So 5.10.13 10:00 P1 Nulová šance Kalich club Žižkov   (HL7H)
So 30.11.13 10:00 ZAK One Team, One Dream Jabadabadoo Prosek   (HL8L)
So 30.11.13 11:15 ZAK Plameňáci 1.FC A GoGo 1.NC   (HL6H)
So 30.11.13 12:30 ZAK Gremio Šílené veverky   (HL8M)

24. 11. 13 12:30 KBELY Výlov 0.FC Bröndby codein IF 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Vladimír Svoboda, Boris Novotný
Výlov 0.FC Bröndby codein IF
vs Aleš Řeřicha – Robert Franěk, Marek Gallo, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jan Oswald, Jakub Štěpán, Jan Tóth, Matouš Vacík
17. 11. 13 16:15 ZABEH WTF Výlov 0.FC 10. 5:4 (2:1)
Velmi slušně hrané utkání. Oba týmy si s chutí zahrály fotbal. V dramatické koncovce nakonec zvítězilo domácí mužstvo. Zdeněk Klíma
WTF Výlov 0.FC
Tomáš Michálek – Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Jan Gregor, Martin Hakl, Michal Průša vs Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Pavel Svoboda
52. Vojtěch Hála
10. 11. 13 20:30 BECH Valícíse Kojoti Výlov 0.FC 9. 5:4 (0:2)
Krásný vyrovnaný zápas, remíza by zápasu slušela více. Tomáš Bárta, Martin Phillip
Valícíse Kojoti Výlov 0.FC
Ondřej Charvát – Ondřej Falber, Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Martin Váša, Vojtěch Vonička vs Aleš Fexa – Dimitrij Cír, Jiří Fexa, Vojtěch Hála, Karel ml. Kejval, Pavel Mičánek, Pavel Svoboda, Martin Vegricht
58. Dimitrij Cír
3. 11. 13 16:15 DEKAN Výlov 0.FC Texas N.Strašecí FC 8. 1:4 (1:0)
Věkově starší domácí tým držel 50.minut se soupeřem krok, ale v závěrečné 10timinutovce dostal 4 góly. Jan Zelenka, Tomáš Rakušan
Výlov 0.FC Texas N.Strašecí FC
Karel Mrvík – Zdeněk Černý, Aleš Fexa, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Martin Vegricht vs Lukáš BěloušekMiroslav Blaha, David Mrnka, Jiří Pelc, Ondřej Pokorný, David Scharf, Dominik Štoger, Jan Svoboda
12. Zdeněk Černý 52. Miroslav Blaha
56. Ondřej Pokorný
58. Jan Svoboda
59. David Mrnka
28. 10. 13 18:45 P2 FC 1869 Výlov 0.FC 7. 5:0 (3:0)
Hodně průměrný výkon obou týmů. Už od půlky první půle bylo jasné, že vítězem dnešního utkání budou domácí, kteří byli daleko lepší a fotbalovější. Martin Lukšík, Václav Lukšík
FC 1869 Výlov 0.FC
Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Josef Šafařík vs Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Jiří Fexa, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Martin Vegricht
8. Alexandr Jakobe
12. Adam Levák
29. Lukáš Novák
35. Luboš Kitzberger
60. OG
20. 10. 13 18:45 MIKU3 Výlov 0.FC Sexnejensex 6. 1:4 (0:2)
Domácí hráli pouze v počtu 4+1, ale hosté se dlouho nemohli prosadit. Až ke konci hosté vstřelili dvě branky a své vítězství potvrdili. Smetana,Čáp
Výlov 0.FC Sexnejensex
Martin Vegricht – Aleš Fexa, Jiří Fexa, Vojtěch Hála, Karel Mrvík vs Emil Horný – Petr Čihák, Martin Hauft, David Hösl, David Krejča, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž, Jindřich Štefan
46. Jiří Fexa 5., 54., 56. David Krejča
12. Martin Hauft
13. 10. 13 18:45 METE1 Výlov 0.FC Hattrick Prosek FC 2. 2:7 (0:3)
Zápas, kde zvítězil fotbalovější tým. Škoda, že se v 1.půli domácí nesešli, mohlo by to být zajímavější. Petr Chlumecký, Marek Černý
Výlov 0.FC Hattrick Prosek FC
Jan Vomáčka – Aleš Fexa, Karel ml. Kejval, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Martin Vegricht vs Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Vojtěch Tobola
35. Aleš Fexa
59. Martin Vegricht
5. Miroslav Bořil
19., 48., 52., 60. Jiří Březina
22. Miroslav Láník
51. Tomáš Pečuk
6. 10. 13 17:30 MIKU4 Old Ball FK Výlov 0.FC 5. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém vyhráli domácí díky výbornému výkonu brankáře Švaňka. Petr Hloušek, Ladislav Stehlík
Old Ball FK Výlov 0.FC
Jaromír Švaněk – Martin Chasa, Martin Králík, Miloslav Machka, Robin Machka, Jakub Motyčka, Lukáš Motyčka, Ondřej Vašek vs Jan Vomáčka – Aleš Fexa, Jiří Fexa, Vojtěch Hála, Karel ml. Kejval, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Pavel Svoboda, Martin Vegricht
10. Jakub Motyčka
34. Martin Králík
29. 9. 13 18:45 SCBEC Výlov 0.FC Rumové pralinky FC 4. 2:6 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil, zápas odpískali RP.
Výlov 0.FC Rumové pralinky FC
Petr Mičánek – Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Pavel Svoboda, Martin Vegricht vs Pavel Kohout – Robert Baran, Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Sergiu Miron, Martin Svoboda, Robert Václavík
5. Vojtěch Hála
35. Petr Mičánek
10., 15. Martin Svoboda
20., 40., 45. Sergiu Miron
50. Dušan Cendelín
22. 9. 13 20:30 BECH FC Praha 07 Výlov 0.FC 3. 4:0 (0:0)
Bojovné a rychlé utkání. Domácí dokázali využít ve druhém poločase své šance a proto zvítězili. Václav Novotný, Jan Štefan
FC Praha 07 Výlov 0.FC
Adam Kvapilík – Tadeáš Bělík, Jan Dobeš, Radek Hlaváček, Jan Hospodka, Štefan Král´, Petr Marek, Michal Matouš, Ondřej Matula, Václav Růžička vs Aleš Fexa – Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Roman Škrach, Pavel Svoboda, Martin Vegricht
39., 50. Ondřej Matula
48., 49. Václav Růžička
8. 9. 13 13:45 P1 F3N FC B Výlov 0.FC 1. 4:1 (3:0)
Pohledné utkání se spoustou nevyužitých šancí na obou stranách. Hráno v duchu fair-play. Březina
F3N FC B Výlov 0.FC
Petr Kratochvíl – Tomáš Klička, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Marek Teller, Tomáš Urbánek vs Pavel Svoboda – Dimitrij Cír, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, David Pacholík, Roman Škrach, Martin Vegricht