12. Sedm Zbabělých VET 11 1 0 10 19:66 2

Čt 25.4.13 18:15 MIKU2 Albuquerque tuplaks Banzai   (HL6F)
Čt 25.4.13 19:30 MIKU2 Zde je místo ... CFG Suchdol   (HL8H)
Čt 25.4.13 20:45 MIKU2 Druhá fáze Exact FC A   (HL7F)
St 5.6.13 18:15 MIKU4 Kbelák FC SUP Tučňáci SUP A   (SVL1A)
St 5.6.13 19:30 MIKU4 Játro TJ Damned CF   (VL1A)
St 5.6.13 20:45 MIKU4 Lisako B Blesk VK VET A   (VL4C)

20. 6. 13 20:45 ARIT Prapražačka B Kehar club VET 11. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou lepších hostů. Lukáš Boček, Martin Bučinský
Prapražačka B Kehar club VET
Vladimír Mádr – Miroslav Černý, Martin Frejlach, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Vladimír Spěvák vs Michal Černý – Stanislav Barák, Karel Čapek, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jakub Krijt, Jan Lepša, Josef Liska
5. Miroslav Černý
37. Martin Frejlach
16., 45. Jan Lepša
17., 55. Jakub Krijt
6. 6. 13 18:15 HANSP Gente VET Prapražačka B 10. 2:2 (0:2)
Lepší tým hostí si vypracoval hodně šancí, ale dokázal proměnit pouze dvě v úvodu utkání. Ve druhé půli domácí dokázali vyrovnat a výsledek udrželi až do konce utkání. Martin Janyš, Michal Kavan
Gente VET Prapražačka B
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Tibor Jakab, Zbyněk Šámal, Michal Škoty vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Miroslav Průžek, Vladimír Spěvák
44. Petr Hladík
48. Michal Škoty
6., 7. Vladimír Spěvák
28. 5. 13 19:30 BECH Prapražačka B Starci na chmelu B 9. 0:6 (0:3)
Hosté měli početnější střídačku, po celý zápas měli převahu a zaslouženě vyhráli.
Prapražačka B Starci na chmelu B
Vladimír Mádr – Miroslav Černý, Martin Frejlach, Radek Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Zbyněk Zahrádka vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Vladimír Dusil, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Lukáš Lebr, David Václavek, Jiří Zetek
8. Lukáš Lebr
18., 48. Ladislav Brázda
23. Jaroslav Kalabus
35. Jiří Zetek
57. OG
23. 5. 13 19:15 SCBEC Rumové pralinky VET Prapražačka B 8. 1:3 (0:0)
Svižné nasazení po celou dobu utkání. Český
Rumové pralinky VET Prapražačka B
Jan Enökl – Karel Martinek, Jiří Novák, Libor Staněk, Josef Wünsch vs Vladimír Mádr – Miroslav Bílek, Miroslav Černý, Martin Frejlach, Radek Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Zbyněk Zahrádka
48. Libor Staněk 50., 60. René Rohan
53. Martin Frejlach
16. 5. 13 20:15 P3 Prapražačka B Batalion Vinohrady FC 7. 1:3 (1:2)
Zápas v klidu a fair- play. Zasloužená výhra hostů. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Prapražačka B Batalion Vinohrady FC
Vladimír Mádr – Miroslav Bílek, Miroslav Černý, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Zbyněk Zahrádka vs Martin Hataš – Jan Dlabal, Jan Gliniarczyk, Charis Kacanikos, Peter Kováč, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Luboš Rudiš, Petr Wiesner
26. Miroslav Průžek 4., 20. Luboš Kubelka
60. Jan Dlabal
9. 5. 13 19:00 ZABEH Turman VET Prapražačka B 6. 6:0 k.
30. 4. 13 19:15 SCBEC Prapražačka B Studenti Praha FC VET 5. 1:2 (0:0)
Hosté utkání zbytečně zdramatizovali nedorozuměním v závěrečných minutách. Kučera, Kapucián
Prapražačka B Studenti Praha FC VET
Martin Líbal – Miroslav Bílek, Martin Frejlach, Radek Líbal, Vladimír Mádr, Miroslav Průžek, Zbyněk Zahrádka vs Petr Votruba – Radek Janouš, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Ladislav Skalský, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka
56. Vladimír Mádr 45. Martin Procházka
46. Jarmil Vavřina
23. 4. 13 18:15 MIKU4 Hertha ZMZ VET Prapražačka B 4. 3:0 (2:0)
Hertha od začátku kontrolovala hru a hrála to, co potřebovala. Jednoznačný zápas, ve kterém nebylo o vítězi pochyb. Radek Matoušek, Martin Prokop
Hertha ZMZ VET Prapražačka B
Libor Čapla – Jiří Havel, Jiří Kacovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Daniel Zikmund vs Vladimír Mádr – Miroslav Bílek, Miroslav Černý, Martin Frejlach, Martin Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Vladimír Spěvák
4. Jaroslav Novotný
16., 47. Daniel Zikmund
18. 4. 13 18:15 MIKU3 Prapražačka B Sedm Zbabělých VET 3. 5:3 (2:2)
V prvním poločase byli lepší domácí a šli do vedení, soupeř ještě do přestávky snížil. Druhý poločas zvládli domácí ještě lépe.
Prapražačka B Sedm Zbabělých VET
Vladimír Mádr – Miroslav Bílek, Miroslav Černý, Radek Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Vladimír Spěvák, Zbyněk Zahrádka vs Jiří Bohuslav – Jan Černý, Miloslav Nergl, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Roman Strejček, Václav Stuchl, Aleš Vrana
14., 21., 40., 48. René Rohan
39. Miroslav Černý
28., 29. Miloslav Nergl
52. Jiří Rohlík
11. 4. 13 17:00 ARIT Tuscarora VET Prapražačka B 2. 1:1 (1:0)
Pohledné utkání, kterému remíza slušela. Marcel Čuba
Tuscarora VET Prapražačka B
Jiří Vanča – Tomáš Bradáč, Patrick Brenton, Petr Dittrich, Thomas Hartmann, Robert Samek, Pavel Šnajdr vs Martin Líbal – Miroslav Bílek, Miroslav Černý, Martin Frejlach, Radek Líbal, Vladimír Mádr, Vladimír Spěvák
15. Patrick Brenton 41. Miroslav Bílek
4. 4. 13 18:15 MIKU3 MVS Recycled Prapražačka B 1. 0:4 (0:3)
Technické utkání, kde se lépe ukázali hosté. Ondřej Prchal, Michal Štípek
MVS Recycled Prapražačka B
Antonín Tichý – Petr Ehmig, Leoš Knap, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Jan Nohejl, Roman Schlaichert vs Martin Frejlach – Miroslav Černý, Ivan Haco, Radek Líbal, Vladimír Mádr, René Rohan, Vladimír Spěvák, Zbyněk Zahrádka