Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 25.6.14 | 19:30 | KBELY | Restaurace U Pecků B Kříženeček | 11. | 3:4 |
Čt 12.6.14 | 19:15 | SCBEC | Strašnická šlechta Restaurace U Pecků B | 10. | 3:3 |
St 4.6.14 | 18:15 | HOSTI | Restaurace U Pecků B Bába FC | 9. | 5:3 |
St 28.5.14 | 19:00 | METE2 | Betl K.F.K. B Restaurace U Pecků B | 8. | 1:6 |
St 14.5.14 | 18:15 | zzZARUB | Restaurace U Pecků B Vokra VV | 7. | 2:8 |
St 7.5.14 | 19:00 | METE1 | Sean team A Restaurace U Pecků B | 6. | 1:2 |
St 23.4.14 | 19:30 | LITVI | Restaurace U Pecků B Rychlí hroši APK | 5. | 3:6 |
Čt 17.4.14 | 20:15 | P1 | VSK MFF UK Praha A Restaurace U Pecků B | 4. | 3:3 |
Čt 10.4.14 | 19:00 | P1 | Reage boys Restaurace U Pecků B | 3. | 2:2 |
St 2.4.14 | 19:15 | SCBEC | Restaurace U Pecků B Pozdní sběr II | 2. | 6:0 k. |
St 26.3.14 | 20:15 | ZABEH | Pneuservis-Bartoušek Restaurace U Pecků B | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Betl K.F.K. B | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:21 | 19 |
2. | Sean team A | 11 | 8 | 1 | 2 | 35:16 | 17 |
3. | Vokra VV | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:15 | 15 |
4. | Kříženeček | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:36 | 15 |
5. | Strašnická šlechta | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:31 | 12 |
6. | Restaurace U Pecků B | 11 | 4 | 3 | 4 | 36:34 | 11 |
7. | Rychlí hroši APK | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:38 | 10 |
8. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 3 | 3 | 5 | 28:28 | 9 |
9. | Pozdní sběr II | 11 | 3 | 1 | 7 | 33:37 | 7 |
10. | Reage boys | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:50 | 7 |
11. | VSK MFF UK Praha A | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:38 | 7 |
12. | Bába FC | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:47 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 22.4.14 | 19:00 | METE2 | Pavana AK A Dirty Bastards (HL6C) |
Po 12.5.14 | 19:15 | STER1 | PAVAPA Motl Vládci Prahy (HL4A) |
Po 12.5.14 | 20:30 | STER1 | Sebranka FC A Stará garda (HL4A) |
Po 23.6.14 | 18:30 | HRAB3 | Tlakové galoše Banana Chiquíta (HL4A) |
Po 23.6.14 | 19:45 | HRAB3 | Traktor humus VET A Dřevosprint SC (VL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Filípek Jan | 6 | 6 |
Kopřivík Pavel | 7 | 1 |
Kovařík Petr | 6 | 3 |
Kremláček Jiří | 4 | 1 |
Kubát Petr | 8 | 3 |
Novotný Petr | 7 | 0 |
Ondrušová Lucia | 2 | 1 |
Pecka Vít | 5 | 1 |
Šádek Martin | 9 | 5 |
Schneider David | 10 | 3 |
Tureček Karel | 8 | 2 |
Vacek Pavel | 10 | 0 |
Vajnar Tomáš | 9 | 4 |