St 5.6.13 19:15 METE1 Rokoska VET A Desperado VET   (VL3B)

17. 6. 13 18:15 DEKAN SuperNova L.F.C. Zelená liška TJ SUP B 9. 4:4 (3:1)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Procházka
Tomáš Mládek – Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka vs Jan Dřevíkovský – Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
45. Pavel Čihák
4., 38., 41. Daniel Dvořák
54. František Fencl
3. 6. 13 17:00 DEKAN Zelená liška TJ SUP B Úderka Žižkov SUP 8. 12:1 (4:1)
Domácí si příjemně zatrénovali, hosté kladli odpor pouze 1.poločas, 2.pol. už na soupeře, který se snažil kombinovat z první, nestačili. Husák, Svoboda
Zelená liška TJ SUP B Úderka Žižkov SUP
Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Milan Mazáč – Michal Antonický, Jiří Dusil, Felix Hampapa, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Jaroslav Tesařík
5., 12., 24., 35., 35., 39. Jindřich Ludmila
16. Jan Dřevíkovský
34., 46. Daniel Dvořák
37. František Fencl
45., 50. Jaroslav Výborný
22. Milan Kuboš
27. 5. 13 17:00 DEKAN PFC Kodymka SUP A Zelená liška TJ SUP B 7. 0:0 (0:0)
Jan Zavadil, Ondřej Nový
PFC Kodymka SUP A Zelená liška TJ SUP B
Michal Čermák – Dušan Čech, František Janda, Milan Koreš, Roman Plura, František Sojka, Jan Štefan vs Pavel Musílek – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
13. 5. 13 18:15 DEKAN Koliba F.C.V. Zelená liška TJ SUP B 5. 1:2 (1:1)
Zelená liška byla herně fobalovější, proměnila šance a zaslouženě vyhrála. Smetana, Hošek
Koliba F.C.V. Zelená liška TJ SUP B
Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Jan Jančar, Vladimír Karban, Vlastimil Kašpar, Aleš Musil, Petr Vácha, Martin Vaněček vs Pavel Musílek – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
20. Vlastimil Kašpar 5. Jaroslav Výborný
49. Daniel Dvořák
22. 4. 13 20:45 DEKAN Zelená liška TJ SUP B Veget FC SUP 4. 1:2 (1:1)
Veget dokráčel k nejtěsnějšímu vítězství neprostupnou obranou a uhájením náskoku za trvalé převahy hráčů Zelené lišky. HUsák, Dreksler
Zelená liška TJ SUP B Veget FC SUP
Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Pavel Musílek vs Karel Kulhánek – Petr Fišer, Jiří Holub, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Milan Muzika, Lubomír Tesař
14. Marek Lorenc 11., 32. Lubomír Tesař
15. 4. 13 19:30 MIKU4 Houbaři Zelená liška TJ SUP B 3. 0:12 (0:4)
Byť byli hosté pouze v 6, věkový rozdíl se brzy prokázal. Zelená liška si na opatovském plácku počíhala a Houbaře pojedla o 12 chodech. Tomáš Sloup, Ivo Kraft
Houbaři Zelená liška TJ SUP B
Vladimír Ryšavý – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Jiří Kotjužanský, Jiří Kubát, Miroslav Pětník, Karel Štěpánek vs Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
4., 58. Jindřich Ludmila
9., 13. František Fencl
19., 31., 59. OG
35. Jan Dřevíkovský
48., 50. Jaroslav Výborný
52., 55. Daniel Dvořák
8. 4. 13 18:30 HRAB3 Zelená liška TJ SUP B Suprtechno 2. 6:2 (2:1)
Pěkné utkání hrané slušně. Domácí velmi dobře kombinovali a hosté nevěděli kam dřívě skočit. Ke koncům poločasů to domácí vypouštěli, a tak se hostům podařilo nelichotivě skóre maličko korigovat.
Zelená liška TJ SUP B Suprtechno
Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal, Tomáš Weinfurt
8., 39. Jaroslav Výborný
19., 42., 52., 56. František Fencl
28. Miroslav Soucha
60. Zdeněk Polanský
25. 3. 13 19:00 P3 Estudiantes Zelená liška TJ SUP B 1. 0:8 (0:2)
Domácí odbránili drtivý tlak Lišky a poprvé kapitulovali až ve 13.minutě. Kvalitní obranu zvládali celý první poločas, bohužel si vstřelili 2.vl.gól. Fyzický fond jim došel v průběhu 2.půle, a tak zápas skončil debaklem. Poctu zaslouží zejména Dřevíkovský, který by se neztratil ani mezi mladšími. Pavel Svoboda, Jiří Paulíček
Estudiantes Zelená liška TJ SUP B
Jiří Fiala – Antonín Herzog, Martin Just, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Miroslav Švarc vs Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila