Út 9.9.14 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Double United   (VL4B)
Út 16.9.14 19:00 zzKLAU2 Double United Bílý lev CF VET   (VL4B)
Út 16.9.14 20:15 zzKLAU2 Lipnice Footside   (HL8F)

27. 11. 14 20:45 CESMI Oranjes 04 FC Holosmetky FC B 11. 0:5 (0:2)
Oslabení domácí neměli ve čtyřech v poli naději. Jan Doležel, Libor Hruška
Miroslav RajchartTomáš Dobrý, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba vs Pavel Peterka – Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jaroslav Komzák, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, František Presl
12., 33. František Presl
40. Jaroslav Komzák
47. Jiří Kühnel
10. 11. 14 18:15 LITVI Hervis sport 1.FC Oranjes 04 FC 10. 2:5 (1:1)
Zápas plný šancí a nastřelených tyčí. Rozhodla nakonec lepší koncovka hostí. Filip Donát, Václav Adolf
Hervis sport 1.FC Oranjes 04 FC
António José Tomás – Michal Borkovec, Miroslav Eliáš, Zdeněk Nedvěd, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Jan Sommer, Mario Tichavský vs Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba
7. Jaroslav Šimek
47. Jan Smaha
19., 36. Roman Neshyba
37. Martin Mašita
48. Tomáš Dobrý
58. Jakub Mašita
3. 11. 14 20:15 zzSANC4 Oranjes 04 FC Banzai 9. 4:3 (2:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Oranjes 04 FC Banzai
Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba, Vladyslav Spirin vs Petr Břečka – Petr Hlavatý, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Lukáš Zeman
15., 55. Vladimir Merkulov
25. Tomáš Dobrý
35. Vladyslav Spirin
20. Josef Kalabis
40. Jan Linhart
50. Lukáš Zeman
23. 10. 14 18:00 MALES Atletico Dělo SFC A Oranjes 04 FC 8. 3:3 (1:2)
Oranjes bylo první poločas lepším mužstvem, ale jak se čas ubíral ke konci, tak Děla převzala iniciativu. Janča, Jančová
Atletico Dělo SFC A Oranjes 04 FC
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Michal Pazderník, Jan Říha, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert vs Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba, Vladyslav Spirin
28. Daniel Weinert
38., 58. Ondřej Fronček
17., 26., 60. Vladyslav Spirin
15. 10. 14 20:15 METE2 Oranjes 04 FC Viktorčin smích 7. 5:5 (2:1)
Utkání dvou střelců se zajímavým průběhem a pro hosty přímo snovým závěrem. Oranjes k výhře nestačilo ani vedení 5:3 minutu před koncem.
Oranjes 04 FC Viktorčin smích
Ondřej Dostál – Tomáš Dobrý, Marek Mašita, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Miroslav Rajchart, Vladyslav Spirin vs Ondřej Němec – Jiří Březina, Daniel Híře, Radovan Hrabě, Petr Jakubíček, Michael Nádvorník, Vladimír Soulek
16., 46., 59. Miroslav Rajchart
29. Martin Mašita
50. Vladimir Merkulov
19., 57., 59., 60. Michael Nádvorník
51. Daniel Híře
6. 10. 14 20:15 SANC2 Tatarský biftek Oranjes 04 FC 6. 0:1 (0:0)
Šťastná rána přišla pro Oranjes minutu před koncem, hráči soupeře se probírají ze šoku asi někde v ,, Tataráku". Hošek
Tatarský biftek Oranjes 04 FC
Jaroslav Ondráček – Martin Dub, Zdeněk Koutník, Patrik Kubišta, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Ivo Vondrák, Martin Zima vs Martin Mašita – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba, Miroslav Rajchart, Vladyslav Spirin
59. Vladyslav Spirin
1. 10. 14 19:00 METE2 Oranjes 04 FC Sculpturo FC 5. 4:4 (1:4)
Zápas byl vyrovnaný a velmi rychlý. V prvním poločase dominoval tým Sculpturo. Na začátku druhého poločasu dali domácí rychle dva góly a k remíze jim pomohl vlastní gól Sculpturo. Matouš Polák, Lukáš Zadák
Oranjes 04 FC Sculpturo FC
Ondřej Dostál – Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba, Miroslav Rajchart, Vladyslav Spirin vs Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
29., 32. Vladyslav Spirin
32. Miroslav Rajchart
36. OG
12., 27., 30. Michael Mařík
16. Aleš Beránek
24. 9. 14 19:00 ZABEH To mi stačí Oranjes 04 FC 4. 6:10 (5:4)
To mi stačí Oranjes 04 FC
Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Patrik Veselý, Martin Vyhnal vs Ondřej Dostál – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba, Miroslav Rajchart, Vladyslav Spirin