Jaroslav Příbrský – Lukáš Busta, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Michal Krejča, Ondřej Mareš, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček vs Petr Satýnek – Martin Oubram, Libor Petrák, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
45. Štěpán Šimeček
14. Filip Uhlíř
57. Martin Oubram
14. 6. 14 10:00 ZAK Noční dravci Internazionale AC 10. 10:0 (5:0)
Vzhledem k malému počtu hráčů týmu Internazionale  AC se utkání vyvíjelo jednoznačně a exibičně.
Petr Jambor
Noční dravci Internazionale AC
Jan Šlapánek – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, David Ševčík, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Oleg Ciumas – Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov
1. Filip Uhlíř
7. Libor Petrák
22., 50., 56., 58. Ondřej Staněk
26., 28., 36. Martin Bejček
60. David Ševčík
1. 6. 14 20:00 HANSP Řežem to United Noční dravci 9. 1:5 (1:3)
Fotbalově kvalitní zápas hraný velice slušně až korektně. Herně vyrovnané utkání, ale v koncovce lepší Dravci. Miloš Niesner, Petr Vydra
Řežem to United Noční dravci
Marek Šmejkal – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Adam Petřík vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
18. Adam Petřík 7., 58. Martin Bejček
12., 19. Filip Uhlíř
54. Libor Petrák
25. 5. 14 20:00 P3 Noční dravci Úderka Žižkov junioři 8. 4:0 (1:0)
Poklidné utkání bez faulů. Martin Líbal, Vladimír Mádr
Noční dravci Úderka Žižkov junioři
Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Pavel Řezáč – Daniel Galus, Filip Hereš, Lukáš Mráz, Tomáš Pospíšil, Kamil Zelenka
2., 35., 50. Ondřej Staněk
59. Filip Uhlíř
18. 5. 14 17:30 KBELY Erko Kbely Noční dravci 7. 0:3 (0:1)
Zasloužená výhra hostů. Karel Brousil, Tomáš Moravec
Erko Kbely Noční dravci
Jiří Kaiser – Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Radek Petráň vs Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
15., 43., 51. Ondřej Staněk
16. 5. 14 20:45 HANSP Noční dravci Amfora restaurant 6. 2:1 (0:1)
V první půli lepší hosté zaslouženě vedli, po přestávce Dravci přidali a podařilo se jim vyrovnat. Poté se hra vyrovnala a oba týmy bojovaly o vedoucí branku. Šťastnější nakonec byly dravci. Kohout
Noční dravci Amfora restaurant
Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Karel Třesohlavý – Martin Fořt, Andrej Kuzený, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jan Sekanina, Roman Souček, Ondřej Tůma
39., 57. Ondřej Staněk 24. Jiří Porada
3. 5. 14 11:15 HANSP Tuscarora A Noční dravci 5. 5:4 (1:1)
Tým Tuscarora i bez střídání dokázal být po celý zápas lepší v osobních soubojích a proto zaslouženě vyhrál. Jiří Flekač, Tomáš Flekač
Tuscarora A Noční dravci
Radek Malínský – Roman Alba, Michal Cibulka, Aleš Dostál, Jakub Eger, Petr Vondráček vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Marek Benda, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
46. Ondřej Staněk
27. 4. 14 20:00 HANSP Noční dravci Karcinogenní 4. 5:3 (2:1)
První půli lepší domácí- šli pokaždé do vedení pěknými akcemi. Ve druhé půli v posledních 20 minutách se hosté herně zvedli a ještě vývoj zdramatizovali. Moc hezký rychlý fotbal. Vojtěch Kišš, Jiří Polena
Noční dravci Karcinogenní
Jan Šlapánek – Martin Bejček, Marek Benda, Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
3. Petr Satýnek
29. Maroš Škvara
34., 43. Ondřej Staněk
14., 52. Kamil Černý
46. Martin Tousek
11. 4. 14 20:45 HANSP Noční dravci The Penguins 6:5 B 3. 3:2 (0:1)
Vyrovnaný duel, který lépe rozehráli hosté a vedení drželi celý 1.pol.. Domácí v 2.pol. výsledek dokonale otočili a zaslouženě vyhráli.
Noční dravci The Penguins 6:5 B
Jan Šlapánek – Marek Benda, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Filip Boubín – Milan Boubín ml., Daniel Březina, David Dušek, Jonáš Moc, Miroslav Mora
34., 34., 38. Ondřej Staněk 9. Daniel Březina
55. David Dušek
4. 4. 14 20:45 HANSP Deko Noční dravci 2. 15:4 (11:1)
Nevyhecovaný zápas se nesl v duchu slušnosti.
Deko Noční dravci
Petr Štěpán – Tomáš Hajner, Václav Janoušek, Ota Járka, Pavel Krištůfek, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Marek Benda, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Filip Uhlíř