26. 6. 14 19:30 MIKU4 Opatoff A K Indiana Team 11. 6:0 k.
Pavel Krystyník – Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda vs
12. 6. 14 19:30 HANSP Indiana Team Modrý Svině A 10. 2:4 (2:1)
Indiana hrála vabank, jelikož jí jde o sestup. V pohodě hrající Modré svině hrály uvolněně, a to rozhodlo.
Jiří Volf – Martin Duchek, Ladislav Neumar, Dominik Šebek, Pavel Šebek, Zdeněk Táborský, Martin Volf vs Pavel Řeháček – Václav Doubek, Otakar Duben, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Lukáš Lojín, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek
2., 20. Martin Volf 13., 39. Lukáš Lojín
46. Václav Doubek
56. Ivo Kurhajec
29. 5. 14 19:30 HANSP Koloušci AK Indiana Team 9. 6:1 (3:0)
Pohyblivější a lepší v kombinaci domácí díky střelecky disponovanému Bartákovi ovládli utkání. Zasloužená výhra domácích. Kohout
Koloušci AK Indiana Team
Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Radovan Klučka, Dominik Petko, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Václav Slunka vs Jiří Volf – Denis Firment, Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Miroslav Pechar, Dominik Šebek
5., 10., 17., 51. František Barták
32. Dominik Petko
39. Marek Buchta
55. Miroslav Pechar 30. Miroslav Pechar
22. 5. 14 19:30 HANSP Indiana Team Kamarádi 1.FC 8. 4:3 (3:1)
První poločas jasné vedení domácích. Druhý poločas - kontrolování hry až na závěr, kdy se hosté pokusili o remízu. Nakonec vyhrál lepší tým. Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna
Indiana Team Kamarádi 1.FC
Jaroslav Krčílek – Martin Duchek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Pavel Šebek, Martin Volf vs Michal MatuškaJan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Jan Král, Filip Malý, Jakub Sedláček, Dino Velič
12., 17., 25. Miroslav Pechar
37. Martin Volf
10., 53. Jan Dřevíkovský
46. Jakub Hlava
15. 5. 14 19:30 HANSP K.K.K. Indiana Team 7. 1:0 (1:0)
V úvodu vyrovnaného utkání s mírnou převahou domácích od 25. minuty převzala iniciativu Indiana, ale svojí až místy drtivou převahu nedokázala proměnit gólově. Jiří Měsíček
K.K.K. Indiana Team
Adrián Šalacha – Stanislav Červený, Vladmír Grendel, Jan Koška, Ľubomír Krígovský, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Miroslav Slanina, Michal Šmíd vs Jiří Volf – Martin Duchek, Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Pavel Šebek, Zdeněk Táborský
22. Miroslav Slanina 51. Miroslav Pechar
8. 5. 14 19:30 HANSP Indiana Team Dromedarians Praha 4. 1:4 (0:3)
Prvnímu poločasu jednoznačně vévodil hostující tým, ale druhý poločas domácí měli více ze hry, ale nedotáhli akce do konce. Milan Nešpor, Karel Jančák
Indiana Team Dromedarians Praha
Jiří Volf – Martin Duchek, Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Zdeněk Táborský, Martin Volf vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Jan Kubát, Martin Murín, Petr Pištěk, Róbert Šišaj, Petr Viliš, Vojtěch Zbranek
55. Milan Nový 17., 24. Michal Koval
22. Petr Viliš
51. Josef Jasenský
1. 5. 14 19:30 HANSP Indiana Team Alténa ST 6. 2:7 (1:3)
Jasné vítězství lepších hostů. Kučera
Indiana Team Alténa ST
Jiří Volf – Martin Duchek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Zdeněk Táborský, Martin Volf vs Jaromír Kaplan – Martin Havlík, Tomáš Indra, Simon Kolaja, Vladimír Mrázek, Martin Ouředníček, Karel Pecl, Josef Šupák, Tomáš Verner
30. Miroslav Pechar
40. Martin Volf
13., 38., 51. Simon Kolaja
19., 45. Tomáš Indra
20. Josef Šupák
38. Karel Pecl
24. 4. 14 19:30 HANSP Hervis sport 1.FC Indiana Team 5. 1:2 (0:2)
První půle vyzněla lépe pro hosty, ale po přestávce se Hervis herně zvedl a nakonec nebyl daleko od vyrovnání. Smetana
Hervis sport 1.FC Indiana Team
Michal Mikula – Michal Borkovec, Miroslav Eliáš, Jan Němec, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Pavel Šmidt, Mario Tichavský vs Jiří Volf – Martin Duchek, Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Zdeněk Táborský
56. Miroslav Eliáš 14. Miroslav Pechar
17. Martin Duchek
10. 4. 14 19:30 HANSP Indiana Team XXX 3. 2:5 (1:2)
V rozpětí tří minut dal tým XXX dva góly, ještě do poločasu Indiana snížila, ale 1:2 prohrávala. 2. poločas XXX přidal ještě tři góly, ale Indiana bojovala až do konce. Husák
Indiana Team XXX
Pavel Šebek – Martin Duchek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Zdeněk Táborský vs Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Zbyněk Dusil, Milan Kejzlar, David Lisý, Petr Palkoska, Jaroslav Poplužník, Pavel Poplužník, Petr Pozníček
29., 47. Miroslav Pechar 13 Martin Litera 10., 43. Pavel Poplužník
13. Zbyněk Dusil
46. Marek Daneziev
52. Jaroslav Poplužník
27. Marek Daneziev
3. 4. 14 19:30 MIKU2 Albuquerque tuplaks Indiana Team 2. 3:2 (3:1)
Kvalitní vyrovnaný zápas. Hosté dotahovali, ale marně. Cena fair-play pro hráče Holého. Jan Lehejček, Tomáš Hubata-Vacek
Albuquerque tuplaks Indiana Team
Václav Rára – Jaroslav Fafílek, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Roman Machů, Milan Orinič, Miroslav Paštěka, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal, Jiří Wolf vs Pavel Šebek – Martin Duchek, Jaroslav Krčílek, Ladislav Neumar, Milan Nový, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Zdeněk Táborský
2. Gabriel Kaprál
5. Zdeněk Stejskal
21. Roman Machů
10., 57. Miroslav Pechar
27. 3. 14 19:30 HANSP Indiana Team Palouček AC 1. 4:7 (3:4)
Domácí dělali co mohli a hráli výborně. Na skvělého Kadeřábka a jeho spoluhráče ale neměli. Karel Šimek, Petr Vorm