Pá 26.4.13 19:30 HANSP Torpedo Ohrobec SKA PAPE Dejvice   (HL4D)
Pá 26.4.13 20:45 HANSP Nova LFC A Noční dravci   (HL2B)

19. 6. 13 20:45 MIKU2 Super Naděje A Cormoran FC SUP 11. 6:1 (4:1)
Vojtěch Engelmann – Miroslav Duchek, Milan Kodálík, Pavel Listík, Ivan Pomykáček, Petr Šafránek, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Petr Vaněček, Vlastimil Zezula vs Pavel Černý – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Viktor Kellerstein, Josef Kurka, Daniel Los, Vladimír Svoboda, Jan Trnka, Jiří Vacík, Martin Vosátka
20. Jan Syrovátka
27., 49., 59. Miroslav Duchek
26. Josef Kurka
13. 6. 13 17:00 HANSP Buran Buran SUP Super Naděje A 10. 1:3 (1:1)
Domácí se sice ujali vedení, ovšem po zbytek zápasu byla Naděje nebezpečnějším týmem a skóre také otočila ve svůj prospěch. Hošek, Plucar
Buran Buran SUP Super Naděje A
Radek Podlesný – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Kamil Holý, Luděk Šrein vs František Masař – Tomáš Berný, Pavel Listík, Ivan Pomykáček, Petr Šafránek, Jan Syrovátka, Petr Vaněček
10. Zdeněk Barták 25., 40. Petr Šafránek
57. Jan Syrovátka
3. 6. 13 19:45 HRAB2 Super Naděje A Čechie 12° SUP 9. 4:1 (2:1)
Kombinačně pohledné utkání, které rozhodla střelecká pohotovost vítězů. Karel Mařík, Ladislav Němec
Super Naděje A Čechie 12° SUP
František Masař – Tomáš Berný, Miroslav Duchek, Milan Kodálík, Pavel Listík, Petr Šafránek, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka vs Luděk Štěpánek – Pavel Čmelík, Jan Hruška, Ladislav Košťál, František Novotný, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka, Aleš Vrana
3. Miroslav Duchek
5. Ivo Štric
42., 58. Petr Šafránek
7. Miloš Svoboda
30. 5. 13 20:30 SCBEC Xamax AC SUP Super Naděje A 8. 1:3 (1:3)
Paleček
Xamax AC SUP Super Naděje A
Josef Smutný – Martin Bajcar, Jan Bucháček, Karel Kukla, Jan Mráz, Zdeněk Sokol, Michal Turek vs František Masař – Tomáš Berný, Jaroslav Kloubek, Petr Šafránek, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Petr Vaněček, Vlastimil Zezula
25. Zdeněk Sokol 9., 21. Petr Šafránek
29. Ivo Štric
23. 5. 13 19:30 ARIT Super Naděje A Valník 7. 6:1 (4:0)
Utkání jasně v režii Naděje, soupeře k ničemu nepustili a navíc měli Duchka, který dělal svým tělem i míčem neuvěřitelné věci. Tomáš Bárta, Leoš Jindra
Super Naděje A Valník
František Masař – Miroslav Duchek, Jaroslav Kloubek, Milan Kodálík, Ivan Pomykáček, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs Michal Juna – František Čálek, Karel Chaloupka, Filip Fremund, Ivo Kantor, Josef Kouba, Jindřich Procházka, Luboš Škornička, Luděk Tobola
44. Filip Fremund
16. 5. 13 20:15 STOD Zelená liška TJ SUP A Super Naděje A 6. 1:7 (1:5)
První branka padla až v 15.minutě, ale pak bylo do poločasu hotovo! Druhá půle velmi slušného utkání se dohrávala jen z povinnosti. Jiří Sudek, Martin Ondrák
Zelená liška TJ SUP A Super Naděje A
Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Tomáš Janda, Eduard Křemel, Jan Slavíček, Libor Sněhota vs Vojtěch Engelmann – Miroslav Duchek, Milan Kodálík, Ivan Pomykáček, Josef Schiller, Jan Syrovátka, Petr Vaněček
24. Tomáš Janda 15., 32. Jan Syrovátka
16. Petr Vaněček
19. Ivan Pomykáček
25., 26., 60. Josef Schiller
2. 5. 13 18:15 MIKU4 Nejistá sezóna SUP Super Naděje A 5. 1:3 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Voldán
Nejistá sezóna SUP Super Naděje A
Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Miroslav Duchek, Jaroslav Kloubek, Ivan Pomykáček, Petr Šafránek, Ivo Štric, Vlastimil Zezula
50. OG 16 Milan Mašek 33. Tomáš Berný
55., 58. Ivo Štric
47. Tomáš Berný
25. 4. 13 18:15 DEKAN Super Naděje A Javorák plus 4. 3:3 (1:1)
Pěkné vyrovnané utkání se zaslouženou remízou. Hosté vedli až do 55. minuty, ale domácí během pár minut dokázali vyrovnat. Jiří Měsíček, Slavomír Novotný
Super Naděje A Javorák plus
Pavel Jelínek – Milan Kodálík, František Masař, Ivan Pomykáček, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Petr Vaněček vs Jan Chadt – Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Jiří Koutný, Alexandr Kurz, Vladimír Procházka, Michal Vokřínek
21. Josef Schiller
55., 59. Jan Syrovátka
10. Jiří Koutný
37. Michal Vokřínek
41. Alexandr Kurz
18. 4. 13 19:00 P3 Lomíci Super Naděje A 3. 1:10 (0:2)
Jan Zlatník, Josef Kostka
Lomíci Super Naděje A
Jaromír Hajn – Miroslav Buzek, Jan Chleboun, Pavel Cisarik, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Josef Krupička, Jan Tyl, Zdeněk Vondrát vs Vojtěch Engelmann – Jaroslav Kloubek, Milan Kodálík, Pavel Listík, Ivan Pomykáček, Petr Šafránek, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
45. Michal Hančl 16. Josef Schiller
22. Jaroslav Kloubek
32., 40., 50. Petr Šafránek
35., 47., 54. Ivo Štric
52. Ivan Pomykáček
56. Jan Syrovátka
3. 4. 13 20:00 ARIT Super Naděje A Flamengo FC SUP 2. 6:4 (1:2)
Vyrovnaný zápas s dramatickým koncem. Tomáš Bábovka, Jakub Klíma
Super Naděje A Flamengo FC SUP
Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Miroslav Duchek, Jaroslav Kloubek, Milan Kodálík, Pavel Listík, Ivan Pomykáček, Petr Šafránek, Josef Schiller, Vlastimil Zezula vs Vlastimil Neužil – Ladislav Charvát, Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Jiří Klicpouch, Jiří Listík, Vladimír Sidorjak, Jaroslav Vodolán