12. Notor Střešovice FC 11 0 0 11 0:66 -4

So 25.10.14 11:15 TEMPO Epic Fail Boys in Blue   (HL7H)
So 25.10.14 12:30 TEMPO Bránický tank MTPCH   (HL5G)
Ne 30.11.14 10:00 P2 PPPO Deportivo Praga   (HL6J)
Ne 30.11.14 11:15 P2 Social Members FC England Praha   (HL7J)

23. 11. 14 08:45 P3 Sexnejensex Blizzard ZM 11. 5:3 (3:0)
Sexáci byli lepší hlavně v 1.půli, kdy si vybudovali 3gólový náskok. Soupeř v 2.půli dotahoval, přesto domácí svoje vedení udrželi a jasně vyhráli.
Sexnejensex Blizzard ZM
Jakub Mrázko – Petr Čihák, Martin Hauft, David Hösl, David Krejča, Miroslav Malý, Radek Mrázko, Filip Mrvík vs Zdeněk Holakovský – Vít Antoš, Milan Haramule, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
8., 42. Martin Hauft
12. David Krejča
22., 57. Petr Čihák
38. Milan Haramule
54., 58. Miroslav Michňa
9. 11. 14 11:15 KBELY Xichties FC Sexnejensex 10. 1:2 (1:0)
Velmi podprůměrné utkání. Domácí celý zápas pouze 4+1, přesto byli svému soupeři vyrovnaným protivníkem. Slušný zápas z obou stran. Duben
Xichties FC Sexnejensex
Roman Pytlíček – Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Jan Horáček, Martin Klimt, Josef Kocourek vs Emil Horný – Petr Čihák, Martin Hauft, David Hösl, David Krejča, Miroslav Malý, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jiří Trenkler
19. Josef Kocourek 33., 40. Radek Mrázko
2. 11. 14 18:45 zzSANC4 Příkopy FC Sexnejensex 9. 2:2 (2:1)
Průměrné utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Kubík
Příkopy FC Sexnejensex
Martin Janouškovec – Jan Bartůněk, Jiří Klain, Martin Klain, Karel Matějka, Miroslav Michálek, Lubomír Pompa, Pavel Ryneš, Jan Thienel vs Martin Hauft – Petr Čihák, David Krejča, Miroslav Malý, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Filip Mrvík, Jiří Trenkler
14. Miroslav Michálek
26. Jan Bartůněk
12., 35. Filip Mrvík
26. 10. 14 11:15 TEMPO Sexnejensex Prtzalona C.F. 8. 11:0 (5:0)
Hosté hrající ve čtyřech na svého soupeře od začátku nestačili. Byla jen otázka kolik gólu domácí vstřelí a nakonec se jim to podařilo 11krát. Smetana,Židlický
Sexnejensex Prtzalona C.F.
Martin Hauft – Petr Čihák, Emil Horný, David Krejča, Miroslav Malý, Jakub Mrázko, Radek Mrázko vs Filip Sedliský – Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Pavel Křehlík, David Sedliský
2., 37., 48. Petr Čihák
4., 12., 20. David Krejča
8., 32. Martin Hauft
41. Emil Horný
56. Radek Mrázko
60. Jakub Mrázko
19. 10. 14 17:30 zzSANC4 Notor Střešovice FC Sexnejensex 7. 0:6 k.
12. 10. 14 16:15 MIKU4 Sexnejensex Laxní přístup 6. 2:1 (0:0)
První poločas nepříliš fotbalový. Ve druhém poločase měli mírně navrch domácí a úroveň fotbalové hry se zlepšila. Jan Koháry, Martin Prejda
Sexnejensex Laxní přístup
Jiří Trenkler – Martin Hauft, Emil Horný, David Hösl, David Krejča, Miroslav Malý, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Filip Mrvík vs Ondřej Zeman – Vladimír Bouzek, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Jaroslav Paima, Jiří Šafka, David Šátek, Jan Široký, Michal Široký, Tomáš Zahradníček
50. Filip Mrvík
53. Martin Hauft
40. Ondřej Zeman
5. 10. 14 10:00 ZAK Krabice Sexnejensex 5. 3:2 (2:0)
Domácí vedli o tři branky, hosté bojovali a dokázali v závěru snížit na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se jim už nepodařilo, i když by si to zasloužili. Pavel Hradílek, Martin Pašek
Krabice Sexnejensex
Radek Bachar – Serhiy Demkiv, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Lenfeld, Luboš Růžička, Karel Vaněk, Petr Zikmunda, Pavel Zvěřina vs Martin Hauft – Petr Čihák, Emil Horný, David Krejča, Miroslav Malý, Jiří Trenkler
21. Martin Dvořák
29. Marek Fišer
34. Serhiy Demkiv
55., 57. Martin Hauft
28. 9. 14 20:30 BECH Sexnejensex Hoverla Zak 4. 0:11 (0:6)
Velmi pohledné utkání. Hosté byli jasně lepším týmem ve všech směrech a svého soupeře doslova rozstříleli. Michal Čermák
Sexnejensex Hoverla Zak
Jiří Trenkler – Petr Čihák, Martin Hauft, Emil Horný, David Krejča, Miroslav Malý, Filip Mrvík vs Bohdan Chendey – Roman Iarema, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Volodymyr Ploskina, Vitalie Rusu, Ian Sakal, Yafim Sushchyts, Serhiy Tatynets, Vasyl Tkach, Myron Tokar
4., 8., 32. Serhiy Tatynets
10., 40. Vitalie Rusu
12., 33. Vasyl Tkach
14. Ian Sakal
22., 57. Roman Iarema
46., 46. Ivan Komorskyy
21. 9. 14 17:30 ARIT Čanda bůráků Sexnejensex 3. 4:3 (1:1)
Zápas velmi nízké úrovně, ve kterém byli přece jen domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Boubín,Beneš
Čanda bůráků Sexnejensex
Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček vs Martin Hauft – Petr Čihák, Emil Horný, David Krejča, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jiří Trenkler