Po 31.3.14 18:30 HRAB1 Tlakové galoše Domácí potřeby A   (HL4A)
Po 31.3.14 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Delfínci   (HL7B)
St 23.4.14 19:30 DEKAN 1.FC RUM Daltonové VET   (VL4C)
St 23.4.14 20:45 DEKAN Uličníci FC Killing power FC   (HL7E)
Čt 29.5.14 17:00 BECH Krocani FC Určitě team Vršovice   (HL8G)
Čt 29.5.14 18:15 BECH Klika CFA Los Muchachos   (HL7G)

24. 6. 14 20:15 P3 Proradost FK MIFA Fighters FO 11. 0:0 (0:0)
Utkání prostě o ničem, minimum šancí. Klail
Proradost FK MIFA Fighters FO
Richard Šaman – Miroslav Boček, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský vs David Svoboda – Petr Fišer, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Tomáš Soukup, Jan Tříska, Michal Vít
57. Michal Polák
11. 6. 14 19:15 zzDOLME Sváteční mančaft Proradost FK 10. 1:4 (1:2)
Na pohledném utkání bylo vidět, že oba týmy jsou aspiranti postupu. Přesto se hrál korektní zápas.
Tomáš Kaplan
Sváteční mančaft Proradost FK
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Richard Šaman – Jakub Kuchař, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský
24. Ondřej Kubát 23., 56. Jan Prchal
26. Miloslav Onderka
55. Jakub Kuchař
4. 6. 14 20:15 METE2 Proradost FK Žabí hlen 9. 3:2 (2:0)
Pro výsledek zápasu se ukázalo rozhodující dvougólové manko, které nabrali hosté během úvodní 10timinutovky. Nakonec hostům chybělo ještě pár minut, aby svůj pokus o vyrovnání dotáhli do úspěšného konce. Tomáš Mládek, Martin Svárovský
Proradost FK Žabí hlen
Richard Šaman – Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Tomáš Macháček, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský vs Patrik Šagala – Jan Bárta, Marek Berka, Jan Bittara, Daniel Fanta, Jakub Fryč, Jakub Hájek, Jiří Plavec, Vladimír Rys, Miroslav Velim
5. Tomáš Macháček
10. Jan Prchal
50. Vladimír Trpišovský
52., 60. Marek Berka
27. 5. 14 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Proradost FK 8. 0:6 (0:2)
Pohledné utkání plné šancí na obou stranách. Hosté měli více štěstí a berou body. Utkání bylo kontumováno ve prospěch týmu Proradost pro start hráče v trestu v týmu domácích. Napoleaová
4 TD Ala Bundy B Proradost FK
Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Peter Brťka, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Igor Sloboda, Jan Trávníček vs Richard Šaman – Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský
39. Michal Palkoska 48 Jan Ondruš
55 Jan Palkoska
5. Jan Prchal
17. Jakub Kuchař
14. 5. 14 20:30 STER3 Proradost FK Suchá dáseň AC 7. 1:0 (0:0)
Velmi bojovné utkání, zvláště v prvním poločase. Domácí dokázali přestát dlouhé oslabení a v závěru dokonce urvat vítězství. Trnka
Proradost FK Suchá dáseň AC
Richard Šaman – Miroslav Boček, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský vs Jan Schonpflug – Tomáš Filous, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jiří Trop, Milan Velhuda
57. Miroslav Boček 13 Radek Sauer
15 Radek Sauer
20 Miroslav Boček
15. Martin Šašek
7. 5. 14 19:00 METE2 Squadra Azzurra Proradost FK 6. 2:5 (1:3)
Proradost dali úvodní branku, ale S. Azzura na ni odpověděla, ale do poločasu šli hráči Proradost do dvougólového vedení. V druhé půli ještě náskok navýšili při čemž se na tom podílela dvojice nejlepších hráčů s číslem 22 Prchal a číslem 25 Boček. V padesáté deváté minutě Dittrich pouze korigoval stav na 2:5. Byl také nejlepším hráčem svého týmu. Hladík
Squadra Azzurra Proradost FK
Lukáš Dolejš – Roman Chmelík, Filip Cicala, Tomáš Dittrich, Marek Halas, Martin Kratochvíl, Tomáš Kratochvíl vs Richard Šaman – Miroslav Boček, Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský
9. Marek Halas
59. Tomáš Dittrich
2. Miloslav Onderka
17., 34. Miroslav Boček
22. Jan Prchal
44. Radek Sauer
22. 4. 14 18:15 zzNOVOB Proradost FK Deportivo Estudiantil FC B 5. 3:3 (1:1)
Po nedobrém začátku si domácí časem vytvořili převahu, zápas ale nakonec skončil spravedlivou remízou. Miroslav Svoboda, Petr Pelikán
Proradost FK Deportivo Estudiantil FC B
Richard Šaman – Miroslav Boček, Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský vs Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Armando Jacobo Rivera, Dušan Krajča, David Ramos Molano, Ricardo Rivera Martinez, David Rodriguez, Jakub Sládeček, Marek Štalmašek
48., 55. Jakub Sládeček
16. 4. 14 20:45 MIKU3 Lužinýýý Boys Proradost FK 4. 1:4 (0:1)
Hosté přestříleli domácí vysokým rozdílem. Husák, Mleziva
Lužinýýý Boys Proradost FK
Marek Holub – Pavel Hořeňovský, David Kozel, Tomáš Rosenberg, Jan Štuller, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Richard Šaman – Miroslav Boček, Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský
48. Emin Sulejmanov 15. Miroslav Boček
35., 57. Jan Svoboda
58. Jan Prchal
9. 4. 14 20:00 ARIT Prase FC Proradost FK 3. 2:1 (0:0)
V bojovném utkání si po změně stran domácí vytvořili 2brankový náskok. Soupeř snížil minutu před koncem po individuální akci Bočka, vyrovnat už nedokázali. Čapla J., Čapla Š.
Prase FC Proradost FK
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Jan Valenta vs Richard Šaman – Miroslav Boček, Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský
32. Jan Doležel
51. Libor Hruška
59. Miroslav Boček
2. 4. 14 20:30 STER3 Proradost FK Paintballgame.cz 2. 5:1 (2:0)
Do zápasu lépe nakročili domácí, bohužel pro hosty, kteří s tím nedokázali nic udělat a tak domácím nebránili dávat gól za gólem. Zápas tak jednostranně vyhráli domácí.
Proradost FK Paintballgame.cz
Jakub Kuchař – Miroslav Boček, Štěpán Ježek, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský vs Jakub Mráka – Tadeáš Fojt, Jan Hájek, Martin Janoušek, Ivan Moravec, Tomáš Polák, Jakub Sochor
2., 36., 50. Štěpán Ježek
27., 58. Miroslav Boček
32. Jan Hájek
26. 3. 14 18:00 STER1 Nottoric Forest Proradost FK 1. 2:1 (2:0)
Utkání průměrné úrovně mnoho krásy nepřineslo.
Nottoric Forest Proradost FK
Miloš Zelingr – Vladimír Hnát, Tomáš Jelínek st., Michal Polák, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner vs Richard Šaman – Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský