Po 31.3.14 18:00 STER1 Pod parou Hulla hulla FC   (HL8B)
Po 31.3.14 19:15 STER1 R.I.P. A Saens 1.FC C   (HL5A)
Po 31.3.14 20:30 STER1 Sebranka FC A Limita   (HL4A)
Út 8.4.14 19:30 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Beercelona FC   (HL8C)
Út 8.4.14 20:45 TEMPO Tycho de Brahe FC A Merck stars   (HL5C)

23. 6. 14 20:45 MIKU2 Ši Kyo KáGéčko A 11. 6:3 (2:2)
Živé utkání plné nepřesností. V poločase zatím spravedlivá remíza, ve druhé půli byli domácí lepší a zaslouženě zvítězili. Aleš Mička, Václav Blažek
Ši Kyo KáGéčko A
Rudolf Lecjaks – Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Lukáš Urbánek vs Martin Jermář – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník
10., 50. Jan Novák
23., 56., 58. Lukáš Palarczyk
40. Václav Novák
8. Matěj Bronec
11. František Chmel
51. Václav Matys
9. 6. 14 19:45 HRAB3 Hell Avalanche Ši Kyo 10. 10:2 (7:1)
Výsledek mluví za vše. Vše odehráno v poklidu bez faulů. Rajniš J., Dreksler V.
Hell Avalanche Ši Kyo
Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tiziano Marasco, Tomáš Špaček, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Jan Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Lukáš Šrámek
8., 15., 21., 23., 30. Petr Hozman
11. Tomáš Špaček
14., 45. Tiziano Marasco
50. Richard Šťastný
59. Robert Jungmann
13., 35. Jan Hrdlička
2. 6. 14 20:15 METE2 Ši Kyo Exact FC A 9. 3:6 (1:1)
Mužstvo hostů bylo po celý zápas lepší a zaslouženě zvítězilo.
Ši Kyo Exact FC A
Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Pavel Šimka, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek vs Jan Němeček – Roman Fuzzi, Miloslav Hartman, Tomáš Hrdlička, Miloš Kačírek, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Šimon Trýb
58. Šimon Trýb
26. 5. 14 19:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Ši Kyo 8. 6:1 (3:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. Luboš Petr, Miroslav Korbel
V.S.P.S.V.S. Ši Kyo
Čestmír Šimůnek – Jan Hrubeš, Ladislav Marek, Jiří Meloun, Matěj Šimůnek, Michal Švanda vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek
2., 17. Matěj Šimůnek
14., 34. Jan Hrubeš
42. Čestmír Šimůnek
44. Ladislav Marek
57. Jan Hrdlička
19. 5. 14 19:30 MIKU2 Ši Kyo Tazmánští čertíci 7. 6:4 (1:1)
Vyrovnaný 1.pol., ve 2.pol. domácí rozhodli zápas 4 rychlými góly, které je uspokojily a dovolili soupeři výsledek korigovat. Jaroslav Hubínek, Jaroslav Renda
Ši Kyo Tazmánští čertíci
Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek vs Michal Pokorný – Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Matyáš Staněk
12., 40., 42., 45. Jan Hrdlička
38. Lukáš Šrámek
46. Lukáš Palarczyk
7., 52., 58. Matyáš Staněk
39. Ondřej Homolka
5. 5. 14 19:45 HRAB2 Zelení študáci Ši Kyo 6. 3:3 (2:1)
Domácí dlouho drželi vedení, ale v závěrečné minutě rozhodla sražená střela o dělbě bodů.
Zelení študáci Ši Kyo
Jan Mařík – Michal Brož, Pavel Fiala, Michal Gertner, Martin Knoška, Kamil Molnár, Zbyněk Svoboda, Karel Zahradník vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Lukáš Urbánek
10. Karel Zahradník
25. Kamil Molnár
37. Pavel Fiala
24. Lukáš Palarczyk
40. Jan Hrdlička
59. Václav Novák
28. 4. 14 19:00 MOTO2 Slovan Amatéři Ši Kyo 5. 5:0 (4:0)
Jednoznačné utkání pro domácí tým. Ten po celé utkání diktoval tempo a s poklidem vyhrál 5:0.
Slovan Amatéři Ši Kyo
Leoš Navrátil – Jan Hořejší, Richard Illnar, Jiří Navrátil, Dušan Pipek, Marek Shánil, Tomáš Tesař, Jan Včelák, Jan Veselý vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Novák, Václav Novák, Petr Pozděna, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek
18. Jan Veselý
19., 50. Dušan Pipek
20. Marek Shánil
26. Jan Včelák
14. 4. 14 20:15 DABLI Ši Kyo Rošambo 4. 4:2 (2:0)
Zasloužená výhra domácího týmu. Kučera,Kratochvíl
Ši Kyo Rošambo
Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický
10., 50. Lukáš Urbánek
20. OG
46. Jan Novák
55. Petr Hoffmann
59. Michal Papež
7. 4. 14 20:45 CESMI Digi Prague FC Ši Kyo 3. 6:0 (2:0)
Utkání v režii domácího týmu. Hosté měli jen minimum šancí, ze kterých nedokázali vytěžit ani čestnou branku. Klail,Tomáš
Digi Prague FC Ši Kyo
Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Tomáš Bican, Michal Dolenský, Stanislav Frána, Petr Hylan, Zdeňka Kabeláčová, Tomáš Manda, Petra Peceková, Tomáš Procházka, Kamil Závacký vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Lukáš Šrámek, Petr Šrámek
4., 38., 50. Kamil Závacký
15. Michal Dolenský
41. Tomáš Procházka
53. Petra Peceková
1. 4. 14 18:15 MIKU4 Ši Kyo OrangeBoom 2. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, v koncovce důraznější vítězové. Václav Teller
Ši Kyo OrangeBoom
Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek vs Ondřej Dušek – Stanislav Hejl, Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Josef Šaler, Ondřej Samohýl, Vojtěch Samohýl, Jiří Sisel
25. Lukáš Palarczyk
35. Jan Hrdlička
24. 3. 14 19:00 STOD Orange Predators B Ši Kyo 1. 2:2 (2:1)
OP výborně začali, vedli 2:0, ale hosté do půle snížili. 2.pol. hosté přidali a zaslouženě dotáhli zápas do spravedlivé remízy. Husák, Mleziva
Orange Predators B Ši Kyo
Štefan Huďagi – Jaroslav Bouše, Petr Holík, Martin Kocourek, Jiří Kundrata, Aleš Procházka, Roman Šedivý, Michael Trnka, Antonín Zajíček vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Lukáš Šrámek, Petr Šrámek, Lukáš Urbánek